• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Řekněte nám, jak vylepšit novou aplikaci!

To by jste po vývojářích chtěli moc změn najednou. Teď tam máte dvě zásadní změny - zvětšené šipky v obchodu a dokonce si můžete znovu spustit tutoriál :)
Po update si mé Xiaomi zase není schopné zapamatovat přihlašovací údaje. Taras za pár týdnů končí, to mi bude stačit stará apka...
Mám tiež xiaomi a funguje mi to úplne v pohode.. :D
 
To by jste po vývojářích chtěli moc změn najednou. Teď tam máte dvě zásadní změny - zvětšené šipky v obchodu a dokonce si můžete znovu spustit tutoriál :)
Po update si mé Xiaomi zase není schopné zapamatovat přihlašovací údaje. Taras za pár týdnů končí, to mi bude stačit stará apka...
Já na Xiaomi problém nemám :)
 
Urcite divne na prvykrat. Hlavne zoom - UI by sa nemala hybat, len samostatne elementy v nej ked nazoomujem, co musim ak chcem mat sancu trafit sa na male Xka
 
Dotaz. Je mozne udelat neco s posilanim surek na div. V tech obdelniccich se neobjevuji rovnomerne rozlozene surky. /To by docela dost pomohlo, kdyby to tam vyvojari dali/.Kkdyz kliknu na surku, tak, tam sice naskoci ta prislusna surka, ale obrazek surky, je strasne blizko obdelniku kam mohu rucne napsat kolik chci poslat,
Pokud chci kliknout na surku, tak to se mi podari, mozna jednou z 5ti pokusu, protoze porad se trefuju do obdelniku
Nebo zase delam neco spatne?
 

Thasoss

Grepolis tým
Tedy ikona suroviny je příliš malá a místo toho se ti daří klikat do textového pole pro zadání množství?
Můžeš také prosím přiblížit, co myslíš tím, že se v obdélníčcích neobjevují rovnoměrně rozložené suroviny? Děkuji.
 
Tedy ikona suroviny je příliš malá a místo toho se ti daří klikat do textového pole pro zadání množství?
Můžeš také prosím přiblížit, co myslíš tím, že se v obdélníčcích neobjevují rovnoměrně rozložené suroviny? Děkuji.

Ano, je příliš malá a 80% času člověk chce zmáčknout ikonu aby mu tam automaticky doplnilo sumu surovin, místo toho klikne na ten řádek do kterého se píše.

To co Xenicka nejspíš myslí tím rovnoměrným rozložením surovin je funkce kterou má DIO-TOOLS pokud se nepletu, na PC to funguje tak že otevřeš div světa a rovnou ti rozdělí suroviny rovnoměrně třeba 7500 dřeva, 7500 kamene a 7500 mincí a rovnou klikneš odeslat... je to drobnost ale při desítkách až stovkách měst to šetří desítky minut času u sypání a taky nervy a frustraci.

Takže feedback/návrh zní asi takhle: Mohla by se do appky přidat funkcionalita, že se defaultně při otevření okna se sypáním divu světa suroviny nabídnou na odeslání v poměru 1:1:1 podle kapacity tržiště a pokud majitel/ka souhlasí tak stiskne poslat suroviny, pokud ne už si to upraví.
 
Ano, je příliš malá a 80% času člověk chce zmáčknout ikonu aby mu tam automaticky doplnilo sumu surovin, místo toho klikne na ten řádek do kterého se píše.

To co Xenicka nejspíš myslí tím rovnoměrným rozložením surovin je funkce kterou má DIO-TOOLS pokud se nepletu, na PC to funguje tak že otevřeš div světa a rovnou ti rozdělí suroviny rovnoměrně třeba 7500 dřeva, 7500 kamene a 7500 mincí a rovnou klikneš odeslat... je to drobnost ale při desítkách až stovkách měst to šetří desítky minut času u sypání a taky nervy a frustraci.

Takže feedback/návrh zní asi takhle: Mohla by se do appky přidat funkcionalita, že se defaultně při otevření okna se sypáním divu světa suroviny nabídnou na odeslání v poměru 1:1:1 podle kapacity tržiště a pokud majitel/ka souhlasí tak stiskne poslat suroviny, pokud ne už si to upraví.
Presne jsi to vystihnul, dekuji moc SEALEDFATE
 
Mohl bych poprosit o přidání možnosti odejít ze support stránky v aplikaci, aktuálně tam ta možnost není a tlačítkem zpět mě to vyhodí ze serveru na výběr světů.
 
Můžu se zeptat jak se dá nyní jednoduše v aplikaci přejmenovat město ? Bylo to klasicky double tapem na název města úplně stejně jako double click na počítači, ale po nějakém updatu, po kterém jde otevřít seznam měst jen při kliknutí na šipku vedle názvu, to už nejde. Dobře do teď se mi to nepovedlo nikdy a teď když jsem zkoušel tak 20x po sobě klikat na název tak se mi nějak povedlo otevřít klávesnici a změnit název ale není to asi úplně ideální, někdy to jde někdy ne.

Plus jedna chyba viz. screeny: nefunguje ve zprávách vložení města. Když napíšu takto město a vyjede mi seznam, tak ať kliknu na jakékoliv i to mimo editor tak se mi stejně otevře editor a je na pozadí za editorem v černém vidět že se tam to město vložilo ale v tom samotném editoru není, takže když dám uložit město tam prostě nemám. A k tomu 'uložit' bude taky někde chyba, občas se mi stane že jsem zaseklej v editoru a ikdyž klikám dokola na uložit tak mě to z něj nepustí.
 

Přílohy

  • Screenshot_20230624-072156.png
    Screenshot_20230624-072156.png
    330,6 KB · Zobrazení: 10
  • Screenshot_20230624-072230.png
    Screenshot_20230624-072230.png
    240,4 KB · Zobrazení: 10

Thasoss

Grepolis tým
Ahoj, můžete nám prosím sdělit, jak se vám to chová na více zařízeních? Ať to rovnou popíšeme nějak detailněji. :)
 
Nahoru