• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Úpadek aliancí .ADW. a BROOKBROTHERS

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
ADW - Assassins a Danger Warriors.

Ano, Decepti utrpěli odchodem velitelky, ale ten průbeh tam byl podobný, jak jsem popsal u ADW, ten odchod šéfky byl jen konečná. Na druhou stranu kdyby neodešla, mohlo by to vypadat jinak, nemyslím, že byli až pod takovým tlakem. Je to škoda.

Začátek Lambdy (nemyslím úplný začátek) sem radši ani nepleť, to je úplná ostuda, jak to vypadalo. Ale:
1. Zaklínači a Brooci hráli roli ještě předtím, než se Válečníci s námi spojili.
2. Tady si nejsem jistý, spíš tápám a hádám, ale nebyli náhodou zaklínači úplně původně s Deceptama?

Edit: Shari, tys to vůbec, ale vůbec nepochopila a možná by to chtělo uvědomit si, že svět není černobílý.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9355

Guest
Ctěl bych reagovat na situaci v BB s pohledu mě řadového hráče, kterí neviděl do vedení ali a měl informace pouze s fora ali. Před naším rozpadem to snámy nevypadalo dobře prohrávali sme a par věčích hráčů skončilo. Pak se začali objevovat nabídky od VM na přestup knim. V reakci na tyto nabídky začalo bívale vedení domlouvat přestup a založilo tu anketu kde se melo hlasovat o naší budoucnosti, s prezentace na foru sem nabyl dojmu že tento prestup schvaluje cele vedení a je to jediná naše možnost a proto sem také hlasoval pro přestup k VM. A príchod NEPO1 mě trochu zmátl, ale videl sem v tom možnost jiného řešení naší situace a čekal sem další delší debatu o naší budocnosti a ne richlí odchod části vedení. Až pozdeji sem se dověděl že tento příchod nebyl akcí celého vedení a to prispělo k odchodu části vedení, na můj vkust byl tento odchod opravdu richlí a vrhl zbytek ali do chaosu kterou vyrešil každí člen po svém a za sebe. Já osobně sem príchod NEPO1 uvítal a vnímal sem ho jako pomoc spojenců s řešením naší situace a je škoda že věčina ali to tak neviděla. Skoušel nas opět stmelit dohromady, ale pri absenci skoro jakéhokoliv našeho vedení to dopadlo jak to dopadlo. Toto je pouze můj osobní názor kterí sem si udelal s informací které sem měl.
Jinak tenhle blog se mi líbí a to že není plně objektivní se ani čekat nedá kdys ho vede zastupce jedné strany, ale je zde dost informací a je pěkně spracován a pro ty kterí tenhle svět nehrají je určite platním pro získání informací,a my co v tomto světě hrajeme si obrázek můžem dotvorit podle událostí ve hre.
 

DeletedUser

Guest
to Lukas82:
On právě příchod NEPA k vám byl poslední hřebíček do rakve, protože to byla iniciativa jen hráče HOOK77. Alespoň dle vyjádření těch, co poté narychlo odešli. Mě osobně by také naštvalo, kdyby k nám do aliance přišel třeba Kayi, biď s dobrým úmyslem. I já jsem byl ve dvou aliancích na pozvání zakladatele, abych jim pomohl a pár hráčů kvůli tomu skončilo, protože to viděli jako špatný nápad, že jim někdo přišel rozkazovat. Tohle je úplně stejná situace. Z toho co vím, tak první útoky šly poté z obou stran. Přesně, kdo byl první, to netuším. Ale ze začátku tito odchozí odmítali útočit na vás v BB, protože jim to přišlo nefér.... co je přesvědčilo... kdo ví...

to Shari:
Jak říká Kayi, nepochopila jsi to. Mým cílem na tomto blogu není někomu nadržovat, ale rozpoutat všeobecnou diskuzi. Což se v tomhle článku podařilo "nad plán." Tím, že se vyjádří k problematice obě strany, tak to vy budete chápat jako nepravdy a druhá strana rovněž, ale třetí strana si z toho udělá přibližný obrázek. Když se vy od toho distancujete, pro mě za mě, ale bude to škoda. Další aliance to vidí jako dobrý nápad. Říkej si co chceš, ale čísla nejsou všechno a důležitou roli hrají i jiné faktory, včetně těch "ideologických". Pro některé jsou prostě VM nepřítelem číslo 1, jsou to nefér hráči a přes to nejde vlak. Pro druhé jste takoví zase vy. Bez ohledu na čísla. Tudíž i tyhle diskuze pomáhají dotvořit celkový obraz o světě Lambda.
Krom toho Kayi v jednom příspěvku zcela jasně řekl, že hrát umíte a jde vám to. Takže to není tak, že yb nepřiznal, že jste dobří.

to NEPO:
Jak říkal Kerberos, z grepostats ti nevytáhnu čísla z června 2012 ani kdybych chtěl. Maximálně bych mohl dohledávat každého jednoho hráče, který kdy vůbec byl třeba u Deceptů a kolik měl tehdy různých bodů ... zkus si to jen představit. Co se týče momentálních statistik, máš je v jednom z mých dalších článků a je jasně vidět, že máte převahu. Tak nevím, co se ti pořád nelíbí. Je to staré týden. Nebudu to aktualizovat denně :)
A že nechceš radit... spíš tam nic takového nevidíš.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser75

Guest
No, mě něco napadlo. Viděl jsi sám Regolitusy, že mám sklerozu, Kayi také, co dát dohromady kompletní historii světa Lambda, co se týče aliancí? V síni slávy jsou taky nějaké záchytné body, a obepsat pár hráčů by neměl být takový problém, ne?
 

DeletedUser

Guest
Záleží na tom, od jakého bodu (začátek světa nemá smysl řešit - neskutečné množství minialiancí, které se týden co týden rozpadaly) a po jakých časových úsecích to brát, aby to mělo nějakou hlavu a patu a nebylo to psané chaoticky.
Pak také jaký rozsah by to mělo mít? Vše do jednoho článku nebo více menších a podrobnějších článků...
Co bude obsahem? Jen nějaká diplomacie nebo i nějaké statistiky (blbě se budou dohledávat) atd.
Popřemýšlím o tom.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
No, mě něco napadlo. Viděl jsi sám Regolitusy, že mám sklerozu, Kayi také, co dát dohromady kompletní historii světa Lambda, co se týče aliancí? V síni slávy jsou taky nějaké záchytné body, a obepsat pár hráčů by neměl být takový problém, ne?

Takže prvá velká Ally bola: Battlefield(rozpad kvôli trvalému zabanovaní popredných hráčov tuším)
Praetorians(tuším že časť hráčov bola práve zo spomínanej aliancie alebo vznikli zároven....Taktiež zabanovanie tuším...) a potom tu boli už dalej spomínané aliancie...Ale prvá taká veľká bola Battlefield ak si dobre pamätám.
 

DeletedUser

Guest
:D zatím to nech být. Muselo by se to hodit do nějaké formy. Momentálně mám rozdělaný další článek :)
 

DeletedUser

Guest
Takže prvá velká Ally bola: Battlefield(rozpad kvôli trvalému zabanovaní popredných hráčov tuším)
Praetorians(tuším že časť hráčov bola práve zo spomínanej aliancie alebo vznikli zároven....Taktiež zabanovanie tuším...) a potom tu boli už dalej spomínané aliancie...Ale prvá taká veľká bola Battlefield ak si dobre pamätám.
že battlefield hlavne rozebirali scriini Ti asi nic neřika,že jim rozebrali vedeni,ale chapu hodit to na bany a neuznat schopnost jinych je lepšiPraetorians a jejich velitel ondrasus,nikdy nebyl zabanovan,vzdal to po našem tlaku,ale to by se asi nehodilo do konceptu tohoto blogu.A to upozornuji že za scriiny jsem nikdy nehral ale myslim že jakykoliv uspech nepřitele nazvete jakkoliv jen ne že se mu neco povedlo.
Takže myslim si že po vzoru shari a jinych od nas vyhlašuji take ticho a pište si tu co chcete,je mi jasny že i tohle nazvěte po svým,ale s tim se počítá
NEPO
 

DeletedUser

Guest
A už to zase začíná.
Přitom se rýsovala taková krásná diskuze :)

Podobné reakce o něčem svědčí a každý si to domyslí.
 

DeletedUser8994

Guest
Aliance Battlefield se rozpadla spíše svojí vinou. Tenkrát tam byl nějaký záměr spojení s aliancí Predátoři, s kterýma se Battlefield rozhodl nějakým způsobem sloučit, prý bylo vše dohodlé, byla založena nová aliance Praetorians, kam přešla většina Battlefieldu a někteří hráči Predátorů, včetně top hráčů Praet jako byl Ondrasus, Worry atd. (tenkrát tuším oba v TOP 10 Lambdy) a Battlefield měl zaniknout. Malá část hráčů nakonec nepřešla, přiznám se, že ten důvod už si přesně nepamatuji, i když jsme se pak na to ptal některých hráčů z BF, kteří o několik měsíců později přešli k nám do Marathónu, to bych musel zapátrat v "archivech". Sice z toho byla mezi aliancemi BF a Praet trochu zlá krev, ale nikdy po sobě nějak reálně nešli co vím.

Rozpad Praetorians byl aspoň dle mého názoru, částečně způsoben banem některých jejich silných hráčů, namátkou bych uvedl třeba hráče Geoness, který k Praet přišel právě z výše uvedené aliance Predátoři pokud se nepletu. Pak také tím, že někteří silní přestali hrát (Worry - dal dovolenou a už se nevrátil, případně Ondrasus, který z časových důvodů dal někdy tuším, že na konci dubna také dovolenou a reálně se do hry už také nevrátil, i když se ještě na chvíli ukázal v květnu. A svůj podíl zcela určitě měl i tlak od GPW a spol.. který vyvrcholil právě v době, kdy přestal hrát Ondrasus, což už Praet neustáli a začali se rozkládat.

Bývalí členové Praet by možná měli nějaké přesnější info, toto je to, co vím a co jsem zaznamenal já, ve stručnosti převyprávěné.
 

DeletedUser

Guest
Regolitus: a o čom bude daľ ší článok??? :D
Thellwinux: Dík za upresnenie...Podľa teba by mali šancu vydržať keby Ondrasus neprestal hrať?
Nepo: Prečítaj si celý článok ešte raz aj slovko tuším=myslím.Nikdy som nespochybnoval kvality Scrinov naopak hlboko si ich vážim...
 

DeletedUser

Guest
Nech se překvapit :)
Tato diskuze mi vnukla nápad, tak se ho pokouším rozvinout do formy, kdy se samovolně vytváří obraz o aliancích a zároveň situaci na světě Lambda. Hezky krůček po krůčku ;)
 

DeletedUser

Guest
Vy máte štěstí, že hraju teprve 3 měsíce :cool:

Ale bavím se...
 

DeletedUser9359

Guest
To je škoda, že se Thell nerozpovídal trochu více. Vypadá, že si toho pamatuje celkem dost. A upřímně řečeno mne tento začátek Lambdy zajímá. Jelikož jsem této hře ze začátku nedával nějakou větší váhu a ničeho si nevšímal. Bylo by možné se s několika hráči dát dohromady celou historii Lambdy. Bylo by to těžké, ale pro mnoho hráčů možná zajímavé. Když se ale podívám zpět na tuto diskuzi, tak asi i nemožné. Prosím hráče, kteří by chtěli to nějak sepsat ať se ozvou. Nebo že by sám Regolitus?
 

DeletedUser

Guest
Už na něčem pracuji. Včera jsem zas musel bohužel trochu změnit plány :-/

V novém plánu chci kousek po kousku skládat historii Lambdy. Ale jen jako okrajový zájem.

