• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Úprava pípání

DeletedUser13029

Guest
Zdravím, vyskytuje se nám zde takový nešvar, se kterým si obvykle hráči sami dokáží poradit dohodami a domluvou. Ovšem i mezi nimi se občas najde někdo, kdo nechápe, že hra je tu pro zábavu a ne pro šikanování ostatních.. je to známé pípání hráčů nejlépe v noci, u některých jedinců i za pomoci nedovolených rozšíření... jinak není technicky možné, aby z jednoho nebo také 10ti měst jednoho hráče se najednou zobrazilo 100 útoků naráz...
Celkově vzato se používání těchto technik odsuzuje, ovšem špatně postihuje..
Tvůrci hry by tedy mohli do hry za a) vepsat část, která bude hlídat nepovolené události na pozadí a ne jen při řízeném vyhledávání a konkrétním podezření (nejsem programátor, netušim jak moc by to ovlivnilo servery a hru)
b) v nočním bonusu by nešlo pípnout krom spojenců a vlastní ali, ostatní útoky by prostě museli dojet...
to by teoreticky příslušné hráče mohlo alespoň trochu odradit od psychoteroru v noci
A není to o tom, když ti to vadí, vypni si pípák...
Ono když někdo pípá co hodinu v noci několika desítkami útoků, které následně zmizí, to už nemá nic společného s taktikou a slušným jednáním... po několika dnech je to prostě teror..
Dále by se mohli vývojáři zaměřit na opravy upozornění na útok na telefonech.. máme od hráčů odezvy že huawei, xiaomi, asus mají opět problémy a pípák na útok nereaguje vůbec nebo s velikým spožděním..
To by asi pro tuto chvíli bylo ode mne vše
 
Oskárku nebreč, to k té hře prostě patří, stejně jako mít špehy v nepřátelských aliancí a tak dále a pokud se ti to nelíbí tak si ten pípák vypni o tom to přesně je :)
 
Jinak poznamka k tem znackam telefonu:
Huawei ma jediny realne nejakou spatnou kompatibilitu s grepoappkou
Asus jsem vlastnil donedavna a zadny problem jsem nikdy nemel
Xiaomi mam ted a jeste mi za rok nikdy pipak nezlyhal
Vsechno je pouze o tom se pohrat s nastavenim telefonu :)

A k tem upravam co navrhujes:
Vetsina z toho je realne asi nemozna nebo hodne komplikovana hlavne kvuli faktu ze pipak jako taky je uz sam o sobe ted dost "krehka" zalezitost jak ostatne zminujes v dalsi casti prispevku
Navic uz to tu bylo psano nekolikrat, appka jako taka je pouze "doplnek" ke hre, oficialne je to browserovka a proto jakekoliv problemy s pipakem atd. se vseobecne moc neresi.
A krome toho, vyvojari maji ted predse plne ruce prace s vyvojem nove grafiky mest ;)
 
Nahoru