• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Výsledky vyhledávání

  1. Haji

    Známý bug hrdinové -zamrznutí

    jj, čím více měst tím déle ten zásek trvá. Raději je přehazuju na tel v appce. Ještě že na Achillu nejsou hrdinové :-)
  2. Haji

    Diskuze Ze světa Kasmenai

    odměny se moc nepovedli na všech světech. na posledním co hraji mám 6 měst a mám stejné odměny kromě prozírky jako na světě kde mám 1290 měst. Dost velkej úlet tohle :-)))
  3. Haji

    Diskuze Spartští asasíni - léto 2023

    jo ty odměny to je úlet, k čemu mi je prosím vás 8 ohnivek? nebo 8 mantikor??? to je fakt směšné
  4. Haji

    Diskuze Spartští asasíni - léto 2023

    Určitě budou olky :cool:
  5. Haji

    Diskuze Diskuze světa Lato

    dovolím se tady k tomu taky vyjádřit, vím že můj názor nejspíš nebude nikoho zajímat ale jako držitel největšího letectva na CZ serverech na to mám myslím plné právo... osobně bych herakla úplně zrušil a pojem jako heraklování by vůbec neměl existovat... chceš letky, tak si je naklikej tečka...
  6. Haji

    Diskuze Letní Grepolympiáda 2023

    nacpat do jednoho města 105K birek je fakt hrdinství, jen ať vám to tam shnije já to město nepotřebuju. Až ho budu potřebovat tak si ho vezmu neboj...
  7. Haji

    Diskuze Letní Grepolympiáda 2023

    potřebuji řetězáky tak snad budou :-)
  8. Haji

    Diskuze Diskuze světa Imbros

    -30 % z doby výstavby ohnivých lodí, tak to je pecka ale bohužel tento svět nejspíš hrát nebudu :-(
  9. Haji

    Diskuze Řekněte nám, jak vylepšit novou aplikaci!

    Nechci to tady nějak moc hejtit, pro někoho jako já kdo to hraje aktivně je to prostě celé špatně. Přeposílání surovin ve větším množství a do více měst - složité a zdlouhavé. To samé posílaní útoků a podpor třeba 300 útoků a 200 podpor, zkoušel to vůbec někdo? Než bych to všechno udělal tak...
  10. Haji

    Diskuze Řekněte nám, jak vylepšit novou aplikaci!

    mě přijde že vývojáři tu appku snad vůbec nezkoušeli. nebo respektive ať ji zkusí hrát dva dny při cca 100 městech a bez zlacení. Za pár hodin jim velmi dojde co je špatně a co je třeba změnit...
  11. Haji

    Diskuze Egejská námořní bitva 2023

    už sem se na ni těšil, díky. Potřebuji další města na árův hněv :-)))
  12. Haji

    Diskuze Zimní Grepolympia 2023

    to je mi jasne ale bývá přece 128K bodů ne?
  13. Haji

    Diskuze Řekněte nám, jak vylepšit novou aplikaci!

    posouvání mezi ostrovy je ostrovy je neuvěřitelně pomalé a to neumluvím o tom když je potřeba posouvat mezi moři a taky přesouvání surovin do měst je nepraktické a zdlouhavé
  14. Haji

    Diskuze Zimní Grepolympia 2023

    mohl by mi někdo prosím vysvětlit proč je bitevní strategie jen na 80K bodu? to je žalostně málo... A navíc když mám ve městě více druhů jednotek nejdou přidat do výcviku ty další jen ty co jsou první
  15. Haji

    Diskuze Řekněte nám, jak vylepšit novou aplikaci!

    mě se třeba nedávno stalo že když sem chtěl dělat rekrut v kasárnách, kliknu na senát a chci otevřít kasárny a následně vybrat jednotky na rekrut tak místo otevření kasáren se mi zadala výstavba kasáren na další level jelikož ne všude je mám full
  16. Haji

    Posezení u Jonika

    no ale tam se nedá zlatit, tak to asi nebude pro tebe uplne idealni :cool:
  17. Haji

    Síň slávy - svět Achilles

    útočných bodů :-))) Haji ****** 52.025.547
  18. Haji

    Posezení u Jonika

    Kde se berou neomezené prozírky? nutně potřebuju
  19. Haji

    Posezení u Jonika

    Bodů je pořád málo no, ale snažím se...
  20. Haji

    Posezení u Jonika

    můžeš jít na svět Achilles, pár let tam stavět města a pak ti je vezmu :-)
Nahoru