• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Výsledky vyhledávání

  1. Diskuze Diskuze světa Lato

    Díky za potlesk, sorry že jsme vám s @Cháron82 pokazili zábavu, trvalo 2,5 roku než se to začalo řešit :)
  2. Diskuze Diskuze světa Lato

    Tu sa aj tak dávajú tresty od brucha a za vymyslené veci, pretože: 1. nie je verejný zoznam trestov 2. nie je žiaden spôsob preskúmania ani odvolania sa voči udeleniu trestu (nikde to nefunguje tak že trest posudzuje ten istý človek čo ho pridelil) 3. nefunguje u vás zásada ne bis in idem - za...
  3. Diskuze Ze světa Emporion

    @ArcimagQ , koľko potrebuješ miest na to aby si tie špinavé zradcovské svine porazil?
  4. Diskuze Diskuze světa Helike

    Jj máme, díky za mečíky <3
  5. Diskuze Diskuze světa Helike

    Nezabudni že si hral v aliancii zradcov aj na Emporione :)
  6. Diskuze Ze světa Golgi

    Díky všem za svět, myslím že tohle byla krásná tečka na závěr mého Grepo příběhu, bohužel se @Drachma rozhodl být *vulgarita* i nadále, takže se s vámi loučím :)
  7. Diskuze Ze světa Kasmenai

    Neviem či ste si dali nejaké pondelkové COPIUM alebo čo ale toto je doslova najslabší artefakt. Už som to tu počítal, pripomínam že nejde o bonus na celú produkciu na skalkách, ale len na BONUSOVÚ, to znamená že len na 1 surovinu (tá ktorá je na ostrove označená ako +) a bonusová produkcia je...
  8. Diskuze Ze světa Kasmenai

    Myšlienka fajn, ale rýchlosť 2 a regulérne zakončenie ste už niekoľko rokov nepustili. Tu je to najviac cítiť lebo rýchlosťou sveta sa škálujú svety viac. Tu keby napríklad bolo "regular" miesto pomalého, tak svet má stále vyše 9 mesiacov (divy po 233 dňoch + 51 dní po dostavaní divov a výhre)...
  9. Diskuze Ze světa Kasmenai

    Rychlost zakončení pomalá je za trest, tam by sa mala dať regular, takto je to svet na 13 mesiacov (bez srandy, je to tak). Takže kto chce hrať do júla 2024 o ambróziu, nech sa páči :) + chýba čas vzbury, bude 8, 10 či 12h?
  10. Diskuze Ze světa Golgi

    Souhlasím a navrhuji řešení smát se Trhačovi, protože jeho hra se úsilím ani nazvat nedá :)
  11. Diskuze Ze světa Emporion

    Mám taký mlynček ktorý mení soľ zo sĺz súpera na suroviny v svete Golgi. Tie potom sypem do divov, to je moje tajomstvo @Th0rstt
  12. Diskuze Ze světa Emporion

    Toto je tvoja reakcia na to že som ti práve čierne na bielom ukázal že klameš keď píšeš o 6 mestách za celý svet. Miesto uznania chyby, ospravedlnenia alebo čohokoľvek začneš s ad-hominem útokmi. A ty mi ideš hovoriť niečo o úrovni debaty? Kámo, vy ste fakt mali nábor do ally tak že koho IQ sa...
  13. Diskuze Ze světa Emporion

    Tak u teba mám záruku že sa urazíš za najmenšiu blbosť a tvoj gameplay je krčiť sa na fronte za TRPOM 500 RTL na vyhranom svete /pozdravujem Rhammus/, čiže je mi jasné že si nenecháš ujsť príležitosť sa sem vyplakať :) čudoval som sa že ti to toľko trvalo. Fakt že sa opúšťaš nad tým čo si niekto...
  14. Diskuze Ze světa Emporion

    Ad @PrAcH : Už ma nudíš s týmito kecami o tom že ja klamem a ty si arbiter pravdy. Ideme factcheckovať. Pozrime sa napríklad na týždeň 10. - 17.5. . Neviem, naozaj nemám kalkulačku alebo je tu niekto iba chudák čo si prikrášľuje svet aby nemusel uznať že jeho ally prehrala vo všetkých metrikách
  15. Diskuze Ze světa Emporion

    Kámo toľko zbytočného textu miesto toho aby si povedal: "nerozumiem o čom je táto hra a tak si prispôsobujem realitu aby sa moje ego necítilo zranené prehrou" Doslova tieto výlevy sú ekvivalent hry v šachu ktorú prehráš ale cítiš sa ako hrdina lebo si zobral viac pešiakov kráľovnou. To že...
  16. Diskuze Ze světa Emporion

    Možno keby si toľko energie koľko venuješ trashtalkovaniu a kolektívnemu obviňovaniu českých hráčov venoval príprave na dominanciu tak vám dnes nezostanú oči pre plač z druhého miesta. Aby sme však zostali vecní: - nikto sa neskrýval za inú alianciu, teda okrem Danyho Koštátek za vás. - k...
  17. Diskuze Ze světa Emporion

    Možno by táto tvoja póza akože elitnej aliancie, ktorá si prišla zabojovať a odsudzuje doméčkarov bola uveriteľnejšia, keby ste si s alianciou s ktorou máte najväčšiu frontu (aka Danyho Plačkové + zobák) nedali DoN hneď dvakrát v priebehu sveta. Nehovoriac o tom, že mimo nočných nájazdov...
  18. Diskuze Ze světa Golgi

    Máš ďalší výpočet v inboxe, zreálnil som aj tvoje výpočty :) Prosím ospravedlň mojich kolegov, ktorí reagujú v rozhorčení, vecnú debatu presúvam mimo tohto vlákna, aby sa to tu nestratilo.
  19. Diskuze Ze světa Golgi

    Máš to v inboxu už 20 minut :)
  20. Opraveno Nemůžu se přihlásit do hry

    Skontroluj či ťa neboduje číselnica, to je aj tak vaša jediná náplň dňa
Nahoru