• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Úpadek aliancí .ADW. a BROOKBROTHERS

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Tak si to přečti ještě jednou,jak jsem to napsal o tom klepání kolenou a pak teprve reaguj.Já jsem napsal,že se nám kolena z Vás nerozklepali a nešli jsme se hned schovat pod Vaše křídla.O vašich kolenou tam není zmínka.
 

DeletedUser

Guest
To chce klid kolego :)

Krom toho neříkej prosím VY, když nejsem v Midgardu už nějaký ten pátek. Také neříkám, že VY jste se šli schovat pod úplně jiná křídla po tom, co to váš kolega tak "geniálně" vymyslel.....

A když už jsme v tom, můžeš napsat, které aliance se šly schovat pod křídla Midgardu, když na ně Midgard udělal baf. Jen ať jsme v obraze...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Nechápem len jedno,ako to,že ked anketa skončila jasne víťazne pre VM tak ste tam nešli ale radšej ste sa ako team rozpadli...To na Vás tak ten NEPO zapôsobil??Predsa hovoríš ,že si držal s ally a tá sa väčšou časťou rozhodla prejsť do VM...
 

DeletedUser

Guest
Tím,že přišel Nepo to dostalo nový náboj,jenomže vedení ali,dalo slovo VM,že když se pro ně vysloví většina členů v anketě,tak k nim přejdou-oni jenom dodrželi slovo a šli k VM.Díky vlivu Nepa někteří přešli teda k Ďáblům a někteří zůstali,ale to už bylo beze mě,protože když jsem se dozvěděl,že jádro je u VM někteří u Nepa a někteří zůstali v ali,byl jsem tak znechucen a okamžitě jsem zrušil účet.Je pravda,že mě lanařili obě strany abych se vrátil do hry,že mi i vrátí města,o které jsem mezi tím přišel.Dal jsem slovo,že končím tak jsem ho dodržel.Doufám,že jsem vám to správně vyjasnil.Je pravda že mi chybí hašteření ať už s Malým Jardou nebo Jonzstou.Slovo je slovo a já jsem už dost starej abych měnil co jednou řeknu.
 

DeletedUser

Guest
Pro některé to očividně dostalo náboj, ale v negativním slova smyslu :)
 

DeletedUser

Guest
Potom tí čo odišli s NEPOm boli očividní zradcovia a nie tí čo išli k VM....
 

DeletedUser

Guest
Milý NEPO,

1) Jsi trapný
2) Tento můj výrok přímo vychází z vyjádření těch, co od BB mj. kvůli tobě odešli. Takže ano, nestrannost v praxi :)
 

DeletedUser231

Guest
Milý NEPO, Rego a další účastníci diskuze ...

pokud zde ještě uvidím jednu byť sebe menší urážku (ano, mluvím o tvém výroku Rego) tak se můžete těšit na tresty ale ne teoretické ale v praxi :)

Tak pro příště
 

DeletedUser

Guest
ale prosím lepšie pozrieť aj iné príspevky nie len Regolitusove ;)
 

DeletedUser231

Guest
To Magnus:
Vidíš někde, že bych se zabýval čistě Regolitem? Já tedy ne... Úvod příspěvku jasně říká -jak sám můžeš vidět-:
Milý NEPO, Rego a další účastníci diskuze ...
nikoli jen Milý Rego :)
 

DeletedUser

Guest
To som všetko videl ;) Ja len chcem dať na vedomie že niektorí ktorí tu furt zapárajú by si zaslúžili napomínať a nie Rego :D ale berem to ok ty si moderátor ;)
 

DeletedUser9358

Guest
A jak vypadá situace přesně za půl roku (+- pár dní)?

Aliance Callidus tak posílila, až se sama rozpadla... Oprava, použili strategické spojení a všichni přešli do VM.. zbytek lam do akademky Callidu.
Díky tomu je aktuálně nový lídr mezi aliancemi a to VM. Otázkou zůstává, jestli toho nějak dokáží využít a zúročit tuto "převahu", proti Rukám Ďábla (prdům). Za chvíli začne věk Divů a bude se hodit každý hráč. Jestli šla díky přesunu kvalita VM nahoru a nebo dolů, to se brzy uvidí. :D
 

DeletedUser9885

Guest
Co k tomuto dodat ..... asi jen bez komentáře :)))))..... myslím, že slučování aliancí je v této hře normální ...... i vy jste měli alianci o 3 chapadlech a pár menších ali jako spojence a už jste jen 2 chapadla

kráný den všem :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9885

Guest
A jak vypadá situace přesně za půl roku (+- pár dní)?

