• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Výsledky vyhledávání

  1. potušek konec?

    Jsou alternativy. Třeba přes GrepoData Team Operations můžeš s ostatními sdílet přehled tvých pohybů. A u tohoto bych řekl, že je to daleko lepší možnost.
  2. Diskuze Ze světa Emporion

  3. Diskuze Dominance - špatný koncept

    Na takovou dominanci dosáhne aliance jen na skutečně mrtvých světech. Spíš bych tady uvažoval nad nějakým ohrazeným přednostním právem pro aliance s větším počtem %. Případně je taky možnost fázi posledního vzdoru pouštět automaticky při přesažení 40 %, kdy by systém automaticky poskládal za...
  4. Diskuze Ze světa Emporion

    Taky většinu měst, která ztratím, označím za defacto darované :p Je to geniální strategie :D
  5. Diskuze Ze světa Golgi

    Myslíš? Skoč si na diskuzi světa Emporion, kde je poměrně velká herní základna Italů. Můžeš si tam počíst o funkčnosti a nefunkčnosti support týmů napříč herními verzemi.
  6. Diskuze Ze světa Golgi

    Thasoss a český support funguje jen jako jakási spojka mezi herní komunitou a centrálou v Německu. Určitě nikdo z nich nemá tak velké pravomoce, aby sami rozhodovali o kompenzacích a dalších větších věcech. Tady se jedná o chybu na straně vývojářů, tedy v Německu. Tady ti opravdu žádná...
  7. Diskuze Ze světa Golgi

    Osobně si nemyslím, že by bylo třeba se navážet do Thasosse. Dělá pro tuhle komunitu hodně a v posledních měsících je vidět, že poctivě komunikuje požadavky ze strany herní základny vývojářům, aby herní základna vždy dostala to, po čem touží. Krásně to lze vidět na nové appce. Každý náš...
  8. Diskuze Ze světa Golgi

    Co takhle ta soutěž v plácání na zadek? Jestli si se mnou dáš duel, tak do toho jdu :p
  9. Diskuze Ze světa Golgi

    Nastavení skvělé, až na ten Olymp. Na Olympu v podstatě první měsíc nedochází ke konfrontaci mezi aliancemi a je to taková oddychovka. Dle mých informací se na tento svět chystala hromada top hráčů, kteří se chtěli mezi sebou pořádně pomlátit na dobývku a tohle je odradí. Spíše budou čekat na...
  10. Diskuze k updatům hry

    Ahoj, chtěl bych otevřít diskuzi k aktualizaci na verzi hry na 2.280. Hned v 1. bodu uvádíte změnu na unikátnost korunky pro jedinou alianci na herním světě. Změna je to určitě vítaná a je to krok dobrým směrem, kdy s ustupujícím počtem hráčů v podstatě tato změna udělá více kompetitivní...
  11. Diskuze Řekněte nám, jak vylepšit novou aplikaci!

    Díky, že byla do teď vyřešena většina problémů, které hráči reportují. Aktuálně se ale stále potýkám s párem nepříjemností. 1. Aplikace mě neustále odhlašuje, i když mám zaškrtnuté, aby si moje přihlašovací údaje pamatovala. Stane se tak vždy po odstranění appky z pozadí nebo při delší...
  12. Diskuze Ze světa Emporion

    Pozor! Už je nový kvartál :D
  13. Diskuze Řekněte nám, jak vylepšit novou aplikaci!

    Díky. Barvy jsou v normě už zhruba týden.
  14. Diskuze Ze světa Emporion

    Celkem v pohodě. Ztratil jsem zatím 3. Na tebe ale nemám, zatím máš skóre 27 :confused:
  15. Diskuze Nová událost Dionýsie

    Přijde mi, že ten poslední cíl je strašně vysoko a je nedosáhnutelný pro hráče, co v tom nechtějí nechat 40k zlata (nepočítal jsem, pouze odhad). Časově se to nedá stíhat, takže se musí zkracovat za zlato čas misí, přeskakovat 5hodinovou mezeru mezi misemi a v pozdějších fázích i ve velkém...
  16. Diskuze Ze světa Dimale

    Vypadá to, že se složily 3 velké koalice o několika aliancích, které proti sobě uvnitř koalice jen tak nepůjdou. Na jednu stranu škoda, že se nevyužilo potenciálu tohoto nastavení. Na druhou stranu ale chápu, že si chtěla spousta velkých sestav zahrát vzpouru, na kterou se čekalo dlouho.
  17. Diskuze Řekněte nám, jak vylepšit novou aplikaci!

    Ještě bych přidal jednu věc pro Android uživatele. Mám pokažené barvy v appce. Všechno je takové světlé a bílé. Myslel jsem si, že je to problém jen v mém mobilu, ale už se s obdobným problémem ozval i další hráč. Přeinstalace nepomohla.
  18. Diskuze Ze světa Dimale

    Snížení limitu počtu členů v alianci je dobrým krokem, ale ne na tomto světě. Lidi tady čekají na vzpouru v podstatě od srpna a to i větší party. Navíc skrze zakončení by mi dávalo větší smysl to hodit třeba na takovou dominanci. U divů se to moc řešit nemusí a korunky si mezi sebou těch několik...
  19. Diskuze Řekněte nám, jak vylepšit novou aplikaci!

    Nejdříve plusy. Skvělá práce, že se ta hra dá hrát konečně pořádně na mobilu. Na staré appce něco načasovat byl opravdu porod. Teď mínusy: Nefunkční upozornění push Appka pípá podle nálady. Někdy minutu před dopadem útoku, někdy několik minut po dopadu útoku a někdy pro změnu vůbec. Nakonec...
  20. Diskuze Diskuze světa Berytos

    Má to své plusy a mínusy. Ale za mě by určitě dávalo větší smysl, aby se dalo kouzlit až když je chrám ve vlastnictví určité aliance. Pokud je chrám pouze dobýván, tak by se nemělo dát kouzlit. Takhle to hendikepuje jakýkoliv odstřel. Každý už teď umí hrát s Héraklem a vyslancema. Nejspíše to...
Nahoru