• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

Výsledky vyhledávání

  1. Diskuze Ze světa Golgi

    @Thasoss jak to vypadá s tím porovnáním toho sypání/ výstavby divů? budeš něco takového dělat, nebo ne?:D
  2. Diskuze Ze světa Golgi

    já budu třeba nounejmnula pořád myslím si, že určitá míra rejpnutí k tomu patří, ale samozřejmě v nějakých lidských mezích... koneckonců jsme se pošťuchovali celej svět tak nějak vzájemně jenom mi teda příjde docela zvláštní, že se tady do lidí nejvíc pouští trhač, kterej je víceméně úplně mimo...
  3. Diskuze Ze světa Golgi

    jakožto několikrát zvaný nonejm se táži... a ty si kdo? jsem rád, že všechny aliance dostaly nějakým způsobem vynahrazený výpadek serveru. Troufnul bych si tvrdit, že tenhle problém výpadku řešil jeden z němčourů, kterej vymyslel i heraklese a nenerfnutýho arese :)
  4. Diskuze Ze světa Golgi

    souhlasím malík je prostě hráč kterej to hraje pro zábavu a nevidím důvod proč ho tady měl nějakej přihlouplej klučina urážet dal bych malíka na div? ani náhodou ale i tak ho obdivuju za to kolik světů zvládl dohrát a dokonce vyhrát já bych to nedokázal
  5. Diskuze Ze světa Golgi

    vezmete mě k tučňákům PLS?
  6. Diskuze Ze světa Golgi

    o čem to mluvíš? hanka nikdy nic takového nedělala šíleně se těším na den, kdy se tohle bude aspoň nějakým způsobem trestat, je to sraní do huby hráčům co hrají normálně
  7. Diskuze Ze světa Golgi

    Donuť mě:p
  8. Diskuze Ze světa Golgi

    nevtírej se! GDE devast? není pasák, nejsou tučňáčí legendy
  9. Diskuze Ze světa Golgi

    přesně tak :D a nebo bambilion spojeneckých ali že :D
  10. Diskuze Ze světa Golgi

    pokud si zase dobře pomatuji já, tak tohle se dělalo naší asu a navedl vás na to devast bohužel vám to nevydrželo dýl jak den když sme vám to opláceli
  11. Diskuze Ze světa Dimale

    oh nonono, konečně to někdo dropnul @Endrewko endre... vyjádřil by si se k tomu? stejně to čteš
  12. Diskuze Ze světa Dimale

    šlo by prosím přidat reakce na zprávy, tak jako to jde například na facebooku, tahle zpráva by si zasloužila spíš reakci haha, než palec
  13. Diskuze Ze světa Dimale

    aspoň se u těch nesmyslů co píšeš boduj pořádně, kdyby něco napiš kalkulačce a romanovi, těm to narozdíl od tebe alespoň de
  14. Diskuze Ze světa Dimale

    který žebříčky konkrétně myslíš? ty co si hanka s romanem neustále nahánějí rozbíjením samy sebe? ty jsou o hráčích dost vypovídající;) který čísla konkrétně myslíš? ajooooooo, tyhle čísla myslíš
Nahoru