• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Výsledky vyhledávání

  1. Diskuze Ze světa Kasmenai

    najvačší tragéd v hre.
  2. Diskuze Ze světa Kasmenai

    Prosím pekne to je čo za event v takejto fáze hry?. Tie odmeny sú katastrofálne ešte za tolko bodov. Pri takejto rychlosti by som očakával nereidky alebo nieco na urýchlenie alebo lepšiu vyrobu pozemky. A nie toto totálny výsmech. Nepoviem keby je týždeň po štarte sveta a toto sa dá pochopím...
  3. Diskuze Ze světa Golgi

    ja som si dal týžden volno nikdy nevieš jak ťa to chytí :D
  4. Diskuze Ze světa Golgi

    Neboj sa sprsvím všetko preto aby som ti pokazil ďalší svet
  5. Diskuze Ze světa Golgi

    Tu ho ludia fakt že neznášaju To už som aj ja snáď menej nenavidený ako on :D
  6. Diskuze Ze světa Golgi

    Nadávate tu na zakončenie sveta ale keď začínali staršie svety tak ste nadávali že stále.to isté dookola sa hrá. Neže by ste boli radi že nejaká obmena. Ale tak tu sa nikdy nedá nikomu vyhovieť
  7. Diskuze Diskuze světa Abdéra

  8. Diskuze Diskuze ke světu Sinop

    Takto to už ide roky a nevidím dôvod niečo meniť tak ako ty and2el môžeš dať dotoho vlstné peniaze tak aj ostatný a kvázi ti to môže byť s prepáčením u prdele že si niekto dá do hry vlastné zarobené peniaze aby si ju ulahčil alebo spríjemnil. Nikto tebe ani druhým čo nezlatia nezakazuje dať...
  9. Diskuze Diskuze ke světu Sinop

    Hovorí sa že sa pohrešuje aj jeho armáda. Neviem čo je na tom pravdy
  10. Diskuze Diskuze ke světu Sinop

    Pardón máš pravdu ale to nemeni na veci nič že rozbili zázemie a frontu
  11. Diskuze Diskuze ke světu Sinop

    Drahý seal. Ty svatý muž celeho grepu. My na rozdiel od teba sme odišli do vlastnej ally. Ty a tvoja parta pokial viem mesiac pred koncom sveta kde už bola vytvorená fronta a bojovalo sa si sa odpojil od nas s tvojou partičkou hrdinou a potopili celú ally podotýkam mesiac pred koncom. My sme...
  12. Diskuze Diskuze světa Pandosia

    ludia bez chrbtovej kosti. ale v živote sa vám to vráti a spomenete si na tento okamžik čo ste spravili. nič zle vám priať nebudem lebo sa to nepatrí ale verte že sa vám to raz vráti. Grep koli takýmto luďom upadá do sr....ek. vela dobrých a férových hráčov končí koli takýmto individuám. Hanba...
  13. Diskuze Diskuze světa Pandosia

    :)
  14. Diskuze Diskuze světa Nysa

    takto som sa dlho nezasmial čo tu teraz čítam. a aj ked som bol členom lamateamu. a rytierov nemusím moc ale vačšina čo bola povedaná je pravda. pohoda to tam rozbehla slušne a vyhrali hlavne koli vedeniu lamateamu. zaslužene vyhraný svet. gratulácia
  15. Diskuze Nový svět

    Rychlost 5/5/5 bez morálky počet členů 60 noční bonus 22:00-6:00 ochrana 5 dní Héfaistovo požehnání spuštění co nejdřív
Nahoru