• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Ódin-hurtondrej

DeletedUser

Guest
Ódin je nejdůležitějším bohem . Je to otec veškerenstva, patron básníků, bojovníků, bůh smrti, války a magie. Vládne bohům a bohyním Ásgardu. Co se děje ve všech devíti světech může pozorovat ze svého trůnu, Hlídskjálfu. Vlastní oštěp Gungni, který nikdy nemine cíl. Cestuje na osminohém hřebci Sleipnim, který je potomkem Odinova syna Lokiho. Odin shromažďuje duše padlých bojovníků, kteří budou bojovat po jeho boku při Ragnaröku a hodovat s ním v síních Valhally. Je starý, bystrý, jedno oko vyměnil za moudrost a ze všech Ásů je nejsilnějším bohem.
Odinovi společníci jsou dva havrani, Huginn (myšlenka) a Munin (paměť), kterí létají po světě a podávají Odinovi zprávy o tom, co viděli a slyšely. Dále ho následují dva vlci - Geri a Freki, kteří jsou mu zasvěceni.
Kouzla:

Oštěp Gungnir : který nikdy nemine cíl a má na hrotu runy zaručující právo.Pomocí tohoto kouzla je útočící armáda o 25 % silnější. Cena- 200 přízně


Havrani Hugin a Munin : kteří každou noc létají nad zemí a přinášejí Ódinovi zprávy.Toto koulo slouží ke špehování vybraného města a nikdy neselže. Cena- 100 přízně


Ódinovo znamení : pomocí toho znamení může Odin povolat do boje svoje padlé jednotky z poslední bitvy. Cena-300 přízně


Kůň Sleipni : pomocí kůňě Sleipni mohl Odic rychle cestovat. Pomocí tohoto kouzla je rychlost útočící armády zvýšena na 25 %. Cena- 100 přízně


Jednotky:

Freki: jeho jméno znamená Žravý, jeden z Odinových vlků
je bystrý, rychlý a inteligentní a díky těmto vlastnostem ho nic nezasáhne včas

Útočná jednotka-sečná
Útok: 500
Obrana proti sečným: 400
Obrana proti bodným: 300
Obrana proti střelným: 500
Obyvatelé: 50
Přízeň: 300
Rychlost: 20
Dřevo: 2000
Kámen: 2000
Stříbro: 2000
Úroveň chrámu: 15
Rychlost vytvoření: 1 h


Thór: syn Odina
vládne hromu. Je strážcem a vykonavatelem spravedlnosti
Jedním z atributů Thóra je mocné kladivo Mjöllnir, které mu vykované skřítky Brokk a Sindri. Kladivo je ukuto tak těžké, že jej zvedne jen sám Thór. Thór vrhá kladivo v podobě blesku a po neomylném dopadu se mu vrací do ruky.

Útočná jednotka-bodná
Útok: 1000
Obrana proti sečným: 600
Obrana proti bodným: 500
Obrana proti střelným: 500
Obyvatelé: 100
Přízeň: 400
Rychlost: 15
Dřevo: 1000
Kámen: 2000
Stříbro: 1000
Úroveň chrámu: 22
Rychlost vytvoření: 2 h




Je to sice všechno ze severské mytologie ale to přece nevadí... Bůh Jako bůh :D
Nevím jestli jsem nedal ceny přízně moc vysoko a nebo nizko :)


P.S. :během dněška se dám do čmárání a zitra bych sem mohl vložit obrázky :)


Vím že jsem psal že sem vložím obrázky...ale musel jsem z rodinných důvodů odcestovat mimo domov tak jsem nestihal...a ten co mam je jen takova rychlovka...zkousel jsem nekolik pokusu a tento je nejlepsi....
odin.jpg

potom jsem nasel na internetu par dalsich motivu...ale jelikož jsem vytížen a nestíhám tak jsem to stáhnul a vkládám to co jsem našel30ddeeedfd_74006617_o2.jpge057667160_61204029_o2.jpgfreki-and-geri.jpg
 

Přílohy

  • Favor.png
    Favor.png
    1,6 KB · Zobrazení: 14
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru