• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Výsledky vyhledávání

  1. Delší nebo kratší světy?

    Za mě ideálně světy čím delší tím lepší,osobně bych bral svět delší 2 let.
  2. Diskuze Diskuze světa Euboia

    Proč to je zkažené dominancí?Jinak nastavení skoro ideální.
  3. Nový svět / vzpoura

    Rychlost 1 je fajn a ideálně olymp nebo divy.
  4. Diskuze k updatům hry

    To se zas něco povedlo,místo malý mapky,tam je něco jako páv,fakt důležitá věc.
  5. Diskuze k budoucnosti světů hrdinů

    Než zavést divy na SH,tak je lepší ho rovnou zrušit,už jsem zažil na jednom světě dodatečné zavedení divů(delta) a byla to jedna z největších chyb,kterou jsem na grepolisu zažil.Já jsem jednoznačně proti divům na SH.
  6. Agora světa hrdinů - Achilles

    Rozumím firstíku.
  7. Agora světa hrdinů - Achilles

    Jasně firstíku.
  8. Agora světa hrdinů - Achilles

    Je mě s tvých žvástů firste nablití.
  9. Nejoblibenější hokejový klub

    Sparta.
  10. Atletika

    Běh raději né,to spíš vrh koulí.
  11. 3. Kdo je nejlepšejší? Minibrainstorming

    Proč?Světy si nepletu.
  12. 3. Kdo je nejlepšejší? Minibrainstorming

    Tak první místo je jasný Ztracená legie,jedna ze dvou nejlepších ali na grepolisu ve kterých jsem hrál. 2)tullamorre - stačí jedno jméno a o této ali nepochybuju 3)Aigis - pár super hráčů o které nemám strach 4)Legie Zkázy - taktéž pár superhráčů co znám a nemám o ně strach 5)Strážci scrin -...
  13. Co je na obrázku? - 2. kolo

    Pantheon v Římě.
  14. Stavba divů

    Však on ten svět skončí,počítám nejpozději do konce roku.
  15. Stavba divů

    Je tam chyba v čase,div měl být dostavěn 29.11.,taky jsem se s tím už několikrát setkal.
Nahoru