• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

úkladná vražda

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Ahoj, můj návrh:

právě probíhá kolonizace města hráče A z aliance -A-.
hráč B z aliance -B- má ve městě kolonku, lodě a pěchotu.
hráč C opět z aliance -B- pošle jako podporu pěchotu.
jenže hráči D z aliace -A- se podaří potopit hráči B kolonizační loď.
a teď přímo k jádru návrhu. hráč A osvobozen od kolonizace by měl možnost v tichosti povraždit veškerou pěchotu která by se ve městě nacházela, stejně by to mohli udelat 2 hráči z jedne aliance ale za to by nebyly žádné bitevni body.
představuju si to jako výzkum na třinácté úrovní akademie 8 VB.
Aby nedošlo ke zneužívání, tak by za to nebyly BB a šla by zabít pouze pěchota a to jak útočná tak obraná a to bezestrát.
Bylo by to poměrně redikální zabíjení ale myslím že zas až tak velký dopad by nebyl.*

Koncept:
Viz nahoře

Důvod:
Byl by to docela dobrý způsob na zabíjení jednotek nepřítele bez velkých ztrát.

Detaily:
Opět nahoře

Grafika:
Čtvereček ve kterém by ležel voják na nějaké posteli a mel v břiše zapíchlou dýku

Rovnováha:
*

Podvádění:
Nelze zneužít protože by za to nebyly BB.

Závěr:
Nevím.. :D

PS: salupos ja jsem nevidel dole ty temata tak se ti za to omlouvam...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7382

Guest
Jo myslíš zabít ty jednotky na podpoře, než si je stačí vrátit, aby je nemohli znovu použít ? Na co, pokud pěchotu nezabiješ a zničíš jen obranu koldy při dobývání ? Pokud ji zabiješ vojskem opravdovým v boji, když jsou ve tvém městě, proč ne. Spíš bych navrhoval, aby se při zničení koldy zbytek podpor dobývání, ať už kteréhokoliv hráče a z kteréhokoliv města automaticky vrátil jako to dělá automaticky doprovod koldy a naopak ty podpory původně dobývání nebránily město.
 

DeletedUser

Guest
Dan 77 napsal/a:
Jo myslíš zabít ty jednotky na podpoře, než si je stačí vrátit, aby je nemohli znovu použít ?
přesně. Bylo by to v agoře jak jsou podpory. tak by bylo Poslat zpět a vedle toho Zavraždit.
 

DeletedUser7382

Guest
Já s tím návrhem nesouhlasím. Pokud je nezabiješ útoky ve snaze osvobodit město, nebo útoky dokud ty podpory nejsou staženy, proč by měli být mrtví, že pouze klikneš na jedno tlačítko, beze ztrát je zabiješ a nezískáš KB ?
 

DeletedUser

Guest
kdyby za to byly BB a tudis i KB, dalo by se to snadno zneuzivat...
 

DeletedUser7382

Guest
I tak je to nesmysl, abys dosud nestáhnuté podpory mohl takhle zabít, jakmile bude poražena kolda v dobývaném městě. Nezlob se, nemyslím to nijak špatně, jen mi to prostě nepřipadá jako dobrý nápad... :( Na podobné téma založím jiný návrh, který mi připadá rozumnější.
 

DeletedUser

Guest
hm.. mě ve městě podobná podpora hlídkuje už několik měsíců a vůbec mi tam nevadí:)
možnost zbavit tak nepřítele jeho vojsk.. hm... mě se to nezdá.. v tichosti povraždit velké množství vojáků?:)
 

DeletedUser

Guest
obyvatelstvo by se na ne v noci vrhlo..
diky tobe jsem prisel na "update" sveho navrhu.
tato moznost by byla mozna udelat pouze v noci (nocnim bonusu)
protoze ve dne chodi vojaci po meste.. :)
 

DeletedUser7382

Guest
I tak mi to přijde jako nesmysl. Protože jsi je nezabil v normálním boji, tak proč by měli být mrtví ? A navíc, proč by ti tam ty podpory překážely, když ti brání město ? Ale u toho, kdo si je stáhne by bylo pro tebe zase lepší je v tichosti pozabíjet, aby je nemohl zase použít. I když možná to má něco do sebe. Ty podpory jsou už pro tebe, tak proč je nepozabíjet ? Pokud by to byla klasická podpora k ochraně města, zase je háček v tom, proč bys je měl zabíjet, i když jsou pro tebe, ale nejsou tvoje. A v noci přeci obránci taky bojují, dokonce mají noční bonus 100 %. Někdo tam hlídkovat a vyhlásit poplach musí, takže by to nemuselo být až tak "v tichosti."
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru