• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Výsledky vyhledávání

  1. Zeus kouzlo

    Aha, takze musim prvni zautocit vojakama a pak muzu pouzit kouzlo na to nepratelskymesto
  2. Zeus kouzlo

    tyhle dve nemuzu pouzivat nemuzu pouzivat Jsem chtel na nepratelsky mesto pouzit ale neslo to, ani se to neukazalo jakoby v nabidce abych to mohl pouzit
  3. Zeus kouzlo

    Ahoj, mam boha zeuse ve svem meste ale muzu pouzivat je dve kouzla nevite nekdo proc?? Jeto mozna tim ze muj chram ma malej lvl? Evil Monarch/Emperor
  4. vzpoura

    Diky, jsem si myslel prave ze mi ta milice pomuze pri vzpoure :D
  5. Agora

    Ahoj, Agora porad sviti zlatym svetlem ale tedka uz mi nesviti nevite nekdo proc?? :D
  6. vzpoura

    Ahoj mam dotaz, mam povolat milice pri vzpoure?
  7. ostrovni mise

    ahha, dik
  8. ostrovni mise

    ahoj, me znicili mesto ale mel jsem jeste 2. mesto ale uz nemuzu delat ostrovni mise jen se mi tam ukazuje napr. ze tam je 15min do dalsi ostrovny mise ale zadnou nedostanu
  9. zemedelske vesnice

    ahoj, jedno z mych mest my znicili a uz nejsem na tom ostrove. Mam tam svoje zemedelske vesnici ale nemuzu z nich nic vybrat protoze nejsem na tom ostrove je nejak mozny z tech vesnic si vybirat suroviny??
Nahoru