• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Výsledky vyhledávání

  1. Diskuze Grepo discord

    Bylo by možné poslat přebytečné zlatky mně?? ;)
  2. Diskuze Diskuze světa Lato

    Budeš ovcopanda!
  3. Diskuze Diskuze světa Lato

    Dle lajků to vypadá, že si znk a pandy lížou koule:eek:
  4. Diskuze Diskuze světa Lato

    Když je tvůj největší úspěch vzít pár měst za cenu toho, že soupeř bere několik desítek
  5. Diskuze Herakles

    Tohle nevyřeší problém s heráklem. Každopádně díky za připomenutí ohledně blesků, hned jsem je tam mrsknul.
  6. Diskuze Ideální nastavení

    Rychlost světa: 6 Rychlost jednotek:6 Rychlost obchodu:6 Noční bonus: Ne, když už by musel být, tak 24-06 Začátečnická ochrana: 7 dní Počet členů aliance: 20/25 Systém dobývání: Dobývání Morálka: Ne Zakončení: Divy (dlouhé) Artefakt: Růžek Bonusy: +500% silnější milice Doba založení města 6h
  7. Diskuze Herakles

    Jedná se mi spíše o problém ,kdy obránce si nechá od spoluhráčů poslat do města, kde má herakla 100 útoků. Útočník pojede třeba 3-4 fullky s katy a do města nepřijede nic vzhledem k tomu, že dostane 20-30 diák. Chrámy díky heraklesovi jsou třeba absolutně nehratelné, protože na chrám, který...
  8. Diskuze Herakles

    Dobrý večer, V jednom z příspěvku ohledně golgi jsem navrhoval změnu hrdiny Herakles. Je až nesmyslné, že útočník díky němu je schopný naheráklovat 2 full letky či několikrát zaseté. V obraně naopak delší útok nemusí ani do města přijet, když obránce dokáže seslat třeba 10x Diův hněv. Proto...
  9. Diskuze Diskuze světa Helike

    Chvíli jsem přemýšlel, zda mám něco napsat, ale nedalo mi to a musím zareagovat. Ty (nevhodný výraz) jeden, pamatuješ, co jsi mi dělal na mochlose jen kvůli tomu, že jsem na tebe párkrát zaútočil ráno kolem 7-8 a dovolil jsem si tě vzbudit? Točil jsi mě několik dní až do večera aj s katy...
  10. Diskuze Ze světa Golgi

    Díky @Thasoss za nádherné zpracování a skvělý přehled.
  11. Diskuze Ze světa Golgi

    Ahoj, chtěl bych poděkovat především spoluhráčům za zajimavý svět a příkladnou disciplínu při vytváření nudle, která se táhla po moři jako sealova mamka (nudle je lepší jak kruh!) Protihráčům za to, že se nevzdali a někteří chtěli dohrát svět se ctí. Svět to byl po delší době aktivní a...
  12. Diskuze Ze světa Golgi

    Prosím naše hráče aby se zdrželi veškerých posměšných komentářů. Není konec světa a do mrtvol se nekope, díky.
  13. Diskuze Ze světa Emporion

    Já si města pouze měním třeba s nepřítelem :P
  14. Diskuze Ze světa Golgi

  15. Diskuze Ze světa Golgi

    Momentálně tuhle situaci řešíme interně a začali jsme se více zajímat co naši členi na pobočce v Brně dělají ve svém volném čase. Více k tomu za Tučňáky momentálně říci nemůžeme.
  16. Diskuze Ze světa Golgi

    Když to nedokážeš ve hře, tak musíš ukázat, alespoň v osobním životě, že jsi silný a chytrý jako býk :) Tímhle se zřejmě řídí.
  17. Diskuze Ze světa Golgi

    Jestli se chceš porvat, tak zařiď ring, vezmi si rukavice a můžeme tam. Určitě se nebudu rvát někde na ulici s kdejakým vágusem :) Podělal jsi alianci celé divy, dá se říci celý svět jak jsi se rozhodoval a teď se to tu snažíš obhájit
  18. Diskuze Ze světa Golgi

    Třeba by si tím spravil své už dost pošramocené ego :)
  19. Diskuze Ze světa Golgi

    Tady asi už nemá nic smysl psát, udělal jsi ze sebe většího šaška než za kterého jsme tě měli. Chybělo ti k tomu ještě napsat A.C.A.B. a bylo by to kompletní. Máš za sebou nějakou trestní minulost či něco podobného, že nemáš rád policajty? Můžeš mě potkat, já s tím určitě problém nemám. Řeknu...
  20. Diskuze Ze světa Golgi

    Myslím, že moc dobře víš ,kdy jsi jim lhal. Napovím ti, že to bude něco s výměnou měst. Každopádně svádět tu něco na vladu u urážet ho do pohlavních orgánů, když jste si ho dali na divy je celkem hnusné, věděli jste jak reaguje v noci. Co se týče toho, že nám píšete jací jsme hajzlíci do...
Nahoru