• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

Útoky na vlastní města při aktivované dovolené

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Nápad/ návrh

Koncept:
Měli by se povolit hráčům útočit na vlastní města i při aktivované dovolené v té lhůtě 48 hodin.

Důvod:
Pokud někdo začne kolonizovat hráče který má kliklou dovolenou nemůže už s tím nic udělat. Je to nespravedlivé a nelogické.

Detaily:
Stačilo by pouze dovolit útoky na vlastní města.

Rovnováha:
Díky tomuto tahu by se hra vyvážila a konečně by se mohli bránit i hráči kteří mají v plánu jet na dovču.

Podvádění:
Žádné podvody to způsobit nemůže

Závěr:
Doufám že se to ujme, protože to je jediný nedostatek na jinak dokonalé hře!
 

DeletedUser5504

Guest
Myslím že je to vyhovující tak jak to je a nijak bych to nevylepšoval. Je to zbytečné.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Sice se mi to ještě nestalo ale myslím že je to dobrej nápad takhle je ten hráč opravdu bezbranný.
 

DeletedUser5504

Guest
Vy víte že na názory jsem tady hroznej kritik. A Pawligu ty si to pamatuj taky. Jsem tu prostě kritik na tomto fóru. Takže nějakou kritiku:
Nijak mě tvůj příspěvek nezaujal. S tímhle jsem se tu už setkal a nevím jestli tu pořád je. Ale Grepolis už je vylepšen na nejvyšší míře a není třeba už ho vylepšovat. Můj názor je : ne!:-/
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru