• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Řekněte nám, jak vylepšit novou aplikaci!

Tak dneska jsem si rekla, ze budu hrat cely den na te nove aplikaci, ale asi po hodine, jsem byla strasne vdecna vyvojarum, ze jeste nezjistili, ze uz je po 1. lednu 2023 a porad funguje ta stara.

Mozna se opakuju, ale zjistila jsem, ze pokud chci delat misi,. neukazuje to jaky ukol mam splnit a tak rozhodovani , na kterou misi kliknout, jsem resila, ze jsem se koukla na stare co mam u ktere mise udelat a zase se vratila na novou aplikaci.
Ale nejhorsi je to, ze neni opravdu sance pokud chci sipkou prejit z jednoho mesta do druheho, , tak vetsina pokusu skoncila tim, ze se mi naskocil seznam mest, s tema dvouma sipkamam vedle sebe, neudelali vubec nic a je to opravdu strasne se trefit.
No a asi jako vetsina, kdyz si dam zoom, tak mam pak problem se dostat na menu, protoze se mi nekde schovava.
 

Thasoss

Grepolis tým
Jak jsme psali ve vyjádření, začátkem nového roku "pouze" skončila podpora dosavadní aplikace. Tzn. nebude dále vyvíjena a nebudou v ní již opravovány žádné chyby. Vývoj se již plně soustředí na vylepšování nové hybridní aplikace.

Co se týče ostrovních úkolů, je již potvrzeno přepracování tak, aby informace o možnostech splnění byly jasně viditelné.

Zbytek (jako např. schované menu) bude super doprovodit snímky obrazovky s informací, jaké zařízení používáš. Děkuji!
 
Myslím že zväčšiť hornú lištu by bol správny krok aj na úkor zakrytia časti mapy, aj keď to priblížim naplno tak mám problém trafiť šípku na mesto vedľa. :D Ešte k tomu mám mobil s malou obrazovkou. :(
 
Naposledy upraveno:

Thasoss

Grepolis tým
Je to způsobeno tmavým režimem, alespoň u mě, ale řekl bych, že ten důvod bude asi stejný. Některé mobily se snaží tmavý režim použít i na konkrétní aplikace. No a někdy to dopadne takto. Sice mám možnost tmavý režim pro některé konkrétní aplikace vypnout, ale zrovna tuhle tam nevidím. Obecně co jsem se díval na internetu, tak někdo psal, že nevidí žádnou hru, což já taky ne. Takže to, že ji nevidím v tom výčtu aplikací, kde ten tmavý režim můžu vypnout, je asi dáno systémem.
Třeba tohle vývojářům pomůže, pokud ještě neidentifkovali důvod.
Ještě bych přidal jednu věc pro Android uživatele. Mám pokažené barvy v appce. Všechno je takové světlé a bílé. Myslel jsem si, že je to problém jen v mém mobilu, ale už se s obdobným problémem ozval i další hráč. Přeinstalace nepomohla.
V rámci zítřejší aktualizace by měla být tato chyba opravena. Děkujeme za nahlášení!
 
mě se třeba nedávno stalo že když sem chtěl dělat rekrut v kasárnách, kliknu na senát a chci otevřít kasárny a následně vybrat jednotky na rekrut tak místo otevření kasáren se mi zadala výstavba kasáren na další level jelikož ne všude je mám full
 
Dalsi dotaz. Nevidim ve meste, kam posila podpory, kolich jich tam je a jaky je pocet prichazejicich podpor, kdyz si prejedu po meste. Ale je mozne, ze je to mym telefonem pouzivam SAMSUNG GALAXY NOTE ÷10
 
posouvání mezi ostrovy je ostrovy je neuvěřitelně pomalé a to neumluvím o tom když je potřeba posouvat mezi moři a taky přesouvání surovin do měst je nepraktické a zdlouhavé
 
Pokud chci zadat stavbu , ale nemam dostatek surovin, tak se mi pri kliknuti na stavbu neobjevi jake suroviny mi chybi. A tim padem nevim, ktere kouzlo mam pouzit, abych zadala stavbu. Coz momentalne, kdy zkousim co nejvice tu novou aplikaci, opet, jako u misi musim zpet na starou apku.
 

Thasoss

Grepolis tým
Není možné nějak ovlivnit spotřebu mobilních dat? Oproti původní aplikaci to spotřebuje o dost více, takže celkově ta spotřeba dat je neskutečná. Děkuji

Dotaz na @Thasoss
Ahoj, tuto zpětnou vazbu jsme posílali již v minulosti, nicméně zatím nemáme vyjádření, zda to technicky půjde, nebo ne. Nová aplikace obsahuje daleko více grafických souborů, může tedy být prostor v optimalizaci cachování nebo zkomprimování, ale uvidíme.

Pokud chci zadat stavbu , ale nemam dostatek surovin, tak se mi pri kliknuti na stavbu neobjevi jake suroviny mi chybi. A tim padem nevim, ktere kouzlo mam pouzit, abych zadala stavbu. Coz momentalne, kdy zkousim co nejvice tu novou aplikaci, opet, jako u misi musim zpet na starou apku.
Dobrá připomínka, díky!
 
Zdravím při příchodu oznámení, se mi po kliknutí na oznámení nerozklikne daný server jako na staré apce ale přihlašovací okno.. a jelikož můžou být stejné názvy měst tak sem třeba dnes musel projet všech 5 serverů než sem našel kde na mě jde útok. To samé zprávy .. Bylo by fajn aby tam bylo v závorce info o který server se jedná.
 
Díky, že byla do teď vyřešena většina problémů, které hráči reportují.

Aktuálně se ale stále potýkám s párem nepříjemností.
1. Aplikace mě neustále odhlašuje, i když mám zaškrtnuté, aby si moje přihlašovací údaje pamatovala. Stane se tak vždy po odstranění appky z pozadí nebo při delší neaktivitě, i když ji nechám běžet na pozadí.
2. Při procházení reportů pomocí šipek se často překliknu a report smažu. Myslím, že by bylo vhodné zvětšit i šipky v reportech. Zde by to nemuselo vyloženě ničemu vadit.
 

Thasoss

Grepolis tým
Ahoj, v rámci příští aktualizace se chystá úprava uživatelského rozhraní pro bojová hlášení a soukromé zprávy. Je možné, že ti to s překliky pomůže. Problém s odhlašováním necháme prověřit.


Jinak push notifikace by od minulé verze měly již kompletně fungovat.
 

Thasoss

Grepolis tým
Jaký máte názor na úpravy rozhraní zpráv a hlášení a také okna s přehledem aktivit? :) Jsou dostačující, nebo jim něco chybí, případně je to cesta špatným směrem?
 
Chápu Vás, ale na té nové Appce bohužel moc lidí hrát asi po zřízení staré appky nebude. A několikaleté přátelství budou kvůli špatné appce zničená. Ale v pořádku. Nová appka je k * a všichni to vedení. Kopírák přes herní lištu na seznamu( chromu). Upravte starou apku a upravte jí dle možností a hlavně jí nemažte.


Pokud chcete informace o appce. Tak si na tom hrajte. Na ikariamu jsou součástí nových uploadu i herní světy, které si nejdříve odklikají vývojáři a pak se uvidí, jak se to hraje.


Za další:

Lišty upravit, potom i zprávy nelze vidět a za další když útočí, tak jsem totálně v *. Nic nevidím. Asi tak jo a pípák nepipa.

Co ještě dodat: nová appka je k *
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Může to někdo přeložit?
Chápu Vás, ale na té nové Appce bohužel moc lidí hrát asi po zřízení staré appky nebude. A několikaleté přátelství budou kvůli špatné appce zničená. Ale v pořádku. Nová appka je k ho..v.nu a všichni to vedení. Kopírák přes herní lištu na seznamu( chromu). Upravte starou apku a upravte jí dle možností a hlavně jí nemažte.


Pokud chcete informace o appce. Tak si na tom hrajte. Na ikariamu jsou součástí nových uploadu i herní světy, které si nejdříve odklikají vývojáři a pak se uvidí, jak se to hraje.


Za další:

Lišty upravit, potom i zprávy nelze vidět a za další když útočí, tak jsem totálně v prdeli. Nic nevidím. Asi tak jo a pípák nepipa.

Co ještě dodat: nová appka je k ho..vnu
 

Thasoss

Grepolis tým
Jak jsem uváděl výše, tak pípák nyní vývojáři považují za spravený od předminulé aktualizace, navíc jsme přestali dostávat hlášení, že by něco v tomto ohledu nefungovalo. Kdy jsi to naposledy zkoušel?

Setrvat u staré aplikace nebylo z technologických a kapacitních důvodů možné.
 
Jak jsem uváděl výše, tak pípák nyní vývojáři považují za spravený od předminulé aktualizace, navíc jsme přestali dostávat hlášení, že by něco v tomto ohledu nefungovalo. Kdy jsi to naposledy zkoušel?

Setrvat u staré aplikace nebylo z technologických a kapacitních důvodů možné.
Hraju na nove Apce od vydání a myslím ze to byl jediný a nejlepší moment kdy se Grepolis posunul a může konkurovat nebo s timhle se můžou vrátit i hráči co to hrali na mobilu.

Až na par much které vývojáři s pomoci hráču a Suport opravují. Tak jen můžu říct Diky! APKA je dle mého super proti předchozí.
 
Nahoru