• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Výsledky vyhledávání

  1. Diskuze Diskuze světa Pandosia

    Využít maxima možností, takže .. dle §3) Sdílení způsobů připojení, je zakázáno interagovat jakkoli, ale co když třeba "sourozenec" (bude shodou okolností na stejném ostrově), hodí reset a já si vezmu město po něm .. ? V té době to bylo město duchů, takže jsem s ním neměl jakoukoli interakci a...
  2. Diskuze Diskuze světa Pandosia

    Ano, ale ty to berou na základě polohy uživatele, to znamená jednotlivých států .. takže pokud budu užívat VPN "místní" v rámci ČR, tak nepoznáte absolutně nic, maximálně dle registru IP adres, které daná VPN užívá (ale to nejsou většinou veřejné údaje) .. Tzn. aktuálně mohu v rámci ČR mít...
  3. Diskuze Diskuze světa Pandosia

    Když vidím, že soupeř hraje férově, tak ho respektuji a má můj obdiv, ale když vidím, že musí využívat nekalé praktiky, tak to pak není respektu hodný soupeř, ale prasátko ..
  4. Diskuze Diskuze světa Pandosia

    Pouze tvrdím, že to je zajímavé .. kdo ví, kolik dalších takových tam máte ..
  5. Diskuze Diskuze světa Pandosia

    Člověk se jen tak ze zajímavosti podívá na hráče "Endrewko" (v žebříčku) a vyjedou mu tam další tři jména .. velmi zajímavé Takže, když si příště budeš zakládat další účty, tak vynech prosím své jméno, takto je to příliš okaté .. děkuji
  6. Diskuze Diskuze světa Pandosia

    Tato "vymyšlená" teorie vychází ze statistik/databáze (říkejte si tomu jak chcete), které jsou veřejně dohledatelné a nevychází zrovna krásně pro vaši stranu .. bohužel PS: nemusím ani nic vymýšlet a je to do očí bijící
  7. Diskuze Diskuze světa Pandosia

    Takže takto ok .. První dobývání tak nějak v rámci všech ali začalo 15.1 .. to už Lojzíkové měli 10 takto získaných měst z toho 7x duch (proč to nemají i ostatní ali v takovém počtu? asi náhoda) u těch zbylých 3 měst si hráči sundali ochranu, z jakého důvodu? Asi opět udeřila náhoda, ale zase...
  8. Diskuze Diskuze světa Pandosia

    Aha, takže 11.1 začal svět a 12.1 jim už stačil pokec, přestalo je to bavit a tak dali reset a města jim nechali :D Teď tu o karkulce prosím ..
Nahoru