• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Výsledky vyhledávání

  1. Diskuze Diskuze světa Lato

    díky o osvětlení a ztrátu si způsobil sám jen chtěl asi ukázat jak je nelepší a udělat si u vás obrázek jak už jsem psal vymstilo se mu to. Kdo si jak ustele tak si lehne
  2. Diskuze Diskuze světa Lato

    to chápu právě jen jsem se divil jak jsem u tebe seděl že museli jet sestřelovat jak se to všechno zvrtlo :D
  3. Diskuze Diskuze světa Lato

    vůbec netuším o čem tu píšete a že jste sebrali pár měst co jsem měl na zlato a byly mimo základnu jen jsem šel na to moře pro zlato na začátku a vůbec mě nezajímalo že se tam objevujete prostě jak jste zvyklí sebereme snadná města a jinak co se stalo, že už nekamarádíte pandy a ZNK?
  4. Diskuze Diskuze světa Lato

    to ze mě máte takovou hrůzu? :D
  5. Diskuze Diskuze světa Lato

    já jsem chtěl spojko zvláštní ty jsi chtěl a jaké farmy zrušil jsi spojko kvůli 5776 a to je těžko farma proč jste ji dávno nerozebrali a to ještě v době kdy jsem s vámi spolupracoval sám píšeš kvůli ní té farmě jsi zrušil spojko a pomáhal pandám na truc aby sis udělal ego já jsem ten nejlepší...
  6. Diskuze Diskuze světa Lato

    ano přesně tak já jsem rád příště nebreč abych ti vyhověl spojkem jinak nic nezvládnete, ale to jsem byl sám viď aby jsi měl problém s pandami a ještě se mnou
  7. Diskuze Diskuze světa Lato

    přesně to jsem napsal a jak vidíš udělal jsem to ty jsi měl jen žádost a to fakt o nic nejde a když je taková lama nechápu jak může růst neřekneš co máš za problém neřekneš nic a uzavřeš spolupráci s pandami v čem ti to asi pomůže. Zrušit spojko bez varování a pomáhat hned pandám :)
  8. Diskuze Diskuze světa Lato

    nic takového jsem neřekl jen jsem psal že ji chci vám budou slyz pro pláč já jsem v pohodě. Rozhodnutí bylo na vás aby jste se s tím smířili jak je vidět ukázali jste sílu charekteru ještě než jsem ji vzal hlavně že jsem vám zachránil spoustu dobývání :D
  9. Diskuze Diskuze světa Lato

    tak nevím co ZNK plánuje pro výhru světa, ale zrušení spojka s divokou kartou a hned spolupráce s úhlavním nepřítelem tím myslím pandy je zajímavá taktika hlavně že víme jak pandy pracují vy jste nám pomohli dobře, ale jak vám pomůžeme mi tak nám dáte města jinak zapomeňte že vám pomůžeme, ale...
  10. Diskuze Diskuze světa Lato

    paráda aspoň to nebude tak mrtvé krásná práce však jste se konečně probudili jen aby to vydrželo :) vždyť nudu nemá nikdo rád já určitě ne a ztráty k tomu patří vždyť jsem už přestával hrát konečně nějaká motivace a chuť
  11. Diskuze Diskuze světa Lato

    u dobývání to nebude moc sledovatelné jistě maličko to vidět je, ale nemají potřebu to dělat co si na to zvykly jako u vzpoury s likvidací katů aby se nebořili hradby. Jinak pandy co to s vámi zase je už jste zlenivěli to si nepamatujete poslední svět s diovou jiskrou že jste na začátku...
  12. Známý bug hrdinové -zamrznutí

    taky jsem to měl, ale už jsem se naučil než přehazuji hrdiny tak dám aktualizaci stránky F5 a potom to funguje dobře
  13. Diskuze Ze světa Nesebar

    spíš mi napište co se tu děje než tam půjdu pro zlatky jsou tam aspoň pandy nebo tak nějak ta skupina zlatičů :)
  14. Diskuze Diskuze světa Lato

    Dlouho se tu nic neřeklo i když co asi říkat v ochraně :) Ale z toho co tu zatím vidím to bude mrtvý svět, když nejaktivnější a největší zlatníci v jedné ali(to vám nevyčítám jen konstatuji) i když se to asi ještě může trochu změnit po ochraně, ale pochybuji že se to změní nějak výrazně takže se...
  15. Diskuze Herakles

    když se tu mluví i o deffce a jejich hrdinů tak taky něco napíši bez hrdinů na deff si to nedovedu ani představit asi záleží jak hráč hraje kdo hraje jedno dvě města na ostrov a sbírá vesnice a je třeba universál jak deff tak off nějak v rovnováze tak hrdiny asi nepotřebuje až na aristotela, ale...
  16. Diskuze Diskuze světa Lato

    to chápu, ale to se ti nechtělo hrát nebo jsi neměl čas je to spíš takové testování než se s tím asi bude něco dělat, ale je škoda té změny na dobývání, ale beru to jen na lovení zlata mám radši vzpouru, ale co třeba si zahraji když ten poslední svět kde jsem už více méně skončil už tam běží...
  17. Diskuze Diskuze světa Lato

    s tím heraklem super změna nebo spíš upozorňování na to a jistě milda že vám to vadí, když jste se stargazers dělali 40 až 100 diáků v klidu do hodiny tak vám to vadí, ale ostatní to tolik nezneužívají v takové normě :) Vždy vám stačilo jen kouzlit a nic moc víc jste nepotřebovali
  18. Diskuze Diskuze světa Lato

    záleží kolik lidí přijde a kdo to bude zkoušet hrát spousta lidí je na ty noční útoky ale třeba si ty případy budou chtít odpočinout :D
  19. Diskuze Diskuze světa Lato

    super já si sem půjdu jen pro to vaše zlato, ale stejně budu asi aktivnější než hráči co chtějí hrát, ale uvidí se už si chci od grepu odpočinout, ale hezké nastavení třeba budu i hrát aktivněji, ale uvidí se :) :D
  20. Diskuze Diskuze světa Helike

    to určitě nemáš zapotřebí však jsi psal co si myslíš já taky
Nahoru