• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

Výsledky vyhledávání

  1. Diskuze Diskuze světa Helike

    tak snad tato výzva nikoho neoslovila, aby tě ušetřil práce a mohl si se věnovat důležitějším palčivým problémům této komunity
  2. Diskuze Diskuze světa Helike

    tím že zde vložím příspěvěk se vystavuji proaktivnímu lustrování účtu? my hráči nejsme ti kteří udělali chybu, když vývojáři udělají chybu, následuje persekuce, ztráta a lustrování, ok děkuji pěkně
  3. Diskuze Diskuze světa Helike

    nová doba??? to budete kontrolovat všechny účty na všech světech nebo jen ty co jsou aktivní na foru
  4. Opraveno Nemůžu se přihlásit do hry

    vy se nemůžete přihlásit? to mě mrzí chi, mám co čistit
  5. Diskuze Ze světa Golgi

    v tom případě jsi opravdový charakter, že si se mnou dokázal hrát i přes své trauma, ale léčit to je lépe zde na foru, protože není dobré zapomínat na věci které se staly v minulosti, chápu, já si tě z toho světa ani nepamutuji, tak promiň, pamatuju si beňisse, jeho hra mě fascinovala, ale jinak...
  6. Diskuze Ze světa Golgi

    za sebe - děkuji za upřímnost, na to musí být žaludek jen to ukazuje tvou neschopnost oddělovat světy, a proto nemáš ani páru o čem tu mluvím, když říkám "šikana" napříč světy - v ali na Olympii jsme byli čtyři, bylo to přesně na tom jednom světě a nemusíš mě proto že si to nedával, na dalším...
  7. Diskuze Ze světa Golgi

    klidně to tu budu kopírovat do omrzení protože paměť tučňáčího národa nezapomíná, historii nepřekroutí
  8. Diskuze Ze světa Golgi

    dobře tak když se k tomu endrew nemá, a nebudu ho nijak dehonestovat, tak alianci tučňáků jednou provždy založil Th0rstt a byla jsem u toho, byla jsem jejím prvním členem!
  9. Diskuze Ze světa Golgi

    přesně tak proč všem endrew neosvětlíš kdo založil tučňáky, ať se už konečně předejde spekulacím a pomluvám
  10. Diskuze Ze světa Golgi

    to jste tady všichni onemocněli nebo nechápu, zlikvidovat, omezení hráči, trefená husa...? opravdu? na synopu sis hrál na kamaráda a teď mi nemůžeš přijít na jméno? zajímavé, škoda že to co říkáš není vůbec zajímavé
  11. Diskuze Ze světa Golgi

    to je dobře že ti klaplo
  12. Diskuze Ze světa Golgi

    na něco můžem kašlat, ale na šikanu určitě ne
  13. Diskuze Ze světa Golgi

    tak by to chtělo trochu sebereflexe a zamyslet se nad stylem jaký hrajete
  14. Diskuze Ze světa Golgi

    nedefinoval jsi hráče ale přání jeho likvidace a to napříč světy
  15. Diskuze Ze světa Golgi

    už jenom jak o tom hovoříš tak mám osypky - "zlikvidovat" hráče? pokud nepřátelská aliance na přání jednoho hráče točí jiného hráče ve dne v noci, protože má noční, aby se nevyspal s přáním aby do konce týdne "lezl po čtyřech", a to samé udělají na přání stejného hráče i jeho spoluhráči na jiném...
  16. Diskuze Ze světa Golgi

    a přenést to celé ještě na jiný svět(jeden svět a real je málo!), to je kvalita hodná tak devasta a paní s číslem v nicku
  17. Diskuze Ze světa Golgi

    vzpouru nehraju, takže polovina světů odpadá, a ano v dobývání mi z těch tří alternativ vychází divy nejlépe, olymp domkaření, a dominanci sem si zahrála poslední dva světy a morálky už bylo taky dost a sedm hodin na spánek není zdravé :D
  18. Diskuze Ze světa Golgi

    Pokud by existovala možnost na změnu, dala bych přednost divům před olympem a věřím že nejsem sama :)
Nahoru