• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Výsledky vyhledávání

  1. Diskuze Ze světa Dimale

    Asi bych už uvítal aby se u diskuze ke světu mohli zapojit jen hráči kteří na světě hrají/hráli. U některých kteří ten svět i hráli bych tohle pravidlo upravil, ti by se nemohli zapojit do žádné diskuze. Psát si o tom jak to bylo na jiných světech je taky super téma, které se dá zhrnout do...
  2. Ztracený hrdina

    neútočil jsem na město duchů https://ctrlv.cz/vPB5
  3. Ztracený hrdina

    Uhnul jsem s hrdinou a pár vojáky před útokem s kolkou. Kolo sedlo, dopadl můj útok s hrdinou na jiné město a hrdina by se vracel do obsazeného města. Aktualně je město moje, hrdina je přiřazený k městu, ale nemůžu ho nikam poslat ani vyměnit. nejde mu taky zvednou level. je u něj ikonka v...
  4. Diskuze ke světu Taras

    Ta komunita tady je fakt komedie :D
  5. Oblíbené herní strategie

    obnovení armády: Vždy se snaž využít vše co jde. 1. kouzla: porodnost, spartský trénink 2. po té si přesuneš suroviny z města já mám spočítané kolik čeho mám posílat, aby mi suroviny nepropádavaly. například jezdci. město plné jezdců posílám suroviny v poměru 2:1:3, Když to střídám s prakama...
  6. Diskuze Diskuze ke světu Sinop

    Fórum je o dost zajímavější když tady nejsou žádné nové komentáře. Zase nastává období kdy budeme 14 dní čekat než sem někdo něco napíše a to bude pravděpodobně něco ve stylu ''aktualizace hry na verzi''. Je zajímavé že tady do debaty se zapojilo +-15 lidí, tak fórum sledovalo 30-40...
  7. Diskuze Diskuze ke světu Sinop

    Díky tomu že jste vzali ty Slováky (kteří teda nic nepředvedli) proti Vám začali bojovat i další hráči kteří s nimi měli spory. A s tím jak vypadala ta Vaše fronta, bych to teda taky nechtěl hrát. Já si jezdil zapalovat jen ať se něco děje a s popkornem jsem jen sledoval kdo si to město vezme...
  8. Diskuze Diskuze ke světu Sinop

    Tak ještě že ty se vecpeš všude a do každé debaty. Tvé informace z první ruky už jsou legendární
  9. Diskuze Diskuze světa Pandosia

    Zpestření jinak nudného dne
  10. Diskuze Diskuze světa Pandosia

    Mě se líbí jak tenhle svět pořád komentují hráči, kteří tady nehrají. Proč?!
  11. Diskuze Diskuze světa Pandosia

    Už chápu proč zemoon a auťák skončili. číst tohle každý den leze na mozek.
  12. Diskuze Diskuze světa Pandosia

    Jak je jednoduché to převrátit co? :D Řešili jsme hráče, kteří si sami (multiúčet) vyklikali první města. My jsme měli 5 typů kdo to udělal. Ozvou se tady ti hráči kteří za to dostali ban? Nebudu je psát :) Já mám města od hráčů kteří skončili, co bych k tomu měl říct. taky jsem dal města...
  13. Diskuze Diskuze světa Pandosia

    Možná bude celkově lepší když se nebudeš vyjadřovat k světu kde už nehraješ. Informace z druhé ruky fungují na vesnici. Všichni vědí jak jsou takové informace věrohodné.
  14. Diskuze Diskuze světa Pandosia

    Počkej, v době kdy jsme tohle začali řešit jsme žádní nepřátelé nebyli :) nepřátelé jsme začali být v době, kdy se založila akademie kam šli hráči se kterýma jsme se mydlili od 14.1.
  15. Diskuze Diskuze světa Pandosia

    Máte na serveru ještě nějaké kamarády? Nevím jestli má cenu se snažit něco zabrat :D Takže to máme 50 hráčů v alianci 30 lidí si šlo pro zlatky/ z toho bylo 20 lidí kteří si přišli pro zlatky s novým účtem, na kterém nikdy už hrát nebudou 15 hráčů svět nezaujal takže vám dalo města a zkusí...
  16. Diskuze Diskuze světa Pandosia

    My jsme tady vytáhli naše postřehy. Můžeš říct co se ti nezdá na nás.
  17. Diskuze Diskuze světa Pandosia

    Dnes v noci jsme tady například měli událost kdy hráč s 2000 městem dá v 01:58:01 restart, město se promění v město duchů a ve 02:15:14 už je hráčem město obsazené. Jelikož v tenhle čas není úplně normální ''spolupracovat'', možná se podívejte i na: §7) Užití proxy a jiných způsobů zatajení...
  18. Diskuze Diskuze světa Pandosia

    A já myslel že už jsi na serveru ukončil pokec tím že jsi pomohl kámošům s městem. Kdyžtak ať to pozvou znova. Město se bude hodit. Zase příležitost pokecat na serveru
  19. Diskuze Diskuze světa Pandosia

    13.1. získal Dr--Joy město -Shattrath- . město duchů. Původní majitel devastator2 Takže nějakej anonym si založil účet devastator2. přihlásil se přes link aby byl na základně rangers. a úplně nevědomky ho zabere hráč rangers. Tohle by mohlo být v Věřte Nevěřte.
  20. Diskuze Diskuze světa Pandosia

    Tady nic není proti pravidlům. Dají restart a zaberou město. Takže ještě než skončí ochrana mají o 40 měst v alianci víc než kdokoliv jiný. Nevidím v tom problém.
Nahoru