• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Výsledky vyhledávání

  1. Diskuze Diskuze světa Rhammus

    Pro porovnání: *Svet Mochlos* Názov sveta: Mochlos Dátum spustenia: 15.02.2022 Rýchlosť: 3 Rýchlosť obchodu: 3 Rýchlosť jednotiek: 3 Max. počet členov v aliancii: 30 Nočný bonus: 00:00 - 08:00 Začiatočnícka doba ochrany: 5 dní Nový dobývací systém: NIE - DOBÝVANIE Čas dobývania: 12 hodín Čas...
  2. Diskuze Diskuze světa Pandosia

    Bingo, na první našlápnutí. Celou dobu kdo tu vypisuje hlouposti jsi právě ty, předně o tom jsem psal, zmetek který poukazováním na druhé se snaží otáčet pozornost jinam. Nezklamal jsi a přesně jsi vystihl o čem jsem psal. I když jsem myslel že nebudu něco komentovat že to je zbytečný. Ty máš to...
  3. Diskuze Diskuze světa Pandosia

    Ale kdepak, podrazy nebyli vždy. Vzpomínám na Deltu, kde jsem se mydlili s červenými hlava nehlava a báječně jsme u toho kecali a "provokace" byli v rámci špičkování. Naopak, na podrazáky a vyčuránky jsme se navzájem i informovali. Grepolis se až později zaplevelil těma co si tu léčí ega...
  4. Diskuze Diskuze světa Pandosia

    Jako by jsem četl: Jsem sv..ně a jsem na to hrdý.
  5. Diskuze Diskuze světa Pandosia

    Cituji: Jaké zradili? Já jsem nikdy nežádal o vstup, byla mi doručena pozvánka. Jednu věc nechápu, proč tenhle "hráč" pak tuhle pozvánku akceptoval? Proč jsi ji neodmítl? Asi proto aby jsi mohl hrát špinavou hru od začátku a donášet. A ještě jedna věc. Ano morálka vypnuta, svět pro tebe jak...
  6. Diskuze Diskuze světa Pandosia

    Odpad Grepu. Jak výstižné. Nemá cenu se tu rozepisovat, protože každý "hráč" si stejně bude mlít to svoje a bude přesvědčen o svoji pravdě. Na druhou stranu obdivuji ten odpad že tak dlouho dokázali čekat, než udělaj tuhle "sprosté slovo". No budte hrdí, akorát nevím na co.
  7. Diskuze Nový svět 2022

    Nový svět? Udělejte jednou nějaký rychlosvět bez možností použití mincí. Byla by to pro některé zajímavá konfrontace.
  8. Diskuze Diskuze světa Pandosia

    No, asi takhle, myslel jsem si že se nebudu zapojovat do debat, už jen protože někteří tu hru nějak moc žerou jak se říká, ale co mne opravdu pobavilo, když hráč (on určitě pozná koho myslím) se pozastavuje nad tím, že Rangers nabíraji lidi či zakládaij akademku ale sám je v alianci která...
  9. Diskuze Diskuze světa Pandosia

    Souhlas, proto jsme také na Deltě v 25 lidech (*SMEČKA*) skončili třetí kde byli 120členné aliance :o)
Nahoru