• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

Částečné stažení nabídky na Trhu

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Zdravím,

už jsem s tím měl problém mockrát a nikdy jsem nepřišel na to, proč to tak nefunguje.

Koncept: Jednoduché - stejně jako máte možnost využít cizí nabídky pouze částečně, tak by byla možnost pouze částečně stáhnout svou nabídku.

Důvod: Je to užitečné v případě, kdy si na Trh odložíte pár tisíc surovin, jenže když máte znovu téměř plné sklady, tak je například chcete poslat do jiného města - problém nastává, když nemáte dostatečnou obch. kapacitu na poslání dostatečného množství surovin - právě protože už máte nabídku na trhu. Nabídku ale nemůžete stáhnout, protože by vám přibylo zbytečně moc surovin, které by se nevešly do skladu. Při jejím stažení by totiž došlo k tomu, že by dejme tomu 4000 surovin přišlo vniveč a to mi přijde naprosto zbytečné.

Detaily: Tady asi není nic moc co popisovat. Jak už jsem říkal, fungovalo by to na stejném principu jako částečné přijímání cizí nabídky - sami byste si vybrali, kolik chcete stáhnout.

Závěr: Jen předejdu tomu, kdyby se tu ozývaly názory, že pokud mi zbývá alespoň částečná obch. kapacita, tak můžu postupně odeslat dostatek surovin pryč, abych mohl svou nabídku stáhnout. Ano, to je sice možné, ale znovu - zbytečně složité. Navíc to zabere tolik času, kolik nemusí být k dispozici.

Poroučím se.
 

DeletedUser

Guest
plánuj nebut línej

nedávej tam 4000 dej to tam po 1000 nebo po 500 nebo po 100 pokud si línej a dáváš tam celý sumy tak se nediv
 

DeletedUser5567

Guest
Mám výhradu, že by to znepřehlednilo tržiště, jinak proč ne...
Andilek: když obchoduješ ve velkým, tak to tam po tisícovce nedáváš- každých pár sekund úspory času se cení :)
 

DeletedUser

Guest
Tak strašné znepřehlednění by to nebylo, vzhledem k tomu, že u cizích nabídek už to funguje.
A úspora času by byla obrovská. Když chci na trh hodit 15 000 kousků, tak by to trvalo opravdu hodně dlouho, než bych to tam naházel po tisících - a na to ráno opravdu nemám čas. A navíc tu znovu platí dodatek - proč to dělat jednoduše, když to jde složitě.
 

DeletedUser

Guest
no dá se to vynahradit trochou plánování, ale budiž uvidíme co na to další..
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru