• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Výsledky vyhledávání

  1. Diskuze Diskuze světa Lato

    Kde je zbytek nastavení myslím to to.. trvající vzpoura doba na založení města
  2. Diskuze Diskuze světa Lato

    A co aspon změnit artefakt na Athénin Roh hojnosti ten dlouho nebyl...Když nebude dobyvání tak aby to bylo zejmavé..
  3. Diskuze Diskuze světa Helike

    pivo ne ale panaka jo..
  4. Diskuze Diskuze světa Helike

    Ja píšu pravě proč to vzniklo jesli si tak to začal prudit ostatní tak si měl čekat že se domluví a budou ty to vracet ve velkém.. Jdu si dát panaka na to zde to bude dneska dlouhé..
  5. Diskuze Diskuze světa Helike

    Ja nevím kdo začal první tak to si mě začal točit první ty.S tebou není reč všechno hodíš na ostatní a je to aby jsi byl v pohodě a super hráč..
  6. Diskuze Diskuze světa Helike

    Jo tak já za to mohů že zlatím více..Ale to to je spamoun jak něco..Kdybych dělal fotku u každého (nevhodný výraz) tak bych zde udělal album.. Pak se ty nelibí že to dělaj ostatní..Jen to to je pro info a nezapoměn že jsi jel kol..Ano jel si kol ale až před nočník ale tak to si mě točil 1 hod...
  7. Diskuze Diskuze světa Helike

    Jo minule nebo před minulé jsi nejel kol ale dělal jsi to sáme tak aspon nelži a neřikej něco o kol.kol jela chvilku ale ty jsi utočil přes 1 hod neli déle v kuse..Ale nebudu se dohadovat z tebou..Ja když spaunují tak z full off ne jako ty po kouskach po 100 ks.. Nebo několik krát když jsem...
  8. Diskuze Diskuze světa Helike

    Kovi ja nevím kdo mě včera nebo minule spounoval z utoky ..Pak tu píšeš něco o spounu ale když to děláš ostatním tak to je v pohodě.jen vracej to co jím děláš..Kolik krát ja tě spounoval po 100 až 300 praků nebo po jednom praků...Jak jsem ty dneska psal lidi ty jen vrací to tvoje pípaní..
  9. Diskuze Ze světa Kasmenai

    Nejlepší kdyby tam byl aspon jinej artefakt...Napřiklad ten to Athénin Roh hojnosti to by bylo hodně super..
  10. Diskuze Ze světa Golgi

    To víš to je pro ně moc velké gesto...Psat jen Omlouváme se
  11. Diskuze Ze světa Golgi

    Fakt luxusní jak jsem psal přes den vy tam jen chrapete..Tak všechno vratíte to je v pořadku ale divy vám jsou jedno.My jak *** staváme v noci berem si volno aby jsme vyhrali svět a vy se pak zachováte tak jako uhlavní nepřitel.. Tým to apelují aby jste něco proto dělali protože co sledují...
  12. Opraveno Nemůžu se přihlásit do hry

    Neboj více lidem to nejde...Jesli ja budu taky čistej tak nahrada od supportu bude muset být velká..Protože porušují jejích podmínky. Hm to zejmáve jako 3 hod to skoro nejde a to nejmeně další čas nepůjde...To tam spíte..Jako kompenzace bude velká protože to to je velkej výpadek.
  13. Diskuze Diskuze světa Helike

    To víš nepřitel rád hraje na kvantitu a ne na kvalitu..
  14. Diskuze Diskuze světa Helike

    Taky by nám mohli dát nakou velkou nahradu..
  15. Diskuze Diskuze světa Helike

    Ty lidi na Support asi od 12:00 spí že ješte to nedali dohromady..To je komedie..:cool:
  16. Diskuze Diskuze světa Helike

    :eek:Stejně za to může sealedfate
Nahoru