• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Výsledky vyhledávání

  1. Diskuze ke světu Taras

    Bohužel, opět nastavení u divů k ho*nu. 2 rychlost... svět je neskutečně pomalý. Stejné nastavení, jako bylo na Edesse... Ach jo.
  2. Nový svět Jaké nastavení bude mít Taras?

    Rychlost světa: 4 Rychlost jednotek: 4 Rychlost obchodu: 4 Max. počet členů aliance: 20 víc rozhodně ne. Noční bonus: 00-06 Začátečnická ochrana: 4 dní Morálka: NE Artefakt: Zlaté rouno - Ambrozie Bonusy (můžete si vybrat jen některé nebo žádný): Doba výcviku jednotek: 15 % Bonus k produkci...
  3. Diskuze Diskuze ke světu Sinop

    Reálný svět se řítí do prde*e, a vy se tu hádáte kvůli grepolisu. Vaše starosti bych chtěl mít.
  4. Diskuze Diskuze ke světu Sinop

    Proč je zase dominance?Proč tohle nastavení nemohly dostat divy? Ach jo. Buď jsou divy-vzpoura a nebo dominance-dobývání. Tak krásné nastavení světa, a dostane to dominanci....
  5. Diskuze Diskuze světa Pandosia

    Co jsi čekal, když je grepolis pro někoho víc než reálný život? :D
  6. Vulgární dítko

    **** je to samé.....Primitivní stvoření...Kdo zná, ví. /Odstraněn nick hráče. Pokud některý hráč porušuje pravidla, oznam to na herní podporu! T.
  7. Diskuze Diskuze světa Rhammus

    Hlavně, další svět by mohlo být divy-Dobývání-rychlost 4-5 a artefakt ideálně Athénin Roh hojnosti. Ale to je asi jenom zbožné přání.
  8. Diskuze Diskuze světa Rhammus

    Souhlas. Já hraju Olynthos a rychlost 3 je zabijárna.
  9. Diskuze Diskuze světa Rhammus

    Tak upřímně doufám, že to bude svět s rychlostí 4 a vyšší. A že k tomu dobývání budou také divy, a ne zase dominance. :)
  10. Diskuze Nový svět 2022

    Prosím divy. Rozhodne ne další dominanci. A divy rychlost klidně 4-4-4 nebo 5-5-5
  11. Diskuze Diskuze světa Pandosia

    Kamaráde:) zlatis jenom na začátku hry:) Pak už ne:)
  12. Diskuze Diskuze světa Pandosia

    Já už jsem podaroval na tržišti tolik lidí zlatkami za surky, že si každý mohl přijít na svoje. :))
  13. Diskuze Diskuze světa Pandosia

    Doma peníze přehazuju lopatou, jak jich mám hodně víš?
  14. Diskuze Diskuze světa Pandosia

    Taky jsem to slyšel od zdroje že se Lama Team regne až zítra.:) Ale nevím co je na tom pravdy.
  15. Diskuze Diskuze světa Pandosia

    No, já slyšel něco jiného, tak se právě ptám :)
  16. Diskuze Diskuze světa Pandosia

    Bude na tomhle světa i nějaká druhá strana barikády proti Rangerum:)?
  17. Diskuze Diskuze světa Pandosia

    Láká mě zlaté rouno.Hrál jsem asi 10-12 světů v CZ ale vzpouru nikdy.
  18. Nový svět - zakončení DIVY

    Já ti děkuju za odpověď. Chápu, že některé nastavení je neměné. Díky. Pěkný den.
  19. Nový svět - zakončení DIVY

    Zdravím support. Mohu se zeptat, zda se plánuje v dohledné době nějaký svět s divy? Ideálně rychlejší? Nastavení světa: Rychlost světa: 4 Rychlost jednotek: 4 Rychlost obchodu: 4 Noční bonus: 23h-7h Začátečnická ochrana: 6 dní Počet členů aliance: 35 Systém dobývání: Dobývání Morálka: ANO...
  20. Diskuze Nový svět 2022

    A fakt bude dominance? Radši bych divy. A v tomhle nastavení by to byla pecka Rychlost 4-5 Rychlost jednotek 4-5 Rychlostr obchodu 5-6 Dobývání Délka dobývání 8h Noční bonus: 23:00-7:00 Morálka: Ne Max lidí v alianci 35 Bonusy: Ano
Nahoru