• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

Výsledky vyhledávání

  1. Diskuze Diskuze světa Lato

    To bych musel brečet furt podle tohohle xD
  2. Diskuze Diskuze světa Lato

    Budeš zase na konci světa psát, ať kickneme toho či onoho abys měl win?
  3. Diskuze Ze světa Kasmenai

    Já som Apo
  4. Diskuze Diskuze světa Lato

    Do ZNK mi nic není, ale proč by měli mít hrůzu z rozdavače měst? :D
  5. Diskuze Diskuze světa Lato

    Promluvil člověk, co neumí sednout AFK hráče :D
  6. Diskuze Diskuze světa Lato

    Očividně jsi nepochopil, ale nevadí :)
  7. Diskuze Diskuze světa Lato

    Si piš
  8. Diskuze Diskuze světa Lato

    Rip, vzpoura. Tak jindy.
  9. Diskuze Herakles

    Nesmysl. Problém tkví v Héraklovi, to ale poznají jen aktivní frontaři, ne afkaři. Vzpouru nehraju, ale stačí vidět od ostatních, co se tam s ním dá dělat za nesmysly. K tomu řešení - čím více regulací, tím hůře. Změnit se musí Hérakl.
  10. Diskuze Herakles

    Tady šlo zřejmě o ukázku potenciálu, kolik přízně z toho za tak krátkou dobu vytáhneš, nemyslíš? :D
  11. Diskuze Diskuze světa Helike

    Mluví se tu o mé alianci, na rozdíl od tebe já jsem týmový hráč, takže chápu, že tomu nerozumíš. Abdéra je jen jeden z mnoha příkladů, nicméně v živé paměti mnoha lidí, co na Helike jsou. A ty moc dobře víš, co myslím :)
  12. Diskuze Diskuze světa Helike

    Ještě nikdy jsem tady na forku nic nepsal, ale když tady "zloděj křičí chyťte zloděje" tak mi to nedá :D Tvoje reakce na dva útoky ode mě 21. 5. rozjetím všech mých měst po dvou OLkách nebo birkách za asistence aliance ti přijde normální, kovinko? :D Tak tady nebreč. O tvých zradách spoluhráčů...
Nahoru