• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

štírek-obrázky na profil

DeletedUser10159

Guest
Vážení hráči o Helloween 2013 můžete vytvářet obrázky pro své kamarády a přátele tady a bude tady soutěž který obrázek je lepší ten kdo vyhraje bude zástupce mě zde tady a budu s ním spolupracovat a taky budu někdy tady dávat Helloween obrázky a taky možná budou odměny pro vítěze
kdo chce se zúčastnit tak jsem napište a potom dejte obrázek ale musíte mít pod nebo nad obrázkem (obrázek do soutěže)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9364

Guest
Hmmm, asi ano. Jsem zvědavý, kdo se připojí do soutěže.
 

DeletedUser10159

Guest
no jestli budeš chtít se zúčastnit tak to řekni na Helloween 2013
 

DeletedUser9364

Guest
Možná, ale zas tak dobrý grafik nejsem, pracuju v tom týden, ne víc...
 

DeletedUser10159

Guest
kdo chce tak si tuhle fotku vemte
Ashampoo_Snap_2013.09.04_14h33m48s_001_.jpg
klidně si sním pohraj te
 

DeletedUser10159

Guest
Vážení hráči o vánocích 2013 si můžete dělat obrázky zde tady a možná vám tady dám taky vánoční videa
 

DeletedUser10159

Guest
Thasossi jestli bi to bilo možne tak udělat do hry takoví titul potom eště dám tady bloggerie1.jpg
a dej to do normalní velikosti
 

DeletedUser10159

Guest
Vážení hráči za 13 dní je listopad a pak už je hellowen takže kdo chce do soutěže je nejviší čas dělat obrázek
 

DeletedUser10159

Guest
Vážrní hráči Halloween je už tu takže tady můžete dávat obrázky pro přátele ale přečtětesi ty info na Halloween
 
Nahoru