Navíc máš asi pravdu s tím, že je to prakticky nemožné. Ještě to nemám potvrzené, ale Ruce Ďábla skrz své zástupce pomalu vyhlašují informační embargo (kvůli naprosté malichernosti), 2 aliance z TOP 15 se mi ještě neozvaly na žádný dotaz (i když dle jistých informací jen nemají čas) a navíc by to bylo jen tak, jak by si to kdo pamatoval. Hráči, co by něco mohli vědět, s blogem nechtějí nic mít.
Z grepostats už to bohužel nevytáhnu. Ale alespoň o něco se pokusím.
 

DeletedUser

Guest
Zdravím všechny současné bojovníky na světě Lambda.Chtěl bych se taky vyjádřit k rozpadu BB.Byl jsem jeden z těch co tam byli od začátku existence BB.I když jsme bojovali prakticky proti všem,tak jsme si vždycky zachovali samostatnost a ustáli jsme všechny tlaky,které na nás všichni zkoušeli.Na toto jsem dodnes hrdý.Jiné ali se rozklepali jakmile na ně někdo vybafl,v té době hlavně Midgard.Kterému dělal na našich mořích (57+67) tlampač dnešní bloger tohoto světa.Já a HOOK77 jsme rozhodovali prakticky o všem.Benjo nás zastřešoval jako zakladatel ali.Bohužel na přelomu října a listopadu to začalo v ali nějak skřípat,dodnes nevím čím to bylo.Na foru začalo být mrtvo,nikdo nevkládal příspěvky atd.I mě začala tato hra nudit.Měl jsem potom hodně soukromých rozhovorů s aktivními hráči,kterým jsem si stěžoval na nízkou morálku a aktivitu celé ali.Ke konci roku jsme už ani nedobívali ale pouze se bránili tlaku ali VM a přebírali města od neaktivních nebo končících hráčů.Už jsme jenom přežívali.Zakladatel přestal hrát.Vzešlo nové vedení ali ve kerém už jsem ani nebyl,což jsem kvitoval.Nové vedení udělalo anketu o dalším bytí a nebytí ali.Já jsem v ní hlasoval pro přestup k VM,ale jenom kvůli tomu abych zachránil ty slabší hráče.Já sám jsem s níma celou dobu bojoval,ale zároveň jsem je ctil jako protihráče.Příchodem Nepa jsem viděl světlo na konci tunelu.Bohužel v tu chvíli odešlo zdravé jádro a já jsem nechtěl bojovat proti mým kamarádům,kteří se zachovali čestně a dodrželi slovo (žádná korouhvička) a ani proti své ali kdybych přešel VM.Za rozpadem ali nestojí žádná osoba ale pozvolnému zkomírání a neaktivitě všech členů.Proto jsem zrušil radši účet a ukončil mé učinkování v této hře.S pozdravem hodně štěstí ve hře jak spolubojovníkům tak i protihráčům Omnia.
 

DeletedUser

Guest
:D
Tlampač proti tlampači.
Ono by stačilo si pozjišťovat, kdo všechno (resp. který jednotlivec) stál za tím rozkolem mezi vámi a Midgardem na M57. :)
Hned bys mluvil jinak.
 

DeletedUser

Guest
:D
Tlampač proti tlampači.
Ono by stačilo si pozjišťovat, kdo všechno (resp. který jednotlivec) stál za tím rozkolem mezi vámi a Midgardem na M57. :)
Hned bys mluvil jinak.
Jestli sis nevšiml,já jsem nepsal o rozkolu mezi BB a Midgardem,ale o rozkolu BB jak to ve skutečnosti bylo.
 

DeletedUser

Guest
Rovněž jsi psal o mne jako o "tlampači" Midgardu a o tom, že se Midgardu z vás rozklepaly kolena :D
Když pominu tu přehnanou sebedůvěru (to už jsem někde viděl), tak vše, co popisuješ, má prazáklad v jednom jediném "muži."

;)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru