• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Výsledky vyhledávání

  1. Sir Anakin

    Diskuze Změna fungování "Ochrany města"

    Ten druhý koncept se mi líbí. Byla by to větší sranda a alespon by byla hra zábavnější. Jenom to chce víc promyslet a doladit aby to bylo pro obě strany férové. :)
  2. Sir Anakin

    Nový svět Jaké nastavení bude mít Taras?

    Je to pomalejší než standart. Já standart beru rychlost 4. Bohužel to tak platí poslední roky. Kdysi je už minulost a já to beru tak jak to beru. Je pravda že bych si zahrál i rychost 1. Abych tam nemusel chodit každou hodinu ale třeba jednou za den. Ale zase nemám potřebu aby ten svět trval 2 roky.
  3. Sir Anakin

    Nový svět Jaké nastavení bude mít Taras?

    Já bych si dal nějaký pomalejší. Protože už jeden hraji. Rychlost světa: 3 Rychlost jednotek: 3 Rychlost obchodu: 4 Max. počet členů aliance: 40 Noční bonus: 23:00-07:00 Začátečnická ochrana: 7 dní Morálka: Ne Artefakt: Diova jiskra Bonusy Doba výcviku jednotek: 10% Bonus k produkci surovin...
  4. Sir Anakin

    Diskuze Snížení ceny kouzla „Očištění"

    Jako odpůrce útočných kouzel s tím nesouhlasím. A podle mě by to mělo být drahší. Alespon minimálně 250 many. Čím mín očištění, tím mín diáků anebo bouří.
  5. Sir Anakin

    Diskuze Diskuze ke světu Sinop

    Ano jsem nula to si příznávám. Ale neznáš mě. Já neznám tebe. Tak mě nesud jenom podle toho že si něco ,,slyšel" :)
  6. Sir Anakin

    Diskuze Diskuze ke světu Sinop

    Seale už je to tu zas. Zase brečíš a útočíš jenom na nás. Pak se nedivím že útočíme na tebe. Ne kolem náš se to netočí. My nepotřebujeme být středem pozornosti jako ty. :) Když jsme někomu ukradeni je mi jedno. Banda no-name hráčů asi nejsme když nás každý nenávidí jak tu píšeš a upřímně jsem...
  7. Sir Anakin

    Diskuze Diskuze ke světu Sinop

    Já být tebou tak se ani nevyjadřuji na moji osobu lordsalámku. Když jsem podle tebe podprůměrný hráč tak ty jsi potom totální lama. Co si jde vždy pro výhru. Tobě o nic jiného nešlo. Mě o výhru nejde. Proto jsem pár světů poresetl
  8. Sir Anakin

    Diskuze Diskuze ke světu Sinop

    Další co potřebuje boxík aby se mohl vyplakat. Posílám jeden speciální pro tebe |_________________________________|
  9. Sir Anakin

    Diskuze Diskuze ke světu Sinop

    Tady se někdo potřebuje vybrečet. Posílám velký boxík na slzy. |_______________________________________| Aspon není děravej jako forestův.
  10. Sir Anakin

    Diskuze Diskuze ke světu Sinop

    Obhajovat to se umíte. Hrát to ne. Jenom tu z vás brečím smíchy chudáčkové :D :D:D
  11. Sir Anakin

    Diskuze Diskuze ke světu Sinop

    Další takový co na tom světě nehraje a vyjadřuje se k tématu o čem vůbec nerozumí. Se těch příznivců seala nějak množí :D
  12. Sir Anakin

    Diskuze Diskuze ke světu Sinop

    Ano přesně jak říká Flexík. Na tvůj názor se nikdo neptal. A ještě k tomu od hráče který na tom světě vůbec nehraje :)
  13. Sir Anakin

    Diskuze Diskuze ke světu Sinop

    Tak hlavně že když se Mamlasové chtěli paktovat s váma tak o tom seal nenapsal ani slovo zajímavé. :)
  14. Sir Anakin

    Diskuze Diskuze ke světu Sinop

    Bezpáteřní had si maximálně ty. Viděl jsem co si udělal na Pandosii i se svýma kámošema. Takže tady tohle je jenom barák oproti mrakodrapu. Jde vidět že umíš jenom lidi osočovat a ponižovat nic jiného ne. Však podle tebe za všechno můžou tučnáci a ty si svatá Alžběta ;)
  15. Sir Anakin

    Diskuze Diskuze ke světu Sinop

    Myslel jsem že si dám pauzu ale tady tohle si nenechám ujít. Dám si pauzu jak bude léto. :D
  16. Sir Anakin

    Diskuze Předběžný plán pro rok 2022

    Z té aplikace mám husí kůži. Bude to fungovat bez potíží? Ze začátku asi ne. To než bude fungovat na 100% bude trvat asi rok. I ta současná aplikace nefunguje perfektně.
  17. Sir Anakin

    Diskuze Diskuze světa Pandosia

    Koudete ty jsi byl vždy největší zbabělec, vždycky budeš a ted jsi to jenom potvrdil :)
  18. Sir Anakin

    Diskuze Diskuze světa Nysa

    Zábava, koukat se jak si tu všichni poměřujou píndíky :D
  19. Sir Anakin

    Diskuze Nový svět 2022

    Rychlost 4 Rychlost jednotek 4 Rychlostr obchodu 5 Dobývání Délka dobývání 8h Noční bonus: 23:00-7:00 Morálka: Ne Max lidí v alianci 50 Bonusy: Ano
  20. Sir Anakin

    Diskuze Diskuze světa Nysa

    Zajímavé a dobré nastavení. Možná bych šel i když vzpoury moc nemusím. Ale 3 svět už bych časově nedal. Půjdu tam na zkoušku :)
Nahoru