• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Český Grepo časopis

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser7507

Guest
Když jsem se před pár dny díval na Palantíra,všiml jsem si informace,že přestali uvádět Informace z Českých světu Grepu.Druhý den mě napadlo,že bychom mohli udělat i český Grepo časopis-podrobnosti níže-----------------


Koncept:Udělat Český Grepo časopis

Důvod:Těžko se to vysvětluje-nicméně toto tu již jednou bylo(Orákulum), a z toho co jsem si přečetl,myslím že i celkem uspěšne

Detaily:Bohužel,nevím proč skončil Orákulum-takže ani nedokáži posoudit jestli by mněl nový časopis šanci na dlouhodobější udržení-nicméně Slovákum se to daří,tak proč ne
Další detaily jako jako jestli by byl stahovaný nebo formou stránek by se museli rozhodnout-netroufám si to rozhodnout sám(nejlepší by bylo to rozhodnout anketou)

Grafika:Ta by se měnila s každým číslem

Rovnováha:Jednou(vlastně dvakrát) už to tu bylo

Podvádění: Kdo vymyslí,jak tohohle zneužít k podvodum,má mu mě
1 000 000 zlatých(míním tím že mě nic nenapadá)

Závěr:Možná vám to bude připadat jako takové plácnutí do tmy...
Nicméně tak jsem to rozhodně nemyslel
Byl bych ochoten nabrat redakci i psát sám...


Co myslíte dalo by se to udělat?Bylo by to přínosné?

beduin z pouste
 

DeletedUser

Guest
pokial viem tak z ceskej strany nebol zaujem informovat o svetoch co ma dost mrzi :( tak neviem ci najdes podporu a clenov redakcie
 

DeletedUser7507

Guest
Orákula ani Palantíra jsem se neučastnil,takže nevím jak to tam vypadalo.Jaká byla snaha poskytovat informace taky nevím.Každopádně doufal jsem (a pořád doufám) že se někdo takový najde-tedy jako někdo kdo by byl ochotný pomáhat s organizací
 

DeletedUser

Guest
mno, historie časopisů je docela pestrá a kdokoliv chce může se začít angažovat..
co chystá tým si nechám pro sebe a budu doufat ze to taky nekdy nachystá:)
 

DeletedUser

Guest
Jako bývalý zástupce šéfredaktora ti můžu směle říct, že jako nápad je to výborné, ale nemá to budoucnost :)
Proč zaniklo Orákulum ? To zapříčinila spousta faktorů, ale asi nejhlavnější z nich bylo to, že byl akutní nedostatek inzerentů a tudíž nemělo cenu to držet při životě.
 

DeletedUser7507

Guest
Jestli Orákulum skončil kvuli nedostatku redaktoru,tak by toto asi opravdu nemělo šanci.
No,nic co se dá dělat.

mno, historie časopisů je docela pestrá a kdokoliv chce může se začít angažovat..
co chystá tým si nechám pro sebe a budu doufat ze to taky nekdy nachystá:)

Promin,sultane ale nějak jsem tomu neporozumněl-mohl bys mi to vysvětlit ještě jednou,prosím?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
první řádek má naznačit že každý může začít dělat časopis a nikdo mu nebude bránit.
a druhý nedovedu, nebo spíš nemam důvod, vyjádřit jinak a nebudu ho více řešit
 

DeletedUser

Guest
pozvi je sem, v sekci beta si mohou udělat téma....
když se mi někdo ozve v SZ tak budu rád... pokud to funguje tak mají různé možnosti:) ;)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru