• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

úkoli

DeletedUser

Guest
ahoj mám takový návrh je o úkolech
koncept je o tom štve mě že mám spuštěných snad 10 úkolů a nemůžu se věnovat dalším tak že
navrhuju aby se to
všechno dalo do takové záložky nebo nečeho podobnýho a tam by byli všechny úkoli které hráč splnil a a které teprve plní
a všechny ostatní úkoli které by mohli hráči splnit a taky i to že může se k úkolu kdykoliv vrátit a mohl by se věnovat spostě dalších úkolů
důvod je zbytečné mít na obrazovce miliyardu věci tak je lepší to dát všechno do jedné věci
tento návrh si myslim že by byl dobrý a pomohl by omlouvám se že nepíšu přímo podle pravidel ale nevym přímo jak to podle pravidel napsat pokud tam mám něco dopsat napište do komentáře děkuji za odpovědi
 

DeletedUser

Guest
max je 8 a jestli ehm nestíháš vždy při příjmutí splnit(NEBO SPLNĚNÍ ZAHÁJIT) tak je problém v článku mezi klávesnici a křeslem :-D

a návrh to moc nezlepší ......
 
Nahoru