• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Výsledky vyhledávání

  1. "Problém, který neumím pojmenovat"

    nemáš stažené nějaké out of date rozšíření?
  2. Aktualizace Aplikace - přehledy /rozkazy /vesnice

    aha no to je stejně android, tj pro pleby :D... každopádně dík, hold si počkám nevadí
  3. Aktualizace Aplikace - přehledy /rozkazy /vesnice

    Je nějaká možnost zapojit se do beta testování? Nebo je kvůli tomu nutný být na nějakém extra světě? Počítám, že xicht nevyžaduje nutně migraci dat, ale jen spekuluju... dík
  4. Aktualizace Aplikace - přehledy /rozkazy /vesnice

    Ta appka stojí za starou belu, nejvíc nechápu, jak má člověk v té appce hledat, kam na něj jde útok, ono už stačí, když si člověk v prohlížeči udělá skupinu měst a útok v seznamu rozkazů nevidí i když klikne na ikonku útoku... a upřímně, já neútočím na jednoho hráče 200 útoky a stejně se mi...
  5. Diskuze Diskuze ke světu Sinop

    Díky za boxík. Využiju na jiné "slzy" při prohlížení reportů sestřelených kold. V případě jakékoliv poruchy nebo vyčerpání kapacit dám vědět.
  6. Diskuze Diskuze ke světu Sinop

    Bylo by hezčí, kdyby si dostal 12345 bodů, takhle to dráždí moje ocd
  7. Diskuze Diskuze ke světu Sinop

    110% souhlas
  8. Diskuze Diskuze ke světu Sinop

    Nic proti chlapci, ale to je přehlídka jednoho egoisty vedle druhého. Nechcete se raději jít projít a pustit si něco v tv?
  9. Diskuze Diskuze ke světu Sinop

    No měl pravdu ten chlapec, co říkal, že to není diskuze o tom, jak změnit hru, takže se už nebudu vyjadřovat, chci jen poděkovat za reakci. A doufám, že skutečně brzo nějaký AMA nebo poll uděláte, protože na to, jakou parádu mají eventy, tak zpětná vazba zatím nic moc :)
  10. Diskuze Diskuze ke světu Sinop

    Tady máš výňatek toho, na co reaguju. To, co píšeš, je to, co bych čekal jako první reakci na zpětnou vazbu klientů (hráčů), nikoliv jako reakci na výčitku, že někdo nechce aktivně dělat vaši práci. Myslím, že hlavní myšlenku jsem předal. Děkuji, že předáváte náměty hráčů, i když to...
  11. Diskuze Diskuze ke světu Sinop

    Ano, od toho je tu support, aby to, co tu řešíme vzal a na nějakém Standupu předal na vyšší místa... omlouvám se, pokud to děláte jako volnočasovou aktivitu, protože pak asi nemáte motivaci, aby se hra jakkoliv měnila, ale pokud to máte jako regulérní práci, tak bych se styděl. Představa, že...
  12. Diskuze Diskuze ke světu Sinop

    Pardon ještě doplnění, pokud by můj příspěvek vyzněl jakkoliv jako útok na zlatící hráče, tak nikoliv. Respektuju, že někdo má chuť vyhodit peníze z okna, aby měl vyšší číslo u svého profilu (vyšší čti top příčky). Nemůže za to, že aby takových příček docílil musí. Za to může hra a měl jsem za...
  13. Diskuze Diskuze ke světu Sinop

    Jako nový hráč (hraju to cca 3 měsíce) můžu myslím vypovědět daleko víc než vy, kteří už jste tím zkažený. Ano, je to free to play hra a jako každá má micro transactions, ano, je to v pořádku a bez toho to nejde provozovat. Není ale v pořádku, že hra nabízí tak přehnané odměny za zlatky. Jasně...
  14. Diskuze Diskuze ke světu Sinop

    3 je podobné 8 a asi někdo špatně četl, jaké datum pro notifikaci má nastavit :D
  15. Diskuze Diskuze ke světu Sinop

    Je svět otevřený, nebo chyba datumu v rámci toho oznámení, co teď šlo?
Nahoru