• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Čertíci show time - talk show

DeletedUser

Guest
V1i7N.png


F7YZ5.png


lFrO.png


Lm2RP.png


bktGl.png


MDoz.png
 

DeletedUser

Guest
Ubohost!!!!!!

Chápu, že se pan Duckin alias X Alpha Male rád vytahuje a když se nemůže chlubit tím, že přišel už o 23 měst, tak se chlubí čímkoli se dá, ale zveřejnit herní reporty v takovém rozsahu je podlé.

Všichni hráči tedy i hráči z nepřátelských aliancí teď vědí ve kterých svých městech čtveřice hráčů z aliance Čertíci rekrutuje útočné jednotky, kde mají manty, kde harpyje, kde mají jakého boha, kde jakého hrdinu a na jaké úrovni, v jakém složení a jak posílají útoky. Jsou to informace ke kterým by se jinak nedostali a jistě se dají v soupeření využít, respektive při jejich "mimoherním" získání zneužít. A vhledem k tomu, že se jedná o nejsilnější hráče uvedené aliance, byla by při zneužítí takto získaných údajů ostatními hráči světa dost ohrožena.

Je to však fér??????

Pokud informace z reportů využívá interně aliance a třeba její spojenci je to běžná herní strategie - to však není tenhle případ.
 

DeletedUser

Guest
A asi není na škodu doplnit, že v tu samou dobu ze které jsou reporty kterými se tady snaží pan Duckin alias X Alpha Male zesměšnit několik hráčů, mu ti samí hráči sebrali město hned vedle.
 

DeletedUser

Guest
sebrali město které nebylo bráněno a v tomto čase to veru nebylo, bylo to den předtím nulo
 

DeletedUser

Guest
Jiříkovo království 7,378 Duckin Kalliópi Veteráni z Olympu Čertíci 2015-11-22 22:32:05


ten samej čas s takovou 22 hodinovou tolerancí žejo
 

DeletedUser

Guest
To víš že jo ... ...

Nula jsem já, protože si mi ještě i přes svoje snažení nedokázal vzít jediný město (zatím) ...
Hrdina jsi ty, protože se chlubíš podporama co si vyprosil u tří aliancí a utekl jsi zakládat města na kraj mapy ...
 

DeletedUser11713

Guest
Šašku začínáš se opakovat :) přijdi konečně s lepšíma argumentama
 

DeletedUser

Guest
Já bych velmi rád na téma vás tří už nenapsal jediný slovo, ale vadí mi ubohý zveřejňování údajů který může způsobit hru neregulérní. Že to ty schvaluješ mě nepřekvapuje.
 

DeletedUser

Guest
Tvoje inteligence spusobuje hru neregulerni, nevzal sem ti zadne mesto protoze sem se o zadne nepokousel? Zeby? Az ti budu chtit vzit mesto, tak to poznas :) mas min mest presto ze ja sem o 30 prisel, mas o 40℅ min bodu.. Ale porad si nejlepsi šášulo xD
 

DeletedUser11713

Guest
dl
Já bych velmi rád na téma vás tří už nenapsal jediný slovo, ale vadí mi ubohý zveřejňování údajů který může způsobit hru neregulérní. Že to ty schvaluješ mě nepřekvapuje.

Napsal jsem snad někde, že to schvaluju? Zas si přibarvuješ ten tvůj příběh
 

DeletedUser

Guest
Muhehe to uz vzdalo? Mam dole jeate 10 mest, cmon, potrebuji jeste bodiky
 

DeletedUser

Guest
A já si myslím, že spíš pro sebe potřebuješ vymyslet další nick. Předpokládám, že za chvíli zase utečeš a budeš šetřit na další svět. A tak si tam nezapomeň změnit nick ať tě nikdo nepozná. Přesněji řečeno nepozná do první zprávy co napíšeš.
 

DeletedUser

Guest
Rád bych dostal odpověď zda je vkládání reportů v takovém rozsahu a tím možné způsobení neférové hry a znevýhodnění dotčené skupiny hráčů považovaný za normální.
 

DeletedUser

Guest
nemaji namne točit, jejich chyba že mi ukazuji jejich jednotky, ja si jich mužu ukazovat komu chci.
 

DeletedUser

Guest
Děkuju za odpověď, jsi "opravdu" férovej hráč ... a tu radost abys mně dokázal vzít město ti neudělám ... já vím, ty to nechceš ...
 

DeletedUser

Guest
jo zato muhehe je nejférovejší aliance, útočit 50 lidí na 3 lidi, *nevhodný výraz* fair-play a pláču tu kvuli tomu? promna zamna mi zec aj *vulgarismus* a daj už pokoj
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Je zvláštní, že když se navážíš do hráčů ty, je to v pořádku. Když si někdo rýpne do tebe, těžce to neseš.

Duckine měl bych pro tebe návrh. Naše společný psaní tady na fóru přestává být věcný i zábavný. Ve vedlejším vlákně jsem se před chvílí právě skamarádil s tvým věrným spoluhráčem. Rád bych to samý i s tebou. Co ty na to?
Myslím, že bych ti mohl být hodně užitečnej.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
zajimave, že v živote neúspešný človek si myslí, že nekdo potřebuje pomoc :-D

a proč si neuspešný? protože touhle hrou žiješ, a dáš doní 2000kč? kdybyže si v živote úspešný, tak bys doní dal ohodne víc :) a nerikej že ne, to je jakoby milionar rekl, že si koupí fábii, protože lamborghiny nepotrebuje.
 

DeletedUser

Guest
Že bys potřeboval pomoct si nemyslím, to vím.
Utěšuj se úsměvy o neúspěšným člověku jak chceš, ale pravda je trochu jinde.

Možná ti někdy dojde (spíše asi ne), že někteří hrají hru proto aby se bavili ne proto aby si fotili bodové žebříčky.
Možná ti dojde (spíše asi ne), že by někoho nebavilo závodit s upraveným wrc mezi ojetýma trabantama.

Já osobně jsem rád, že tady hráči zlatí, alespoň provozovatel hru vylepšuje atd.
Ale tebe ji mi líto. A nejde o srovnání finančních možností ani o porovnání "úspěšného" života, jde o to, že z tvých zpráv je na první pohled zcela zřejmé, že jsi co se týká inteligence značně omezený.
Někde jsi psal, že je ti 23 let.
Jinak já v 23 letech chodil na brigády a je pravda, že jsem na tom byl asi hůř než ty. A je taky pravda, že bych o svým současným životě měl jiný představy, ale to není proto, že bych si nemohl koupit třeba toho lambora... což ty rozhodně nemůžeš.
 

DeletedUser

Guest
jak múžeš vedet co já mužu a co nemužu? Myslím že auto za 200 litru neni takej nemyslitelnej sen, kdybych ted nekupoval barák, a nevidel to jako prioritu, tak bych si vklidu na nejakou tu splátečku neco podobného určite koupit mohl. Ale vše má svúj čas, než mi bude tolik co tobe, tak ti to lambo možná vyfotím :)

Já su se svým životem maximálne spokojenej, co chcu, to mám, co budu chtít, to budu mít... co víc si prát? :)
 
Nahoru