• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Výsledky vyhledávání

  1. Devastator1

    Diskuze Ze světa Nagidos

    po dlouhé době fakt krásné nastavení pro hráče,kteří mají rádi boj ! závidím hráčům, kteří v tomto nastavení budou hrát :) snad to bude kvalitní svět a nevzejde nastavení vniveč
  2. Devastator1

    Diskuze Ze světa Kasmenai

    do útoku ! :p https://www.instagram.com/reel/CwE8hGqsXll/?igshid=MjZiOWZlZGUxYw%3D%3D devík +16 front měst :p :p
  3. Devastator1

    Diskuze Přepracování UI mobilní aplikace

    toto je věc ,kterou asi vyvojáři zapomněli :D trochu duležitá,ale co bychom po nich chtěli :D však se přeci nemuže stat,že by v prubehu času přiskočil útok a ty sis lehce by ,že fakt ten jeden navíc jede :D lepší přeci to furt počítat v přehledu pohybu atd :D asi nejsou zvyklý být pod...
  4. Devastator1

    Diskuze Přepracování UI mobilní aplikace

    omlatil bych těm vyvojářům tento humus o hlavu to,že není vidět veškerý příchod jednotek a nelze na mobilu přeskočit do jiné skupiny tak,aby byl videt kompletní cely seznam pohybu ... k tomu neviditelný okamžitý počet jednotek při změně mesta .... hrali to někdy ? ...
  5. Devastator1

    Diskuze Ze světa Kasmenai

    snad ti příjdou prémie :D budeš to mít drahé :D JINAK bohužel (moc rychle) tento svět je naše jasná výhra (opět) ,ale musím říct,že nepřítel byl velice kvalitní a překvapila mne spolupráce v tak velkém uskupení organizace musela být náročná a za to u mne palec hore :) ps: měsíc zpět jste...
  6. Devastator1

    Diskuze Přepracování UI mobilní aplikace

    hlavne,aby furt nevyskakovalo okno na nákup zlatek... občas bych to rozšvihal .... jako bych je někdy kupoval :D
  7. Devastator1

    Diskuze Ze světa Kasmenai

    na světě se nic neděje .... na mne nikdo neutočí a já též neútočím :D velice mne to nebaví :D
  8. Devastator1

    Diskuze Ze světa Golgi

    už týdny to nečtu nedá se to ....furt samé knourání
  9. Devastator1

    Diskuze Diskuze světa Helike

    Vaše hloupé pindání zde celkově nedává moc smysl. Člověk by si řekl,že ofciální forum by mělo mít nějakou úroveň. Tady tomu tak bohužel již není. Většina příspěvků nemá grepo podklad .
  10. Devastator1

    Diskuze Diskuze světa Helike

    dívam se,že spravce fora muže dělat každa "blecha" :D o_O myslel jsem si,že horší to byt už nemuže :D mylil jsem se :D jde to do **** víc a víc :D dělate to zadarmo,tak si nelze vybírat ... chápu :D
  11. Devastator1

    Diskuze Ze světa Emporion

    tak jsem se poptal kinga a dobře si tu vymyslis :DDD nemaš levna mesta,tak ti je do breku :D nekdo da mesta nepříteli (cizinci) a hned ho urážíš :D každy hráč nechce odevzdávat poslušne města zrádcům :D TO JE CELE :D dobyj si je ,pokud je chceš :p
  12. Devastator1

    Diskuze Ze světa Emporion

    ja už mám baníky vybrané pro tento kvartál .... další ban prosím až po sečích :D
  13. Devastator1

    Diskuze Ze světa Emporion

    na carphi mu taktika moc nevyšla :( není dokonaly :D
  14. Devastator1

    Diskuze Diskuze světa Carphi

    zdravím Vás všechny,:) chtěl bych poděkovat všem,kteří se tohoto světa zúčastnili a bojovali proti nám. Většina z Vás už není na hře,tak využívám tuto metodu. :) Po dlouhé době můžu opravdu říci,že jsem se i zapotil při organizaci.o_O Museli jsme se opravdu snažit věci dělat co nejlépe...
  15. Devastator1

    Diskuze Ze světa Emporion

    energie je draha ! v dnešní době se šmíruje po tmě ! a prosím o dotace zlatek za toto šmírování :D o_O 5 k zlatek je optimální suma/den :cool:
  16. Devastator1

    Diskuze Ze světa Emporion

    já už to nikdy neudělám tatko šmoulo ! :p
  17. Devastator1

    Diskuze Ze světa Emporion

    SE OMLOUVÁM :DDD ten kabel nebyl vidět ! :eek: STEJNE mne soud omilostní,protože mne bude žalovat seal, takže ve výsledku já nemůžu za nic !!! :D
  18. Devastator1

    Diskuze Ze světa Emporion

    75 dní je dlouhá doba :D :cool: snad pro tentokrat zustaneš hrdě bojovat až do posledního dechu :) bez dovolene a snad i banů ,když správci nám to dovolí :D
  19. Devastator1

    Diskuze Ze světa Emporion

    Mistře :D mam na tebe otazku určitě budeš vědět. :DDD jak nese arci ztraty mest ? :D
  20. Devastator1

    Diskuze Ze světa Dimale

    :D přijd na carphi tam se deje furt neco :D najít zajímavy svet je ted fakt naročne :)
Nahoru