• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Výsledky vyhledávání

  1. ASHLEY WHITE

    Začátek divu

    Platí dátum. Rebalancování divů světa.
  2. ASHLEY WHITE

    Diskuze Ze světa Kasmenai

    Predstavte si to ticho keby ludia rozprávali len to čo vedia.
  3. ASHLEY WHITE

    Diskuze Letní Grepolympiáda 2023

    To samozrejme dáva zmysel, len pripomínam že 5 mesiacov dozadu sa spustila udalosť na svete ktorý bol v svojom ôsmom dni po spustení... :D
  4. ASHLEY WHITE

    Diskuze Letní Grepolympiáda 2023

    Hmm, na Emporione bola zimná olympiáda spustená dokonca 8. deň sveta... :D
  5. ASHLEY WHITE

    Diskuze Ze světa Kasmenai

    tak už je :D
  6. ASHLEY WHITE

    Diskuze Ideální nastavení

    Nakoľko sa pri spustení každého nového sveta diskutuje o nastaveniach tak by ma zaujímalo ako by vyzerali ideálne nastavenia rôznych ľudí. :) Poprípade kľudne niečo menej ideálne ale vzato zaujímavé... :D Prázdny vzor: Nastavení světa: Rychlost světa: Rychlost jednotek: Rychlost obchodu...
  7. ASHLEY WHITE

    Diskuze Diskuze světa Helike

    To že si nepamätáš ani predchádzajúci svet bohato vysvetľuje celý výlev. :D
  8. ASHLEY WHITE

    Diskuze Letní Grepolympiáda 2023

    Ja som sa zatiaľ orientoval podľa zimnej, až na pár detailov sú rovnaké. Netuším prečo wiki nefunguje keď minulý rok to šlo. :D
  9. ASHLEY WHITE

    Diskuze Ze světa Kasmenai

    pokus o humor?
  10. ASHLEY WHITE

    Diskuze Ze světa Kasmenai

    Nastavenia fajn, príde mi ale strašná škoda využiť vypnutú morálku práve na tento svet a nenechať to na podzim keď hra najviac ľudí. :/ A to pomalé zakončenie… veľa ľudí nezvládlo dohrať Taras práve preto lebo po istej dobe už ani nešli útoky a tak proste zabudli lognuť aby po mesiaci...
  11. ASHLEY WHITE

    Diskuze Dominance - špatný koncept

    Veľmi nemám čo do diskusie pridať, jedine by som rád vyjadril svoj súhlas s obsahom pôvodného príspevku a kľudne by som sa podpísal pod to aby ho videli aj vývojári.
  12. ASHLEY WHITE

    Diskuze Ze světa Emporion

    Feel free to message me ingame for the pictures of my garden that I have shared with your colleague Kikina today. :D
  13. ASHLEY WHITE

    Diskuze Ze světa Emporion

    Bohužiaľ nemám šancu reagovať na všetko k čomu by som sa rád vyjadril a tak si vyberiem len pár vecí. :) Keď už tu všetci píšu svoje pocity a zážitky z hry tak sa určite neskôr pokúsim napísať niečo objektívnejšie k priebehu sveta a určite by som rád ukázal našu stratégiu a čiastočne vysvetlil...
  14. ASHLEY WHITE

    Diskuze Ze světa Emporion

    Drahí priatelia, s radosťou a hrdosťou sa na vás dnes obraciam s dôležitou správou že na Emporione láska a mier zvíťazili. V tomto epickom súboji sa tulene z Mildovho stáda stretli so zvyškom sveta a dosiahli významné víťazstvo. Gratulujem kolegom z aliancie MILDOVO TULENÍ STÁDO! Zvládli ste...
  15. ASHLEY WHITE

    Diskuze Ze světa Golgi

    Vskutku, kebyže všetci vždy vedeli automaticky sami od seba čo je najlepšie a riadia sa podľa toho tak by sme žili v raji. Svet takto však nikdy fungoval a asi ani nikdy fungovať nebude. :)
  16. ASHLEY WHITE

    Diskuze Ze světa Golgi

    Najviac žiadaná bude po tejto diskusii asi funkcia dať na príspevok palec dole, nahlasovať správy nemá ten istý efekt. :/
  17. ASHLEY WHITE

    Opraveno Nemůžu se přihlásit do hry

    Neviem či tento problém nastal aj v zahraničí ale každopádne všetky zahraničné svety čo som skúsil už fungujú, čaká sa len u nás... :D Bonus je že keď sa otvára hra tak sa snaží neúspešne načítať nejaký youtube link. :D
  18. ASHLEY WHITE

    Svět

    Ja si myslím že je čas na vzburu, divy sveta, rýchlosť 2-3 a rýchle zakončenie. Posledný parameter samozrejme zakladám len na vlastnom želaní ale po skúsenostiach z pomalých svetov z minulého leta si myslím že je málo ľudí čo na tom nie je rovnako. :)
  19. ASHLEY WHITE

    Svět

    Ja by som rád svoje fantázie premenil v realitu. :(
  20. ASHLEY WHITE

    Svět

    Tak teda 13.6 platí na 99%. :D
Nahoru