• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Výsledky vyhledávání

  1. potušek konec?

    koukám, že u Potuška se mi v levém dolním rohu objevil náhrobek s datem ukončení k konci letošního roku... to bude jako fakt? bez náhrady?
  2. Známý bug hrdinové -zamrznutí

    mám takový zvláštní problém, dělá mi to na všech světech, že když si rozkliknu okno s hrdiny a udělám jakoukoliv změnu - přiřadím či odvolám hrdinu, anebo nějakého rekrutuju, tak mi prohlížeč zamrzne zhruba na minutu. je to jenom na počítači a na ruzných prohlížečích.
  3. přehled obchodníků

    měla bych takovou prosbu, nedalo by se uvažovat v prémku o sledování obchodníků? mám na mysli něco na způsob rozkazů - kdy by bylo časově vidět, kdy který obchodník dorazí do určeného města... stává se při přeposílání surek, kdy si do jednoho města posílám víc, než pojmou sklady a když to tak...
Nahoru