• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Čertíci show time - talk show

DeletedUser

Guest
Chlapče, za lambora bys měl těch svých aut za 200 litrů padesát.
A ty ze všeho nejvíc chceš být tady ve všech žebříčkách první aby si se mohl vytahovat.
Ale nedostatek peněz ti to nedovolí.
Jsi jinak hodně skromnej, když jsi maximálně spokojenej s tím co máš.
Je mi tě opravdu líto a myslím, že už v psaní s tebou nemám proč pokračovat.
 

DeletedUser11713

Guest
Duckine měl bych pro tebe návrh. Naše společný psaní tady na fóru přestává být věcný i zábavný. Ve vedlejším vlákně jsem se před chvílí právě skamarádil s tvým věrným spoluhráčem. Rád bych to samý i s tebou. Co ty na to?
Myslím, že bych ti mohl být hodně užitečnej. Mám dost známých mezi lékaři a také znám dost majitelů lékáren. Mohl bych ti domluvit tu nejlepší péči a jistě by se zlepšilo i tvoje hraní a já bych tě mohl začít chválit.

Zas si tolik nevěř :)
 

DeletedUser

Guest
lol tak dvě no, ale to nic nemění na tom, že se takový auta na ty tvoje splátečky nekupujou
 

DeletedUser

Guest
Samozřejmě, že je toto ubohost. Člověk se seběvědomím a úctou sám k sobě nemá potřebu shazovat ostatní
 

DeletedUser10685

Guest
Myslím, že lamborghini si tady kvůli našim zlatkám může momentálně dovolit vlastník Inno games :)
 

DeletedUser

Guest
Tak pro nás je podstatnější hra než kdo čím jezdí.
Myslím, že pokud jsou vlastníci normální a po asi 13 letech úspěšného podnikání v takovém rozsahu (nejde jen o Grepo, provozují víc portálů) a půjde především o příjmy z reklam které budou ve velkých vyspělých státech obrovské, tak neřeší ani jakým autem jezdit, ale spíše čím létat...
 

DeletedUser

Guest
Je jen velká škoda, že Duckin nepochopí nic z toho, co je tady napsáno. Je totiž tak zaslepený svou vlastní dokonalostí, že jakákoliv reakce je pouze házení hrachu o zeď. Je to totiž neobyčejný hráč, může si dovolit naházet do hry 30k měsíčně a to ho činí tak skvělým. Obzvlášť si na něm cením, že dokáže bezpáteřně psát o bývalých spoluhráčích, že dokáže pěkně oblbnout hráče, ať pod slibem čehokoliv, převzít si od nich města bez boje a pak jít zase o dům dál blbnout hlavu jiným. To je výborná vlastnost. A další co se mi na něm líbí je jeho silný žaludek, já bych totiž sama ze sebe bli*a, kdybych se tak chovala. Takže klobouk dolů. Neobyčejný hráč ;)
 

DeletedUser

Guest
Nehledě na to, že tohle je nejspíš reakce na to, že jsem tohodle úžasného hráče odmítla vzít k nám do aliance. U nás si totiž potrpíme na kvalitu hlavně charakteru ;)
 

DeletedUser

Guest
dal sem vám 2 mesta zadarmo, tak budte rádi xD Psal sem všem, aliancím, potreboval sem čas, napíšeš aliancím kolem sebe že by si mel zájem prejit knim a oni to zvažují, než prídou všichni dotyční z práce atd máš 5-6 hodin) do té doby sem si udelal vše potrebné a Vaše odpoveď mi byla více mene jedno. Já aliancii nepotrebuju vubec.. A pokud si myslíš, že mé plány a premýšlení je takhle plytké, že to byla moje poslední možnost abych šel hrát kvám, tak me to dost uráží, už sem ti jednou psal, že z dost hráčema ve vaší ally sem hrál a všechny sem je vykopal - asi z nejakého dúvodu.

prišel sem hrát a ne na seznamku delat si kamarády..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Už si tady "rozdal" 24 měst. Nikdo jinej tady tak velkorysej není, tak je jasný, že kamarády získáváš i kdybys nechtěl. A nějakou alianci myslím potřebuješ. Kdo by ti jinak jen tak přenechával města za ty o který přicházíš. To by ses pak musel vrátit ke svojí úžasný strategii zakládání novejch měst.
 

DeletedUser

Guest
Je to možný, já se do historie 600b měst nedívam a tak jsem to mohl napsat špatně.
A je fakt, že zabrat barbarky okolo 600b je asi náročnější než dostávat města od Veteránů.
 

DeletedUser

Guest
oco ti jde :-D vzali ste mi 30 mest, zabírám 600 bodové duchy a sem v stavetelech hned zatebou a v bojovnících hodne predtebou.. tak co si chceš dokázat xD co delám špatne? rekni mi, pouč me
 

DeletedUser

Guest
V žádný hře si nic nechci dokazovat a už vůbec by mě nenapadlo porovnávat se s někým jako jsi ty. Grepo mě prostě jen baví, stejně jako psaní na fórech. Cíl této hry je myslím obsazovat města soupeřům a pokud možno si nenechat žádné vzít, v nejlepším případě s aliancí který je hráč členem ovládnout svět a divy. Určitě to nejde bez vzájemný spolupráce a férovosti.
Nějaký body o kterých ty tak rád a často píšeš mě absolutně nezajímají a moc o ničem nevypovídají. Je snad někdo kdo obsadí malou barbarku v nepřátelským území a pošle tam hodně podpor dobrej hráč jen proto, že tak získá hodně bodů za obranu, je snad někdo dobrej proto, že si nazlatil prozíravosti ... je to nesmysl. Hraju jak umím, mám radost když přechytračím soupeře a štve mě, když on mě. Jsem rád, že zatím zvládám hrát tak abych nemusel obsazovat opuštěný malý města a nebo se doprošovat o darování měst v alianci. Je jen tvoje věc, že tě baví hrát zrovna takovým způsobem.
Poučovat tě opravdu nemíním. Podle mě je špatně když hráč posílá jiným urážlivý zprávy, když se vysmívá a nebo zveřejňuje reporty ve snaze se vytahovat a způsobuje tím nefér hru. Tobě jsem přál abys na to co je špatně přišel sám.
 

DeletedUser11704

Guest
takova copy pasta, tohle sem už jednou četl, a neco nového by nebylo?
 
Nahoru