• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Výsledky vyhledávání

  1. Diskuze Diskuze světa Berytos

    Nešlo by prosím přidat do nastavení hlášení vypnout upozornění na kletbu Olympu? Už mě to fakt štve každou hodinu dostávat 25 hlášení, které mě vůbec nezajímají, dělá to strašný nepořádek v přehledu, co se děje jinde.
  2. Diskuze Diskuze světa Berytos

    no to nevím, ale 5x tolik bychom asi zvládli, kdyby jeli všichni se všema offkama a letkama
  3. Diskuze Diskuze světa Berytos

    Musím říct že jsem zklamán nízkým počtem obrany neutrálních jednotek Olympu, čekal bych větší čísla, dneska při čištění si půlka aliance stěžovala, že projeli s offkama na prázdno a to jsme ani nepoužili letky, klidně bych tam příště dal dvojnásobné množství obrany, přece jen to má být výzva...
  4. Diskuze Spartští asasíni - léto 2022

    Ahoj, dle mého názoru hodně špatná kompozice odměn za bitevní odznaky, asi nejhorší co jsem kdy v eventu viděl, žádné letky, žádná pozemka, prozírka jen modrá a jen na lodě, nebýt komunitních odměn, tak se to ani nevyplatí dělat. Nějak mi to nepasuje vzhledem k tomu, že se event jmenuje Asasíni...
  5. Diskuze Diskuze světa Abdéra

    Já když jdu hrát, tak si chci zahrát s dobrými hráči a vyhrát, tak jsem si obepsal pár spoluhráčů z předchozích světů, za to že komunita skomírá a nenašel se proti nám rovnocenný soupeř nemůžu, ale to nic neubírá na tom, že vítězství budeme mít zasloužené. Naše dvojka má 10% bodů co hlavní ali...
  6. Helma neviditelnosti

    Když jsem to zkoušel, tak tuhle nedopracovanou hlášku se mi taky povedlo zobrazit, když po odeslání útoku uplynulo více jak 10% času, přijde mi že to je náhodné, někdy helma lze normálně použít a někdy se objevuje výše popsaný problém hned třeba 10 sec po odeslání rozkazu, co jede hodinu
  7. Novinka Přehled rozkazů

    Podle mě výhoda okna přehledu rozkazů je v tom, že hned vidíš vizuální řazení rozkazů, taky mám plovoucí okno hned u tlačítka pro odeslání a plánovač mám podsunutý tak, abych měl ikonu pro navolení rozkazu co nejblíže oknu pro odeslání, nemusím pak najíždět myší do plovoucího okna a pak...
  8. Novinka Přehled rozkazů

    Zdravím, měl bych pár návrhů ohledně přehledu rozkazů, co by dost usnadnili přehled při časování 1) Prioritní rozkaz - bylo by fajn, kdyby přibyla vedle možnosti upravit název rozkazu možnost "připíchnout" si rozkaz v přehledu rozkazů, což by v reálu znamenalo, že na tento rozkaz by se...
  9. Helma neviditelnosti

    Ctrl + F5 nepomáhá, smazat cache to nevím jak se dělá, zkoušel jsem chrome a Edge a výsledek byl stejný, zkoušel jsem to z počítače doma i v práci a opět stejné
  10. Helma neviditelnosti

    Ano dříve to šlo použít kdykoliv, taky bych byl pro aby to změnili jak to bylo dříve. Thasossi až budu mít nějakou akci, vyzkouším co jsi psal.
  11. Helma neviditelnosti

    Zdravím, mám problém s kouzlem od boha Háda - Helma neviditelnosti, pokud ji nezakouzlím tak do 5 vteřin po odeslání útoku, už nejde aktivovat přes prohlížeč, ale v mobilní verzi lze bez problému kouzlo aktivovat i později. Nedává mi to ani chybovou hlášku, prostě jen klikám na Helmu v menu...
  12. Opraveno SIRENY - Aneb arogancia Innogames

    Problém může být i v Atlantě, protože když posílám třeba ohnivky s 5 sirénama, tak časy relativně sedí, ale je pravda, že jich posílám jen 1-5 a ne 24
  13. Opraveno SIRENY - Aneb arogancia Innogames

    Zabývá se někdo opravou tohoto bugu s chybným časem dojezdu? Visí to tady už rok a půl a dneska když jsem jel akci, tak vidím že problém je stále nevyřešen, to si už soudruzi z NDR dělají srandu ne? Proč takto zásadní bug ve hře nejsou schopni za rok a půl opravit??? Posílal jsem koldu s...
  14. Diskuze ke světu Taras

    kdysi dávno bývala tahle rychlost standard, i tady se dá slušně zabojovat, kdyby bylo proti komu :D
  15. Diskuze ke světu Taras

    Nechtěl by si někdo složit partu schopných hráčů a naskočit tu ještě proti nám? Svět je ještě na začátku a bude se hrát dlouho. Začíná to tu být moc jednoznačné, chtěli bychom tu kompetitivní konkurenci. Nebo to už je Grepo komunita tak mrtvá, že se tu nikdo nenajde?
  16. Diskuze ke světu Taras

    Musím říct, že jsem si původně špatně přečetl efekt ambrosie, tak jak je aktuálně navržená je opravdu dost slabá a určitě není pravda, že hráčům nezáleží o jaký artefakt hrají. Nicméně nastavení světa je super, já osobně preferuju delší světy. Svět bez morálky je fantazie, tato mechanika je...
  17. Delší nebo kratší světy?

    Nejlepší je střídat nastavení, aby si každý hráč vybral dle svého, já preferuji spíše delší světy, nevadí mi hrát rok v kuse jeden svět, tam se spíš ukáží kvality a vytrvalost hráčů
  18. Diskuze Změna systému zisku kultury

    Rituál na kulturu za přízeň se mi líbí, bylo by to dobré využití pro přízeň u méně užitečných božstev. Snížení ceny slavnostního pochodu podle úrovně kultury by podle mě byl dobrý nápad, jak podpořit hráče, co bojují.
  19. Diskuze Ladóni posílení

    Jestli myslíš 'kouzlo' jako posílení, co ti do města přidá Ladony, tak bych byl pro, aby se přidalo, když už jsou i ostatní letky. Dle mého názoru by ale posílení na letky mělo být v eventech těžší získat a celkově by jich mělo být možné za event získat méně, v dnešní době jsou eventy velmi...
  20. Otázka Námořní souboj

    Podle simulátoru by jsi potřeboval 20215 birek abys útopil všechny transportní lodě z útoku 30 ol + 135 rtl + 2160 pozemky :D Při 10 násobné přesile birek utopíš cca 3/4 transportních lodí, pak s větším množstvím birek už utopené transportky klesají pomaleji
Nahoru