• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Výsledky vyhledávání

  1. Diskuze Změna systému zisku kultury

    Já bych třeba na olympijských hrách přidal čas klidně i 3-4x tak dlouho. Ješte nedávno se tady nadávalo na zlatiče tak proč jim to neztížit ať nemají zlatiči na začátku takovou výhodu. :)
  2. Diskuze Diskuze ke světu Sinop

    A polská parta si schválně počkala a pozvali se dál od nás asi se báli?:eek:
  3. Diskuze Diskuze ke světu Sinop

    Tak jasně to se musí slyšeli jsme že má přijít polská parta. Sám si psal že zlatí pokud si správně pamatuju. Je snad naše chyba že jsou vedle nás kdyby byli u poláku tak nebudou mít klid ani v noci a to bys snad pro své spoluhráče nechtěl ne? A u vás taky zlatí tak v tom nevidím problém. A co...
  4. Diskuze Diskuze ke světu Sinop

    Tak by si mě pak mohl založit za stáre dobré časy na Zakrosu :D. Sice ješte nevím jak andel pozná zlatiče ale rád bych byl v extremní zlatič :D
  5. Diskuze Diskuze ke světu Sinop

    A na jákém světe to plánuješ rozjet či si rozjel že bych se šel podívat :D
  6. Diskuze Diskuze ke světu Sinop

    Aha já nevědel že ty zlatiči byli tak šetrní(a neveřím že byli). A dotaz co bereš jako extrémní zlacení? Jak poznáš kdo kolik zlatí by mě zajímalo.
  7. Diskuze Diskuze ke světu Sinop

    Zlatilo se pořád a dost jen to hrálo víc lidí tak to nebylo tolik vidět :D
  8. Diskuze Diskuze ke světu Sinop

    Copak Andilku, došel jsi na svět o týden později a Divis se že Topka je dávno v čudu? Hele víš co vůbec píšeš? Banda slováku POKUD SIS NEVŠIML tohle vlákno se jmenuje Diskuze ke světu Sinop a divíš se že ti odepíše slovák z toho světa? a napíšeš Kdybys tohle nemířil na určité hráče tak si snad...
  9. Diskuze Diskuze ke světu Sinop

    Dotaz by mě docela zajímalo co jo podle tebe průměrný a podprůměrný a dobrý hráč. Jak to rozlišuješ? Třeba podle mě si podpodprůmerný ale nevím jak to objektivně posoudit tak se ptám
  10. Diskuze Diskuze ke světu Sinop

    Nějak zapomínáš na polské zlatiče ne? Ale to jsou vlastně tvoji kamarádi co si pamatuju no :D. A my ne ale mohl bys aspoň psát jak to je a ne být zasedly na jednu skupinku :D
Nahoru