• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

Výsledky vyhledávání

  1. Diskuze Diskuze světa Helike

    No jsem rád, že jako každá internetová debata se i tato z jakýchkoliv věcných končin téměř instantně dostává do osobní roviny vzájemného napadání. Mám k tomu jenom pár dotazů: 1. Pokud je takové množství útoků (a očividně i daleko menší) nežádoucí / proti "fair play"/ a nevím co ještě, proč hra...
  2. Diskuze Diskuze světa Helike

    chápu, jen dejme tomu, jeden nejmenovaný člověk mi 4x zestřelil kolku, mám den volna, tak ráno sednu k pc, na všech jeho 40+ měst pošlu po 20 útoků s různýma časama dopadu, v poledne to samý, a večer v 8 to samý, vždy tam bude 1-x útoků kolkou, iluzí, katů, atd atd taktika ANO/NE:, dejme tomu...
  3. Diskuze Diskuze světa Helike

    Je nějaká hranice, která by zhruba určovala co je ještě herní=taktický a co "DDOS" útočení na účet? Ne že bych něco takového praktikoval nebo plánoval dělat, jen jsem z ostatních her zvyklý na situace, kdy útoků jede klidně několik stovek až tisíc najednou a vždy to mělo taktický záměr, ale...
Nahoru