• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Výsledky vyhledávání

  1. Diskuze Diskuze světa Tegea

    Můžeš používat normálně
  2. Diskuze Ze světa Nagidos

    Takže lama tým konečně půjde? Škoda, že není rychlost 5, každopádně bez morálky, takže paráda. Díky
  3. Diskuze Přepracování UI mobilní aplikace

    Proč tady * nejsou komentáře? Ukončete starou appku, až jak bude ta "nová" provozu schopná. Uvedete novou aplikaci na trh a ta není provozu schopná. Pracujete na tom x let jak banda totálních diletantů a stejně z toho vzejde průměrná česká aplikace, kterou vám každá druhý *, co to umí...
  4. Diskuze Ze světa Nesebar

    Chápu že vy za to zrovna nemůžete, každopádně by bylo fajn se zaměřit na zpětnou vazbu z už tak malé komunity. Doba už šla dávno dopředu, pomalé světy by zdaleka stačily 2x ročně - vzpoura/dobyvko, nebo minimálně dávat častěji nějakou rychlejší variantu ukončení… (Hrát svět s rychlostí 2...
  5. Diskuze Ze světa Nesebar

    Vzhledem k rychlosti odpovědi, tak to byla určitě rychlost 1, divy s pomalým zakončením a morálka jako bonus.
  6. Diskuze Ze světa Nesebar

    Proč dobyvko..? Proč běžná rychlost ukončení a proč zas ta vy… morálka? (Omezení na počet světů bez morálky…. Furt stejné kecy, akorát ochrana lamek, které klikaj budovy a ne jednotky). Chtělo by to trošku oživit po tom nudném létě a ne to uspat. Téměř totožné nastavení jak Lato, to že se...
  7. Diskuze Herakles

    Zkus si to narekrutovat zvlášť a vozy přes ferkyona a uvidíš rozdíl :D Ale to je každého věc, jak si to rekrutuje. Ale tvrdit že tě to zpomalí je blbost :D Každopádně tohle není důvod, proč jsem tu psal. Jen jsem chtěl poukázat, že na dobyvku se proti heraklovi dá hrát, jen musíš hrdiny na...
  8. Diskuze Herakles

    Určitě to není zanedbatelné, ale můžeš proti tomu celkem dobře hrát. Jen jsem chtěl poukázat spíše na ten větší problém na vzpouře, kde kouzla dělají opravdu bordel. Na druhou stranu, naheraklovat si mimina, sparty a vlnky, aby toho využilo co nejvíce spoluhráčů bych nebral jako špatnou věc.
  9. Diskuze Herakles

    Tak hrdiny na deff máš 4 žejo, záleží na rychlosti světa, počtu měst a kolik vybíráš surek z vesnic, každopádně tvrdit že by tě to zpomalilo je celkem nešťastné :D
  10. Diskuze Herakles

    O tom musí povyprávět zas majster analní horolezec trhač.
  11. Diskuze Herakles

    Tak naklikat a vyzlatit žejo, tak samo jak olky. @Thasoss někdo od vás se k tomu nechce vyjádřit? Dalo mi to celkem zabrat, nenapsat žádné sprosté slovo :D
  12. Diskuze Herakles

    Pravda, ale hrdiny na deff máš 4. Herakl je jednom jeden. Hlavně v dnešní době se ještě najde někdo, kdo rekrutuje bez deff hrdiny ve měste?
  13. Diskuze Herakles

    Říkal jsem si, že se vyjadřovat nebudu, ale nedá mi to. Svět lato měl být vzpoura a po nějaké diskuzi s hráči se nakonec změnil na dobyvko. Následně přišlo info od supportu, že chtějí zkoušet svět s dobývkem a omezením herakla. Nevím jak moc je to spojené prozatím s dobýváním, nebo jestli ta...
  14. Diskuze Letní Grepolympiáda 2023

    Spustit event hned dva týdny po začátku světa mi přijde až moc rychlé, chtělo by to nějak vybalancovat. Co se týče odměn, tak by bylo fajn, aby se to nějak srovnalo. Když tam jsou olky, tak dát i brka, to samé i u mýtické offky, dát tam i nějakou na deff. Jinak cena prozirky a navýšení popky -...
  15. Diskuze Letní Grepolympiáda 2023

    Tak limit není měsíc, ale 2 týdny, ne? Každopádně zrovna tento event je pro nový svět úplně zbytečný, hlavně pro svět, který se měl držet v duchu "starého nastavení". Mohlo to být se vším všudy a ne tam po dvou týdnech dát event, za mě totální zbytečnost.
  16. Diskuze Ideální nastavení

    Rychlost světa: 5 Rychlost jednotek: 4 Rychlost obchodu: 6 Noční bonus: 0-8 nebo 22-6 Začátečnická ochrana: 5 dní Počet členů aliance: 25 Systém dobývání: vzpoura Morálka: Ne Zakončení: Divy Artefakt: Roh Bonusy: - 30% z doby výstavby budov, - 30% rekrut pozemních jednotek 8 hod. trvající...
  17. Diskuze Diskuze světa Imbros

    Pořádný beton prosíme :D Na bonusu nesejde :D
  18. Diskuze Ze světa Golgi

    Abych tady jenom nehejtil pacienty. Tak bych rád pogratuloval Tučňákům za jejich výkon po dobu celého světa. Rovněž bych ocenil i přístup a snahu Poláků a Matláků, kteří si myslím že předvedli daleko více, než se od nich očekávalo, konkrétně u divů.
  19. Diskuze Ze světa Golgi

    Nemůžeš vědět, co jsem s vámi plánoval, každopádně po tom vašem přístupu "kašleme na výměnu, pojedeme si kde chceme a ani se nezeptáme, jestli budeš pokračovat", fakt nečekej, že vám pomohu sypat divy. Hlavně když si rozdělíte neaktivní alianci na dvě neaktivní xD Nevím kdo tu strategii...
  20. Diskuze Ze světa Golgi

    Ono nebylo ani co sledovat, když se nic nedělo. Do té doby než jsem se k vám přidal, tak ta aliance neměla žádný směr, příprava na divy? To není věc, kterou uděláš během měsíce, na to se připravuješ celý svět. To je jeden z faktorů, který taky rozhodl. Místo pobrání měst totálně neschopným...
Nahoru