• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Výsledky vyhledávání

  1. Diskuze Ideální nastavení

    Rychlost světa: 4 Rychlost jednotek: 3 Rychlost obchodu: 6 Noční bonus: 23:00 - 7:00 Začátečnická ochrana: 5 dní Počet členů aliance: 35-40 Systém dobývání: dobývání Morálka: ne Rychlost zakončení: rychlá Artefakt: roh Bonusy: +500% noční bonus, 0% noční bonus na dobývané město 10 hod. trvající...
  2. Diskuze Řekněte nám, jak vylepšit novou aplikaci!

    To by jste po vývojářích chtěli moc změn najednou. Teď tam máte dvě zásadní změny - zvětšené šipky v obchodu a dokonce si můžete znovu spustit tutoriál :) Po update si mé Xiaomi zase není schopné zapamatovat přihlašovací údaje. Taras za pár týdnů končí, to mi bude stačit stará apka...
  3. Diskuze Řekněte nám, jak vylepšit novou aplikaci!

    Mikosansobi, jedná se o telefon Redmi Note 7 LTE s Android 9. Zkoušel jsem přeinstalovat apku a nepomohlo to. Pomohl ale update systému na Android 10. Přihlašovací okno se teď vůbec nezobrazí a rovnou se zobrazí dialog pro výběr světa.
  4. Diskuze Řekněte nám, jak vylepšit novou aplikaci!

    Už je to víc jak měsíc, co se tu psalo, že bude nová, opravená verze a zatím k žádnému zlepšení aplikace nedošlo. Spíš naopak, aplikace chce po mě teď pořád vyplnit login a gesto (otisk) při každém přihlášení. Check box pro zapamatování hesla zmizel. Ta nová aplikace jen opravdu jen pro skalní...
  5. Diskuze Diskuze světa Olynthos

    Noční bonus stejně dlouhý jako doba dobývání. To je za mě špatné nastavení - vše se odehrává těsně před nočním bonusem a člověk si nemůže ani zajít v klidu na pivo.
  6. Šťastná čísla bohyně Afrodity

    11,12,13,14,18,19
  7. Soutěž Hermovy božské zkoušky - třetí zkouška

    Hádes, Č.e.n.d.a, Apollonia To jsem zvědav, z šesti sourozenců je jen Hádes :-)
  8. Soutěž Hermovy božské zkoušky - druhá zkouška

    Athéna, Č.e.n.d.a, Apollonia
  9. Soutěž Hermovy božské zkoušky - první zkouška

    Hádes, Č.e.n.d.a, Apollonia
  10. Grepolis oslavuje 7. narozeniny registrace

    Č.e.n.d.a Datum tvé registrace: 24.02.2010
  11. Tipovací soutěž - 4. bonus. kolo - nejproduktivnější hráč

    Pavol Demitra- Slovensko
  12. Tipovací soutěž - 3. bonus. kolo - nejlepší střelec

    Pavol Demitra- Slovensko
  13. Tipovací soutěž - 2. bonus. kolo - nejlepší brankář

    Ondřej Pavelec - Česko
  14. Tipovací soutěž - 1. kolo - základní skupiny

    Skupina A 29.04.2011 16:15 Německo - Rusko 29.04.2011 20:15 Slovensko - Slovinsko 01.05.2011 16:15 Rusko - Slovinsko 01.05.2011 20:15 Slovensko - Německo 03.05.2011 16:15 Slovinsko - Německo 03.05.2011 20:15 Rusko - Slovensko Skupina B 29.04.2011...
Nahoru