• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Výsledky vyhledávání

  1. Diskuze Ze světa Nagidos

    milda66
  2. Diskuze Ideální nastavení

    Můžeš si vybrat
  3. Diskuze Ideální nastavení

    Rychlost světa: 4 Rychlost jednotek: 4 Rychlost obchodu: 4 Noční bonus: 23-7 Začátečnická ochrana: 7 dní Počet členů aliance: 30 Systém dobývání: vzpoura Morálka :ano Zakončení: cokoliv Artefakt: Jiskra trvající dobývání/vzpoura 10 doba do založení města 10
  4. Diskuze Ze světa Golgi

    Koukám Trhač hraje svět konečně kde má víc jak 50 měst, akorát tu top 15 v bojovníkách tak nějak nevidím :( kde se to zadrhlo Mistře?
  5. Diskuze Snížení ceny kouzla „Očištění"

    To stejné se ale děje na vaší straně :D a třeba já to mám okoukané od vás :D ahoj stáre :D možná by se mohlo udělat něco s tím heraklem, protože je to moc OP.
  6. Diskuze Ze světa Dimale

    Od 1/3 světa jsem byl první a dodržel jsem to až do konce ;) nabodoval jsem se na konci proto, protože mi spoluhráč chtěl to první místo vzít taky nabodováním :P takže top1 útočník a někdo mě tahal :eek: Že seš dobrej xddddddddddddddddd
  7. Diskuze Ze světa Dimale

    Jsi dobrej že jsi top 25 v bb, klobouk dolů :D ale nic extra to není, když svět většinou dohrává pod 100 aktivních lidí :D dvakrát jsem na tebe narazil a dvakrát jsi nic nepředvedl a pořád tu budeš vypisovat nesmysly o Lamách :D Třeba na dalším světě nám to nandáš :eek: btw kolik si na golgi...
  8. Diskuze Ze světa Emporion

    Protože jsi na českým grepu, tady se na to trochu kácí :D proto v zahraničí už jedou a tady pojedeme až zítra :D
  9. Diskuze Ze světa Emporion

    Nechápu, že tu dlouhý čas vzpoura nebyla a pak dáte dvě za sebou.. takže na jedný vzpouře nějaká aliance prohraje a hned hráči skončí, protože jim za chvíli začíná další vzpoura .. nevím jak v to tom supportu vymýšlíte, ale děláte vše pro to, aby byly světy čím dál tím víc horší a horší.
  10. Diskuze Nová událost Dionýsie

    Tenhle event je pořádná fraška :D ačkoliv na jednom světě jsem první, tak těch 40 odměn, pokud do toho někdo nedá 50k zlatek, tak nikdy neudělá :D a můžete si říkat co chcete :D v pozdější fázi to po vás chce 200+ dobrovolníků, někde si myslím že určitě i 300+ , přičemž denně jich dostanete jen...
  11. Diskuze Ze světa Dimale

    Thassos tu předtím psal že o dobývání se žádá víc jak o vzpouru a to samé limit 15 členů tu psalo dost lidí dobývkařů.. tak co uděláme? Hodíme to na vzpouru, která tu bude po roce :D
  12. Diskuze Diskuze světa Berytos

    Nechceš to Pepo lognout ať je proti komu hrát?
  13. Diskuze Diskuze světa Nysa

    Co vlastně Pepíku máš proti Lamám konkrétně? :D
  14. Diskuze Nový svět 2022

    Rychlost 4/4/4 Vzpoura Vzpoura 10/12 hodin NB 23-7 Aliance 40
Nahoru