Aliance Callidus tak posílila, až se sama rozpadla... Oprava, použili strategické spojení a všichni přešli do VM.. zbytek lam do akademky Callidu.
Díky tomu je aktuálně nový lídr mezi aliancemi a to VM. Otázkou zůstává, jestli toho nějak dokáží využít a zúročit tuto "převahu", proti Rukám Ďábla (prdům). Za chvíli začne věk Divů a bude se hodit každý hráč. Jestli šla díky přesunu kvalita VM nahoru a nebo dolů, to se brzy uvidí. :D

Dobrý den ..ahoky všem ...........koukám, že jste si vzali příklad a taky se spojujete .....tím pádem Zaklínači zaniknou a z mocných aliancí zbydou jen dvě :-DDDDDD a když už jsme u té kvality u vás jistě stoupne :-DDDD
 

DeletedUser9358

Guest
Ale jistě, členové ubývají, tak jsme to trochu zredukovali.

Ale jen, že jsi před půl rokem psala (stačí se podívat na první stránku a rozhovor s Tebou) že jste se strategicky spojili abyste byli silnější.
Dnes jsou 2/3 moře 65 modré (pro Vás asi červené, nebo jaké pro nás máte barvy). A to jste byli ještě na moři 55. Ale kdeže loňské sněhy jsou, že...

Nehledě na to, že i tak jsme opět předstihli VM, které kleslo až na 3. místo. A kdyby měla jít kvalita dolů, tak spojení neděláme... ;)

Ale slovy si můžeme dokazovat cokoliv, rozhodnou pouze činy a ty nám dají za pár měsíců odpověď, kdo na tom je, respektive byl lépe.
 

DeletedUser

Guest
Pokud pojedete stylem 2 cca stejně velké aliance proti 1 (pak mi někdy musíte vysvětlit, jak jste "donutili" 80 lidí, aby dobrovolně tento svět "prohrálo"), tak vůbec nevím, o čem to tu píšeš a vlastně ani nevím, proč to hrajete :). A vy hrajete na body a umístění v žebříčku? To máte říct předem.. Musíte mít opravdu nějaké komplexy, když se snažíte být ve všem nejlepší za každou cenu :) (ono není tak těžké být ve všem nejlepší, když je vás 2x víc viď, až to vyhrajete, tak jste vlastně nic nedokázali)

Ale což, jsme momentálně třetí aliance proti spojeným dvoum prvním, takže se od nás ani neočekává, že vyhrajeme, což se ostatně nečekalo nikdy, takže za mě.. pohoda :)
 

DeletedUser9358

Guest
Dobrý pokus Kayi.

Zapomněl si na drobnou věc, že Vás vždycky bylo víc. VM + ADW + Callid + Animáci + Guardiáni a další o kterých ani nevíme. To že se váš zástup schopných aliancí (dle tebe) smrskl na jedinou, je bohužel stav vypovídající o vašich kvalitách jako spojencích...

Navíc jsi zapomněl, že je nás zatím celkem 5.... Ano, máme převahu. Cílem naší hry je tento svět vyhrát. Já vím, když vy máte tak rádi ty námořní bitvy....
 

DeletedUser

Guest
To jsou bláboly, kterým mohl věřit tak možná NEPO.

Možná ti pamět neslouží, ale ten tvůj výpis. Kdyby to bylo takhle, to bych si možná i pískal.. Nicméně některé aliance, byť spojenci, bli tvořeny menšími hráči hrající pro "zábavu", kteří to časem prostě zabalili. Mít víc času, dal bych si tu práci, ale věř, že počtem a počtem aktivních vás vždy bylo mnohem víc (edit: a řekl bych, že i co do počtu původních aliancí, ale to už nemohu s jistotou říci). Což ukázal i současný stav. Nemusíš tu hledat ospravedlnění, když vás taková hra baví, vaše věc. Jen mě zaráží, že tedy slavnostně vyhrajete, a co z toho? Až vyhraje, jestli vyhraje, na Mý aliance MAFIALIBABA, tak to je panečku něco. To je hra jak má být, to jsou správní hráči a mají velký respekt za to, co dokázali.

Nehledej v tom nějaký skrytý záměry či, jak píšeš, "pokusy".
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru