• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

štírek Statek

  • Zakladatel vlákna DeletedUser10159
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser10159

Guest
Byl jeden rod a v tom rodu řekl jeden vesničan, postavíme statek, aby jsme mohli jíst, lovení nám nestačí. Potřebujeme statek a náčelník řekl, že ať jsi vybere místo postavení. Vesničan řekl, tam dole, náčelník řekl dobře. Vesničan se zeptal, jestli máme dostatek surovin? Náčelník řekl "ano". Vesničan řekl, jak má statek vypadat. 2 patra a mlýn aby jsme měli chleba. A tak začaly pracovníci stavět. Když už měly půlku statku postaveno, tak začalo pršet. Tak se šli schovat do lesa, potom jak přestalo pršet, se vrátili ke výstavbě statku a když už měly statek, tak začaly sázet a pěstovat. Taky vyhnali do statku krávy a tak je armáda silnější a vesničane mají více energie a tak žijí dlouho a šťastně.
konec
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thasoss

Grepolis tým
Hm, budu upřímný... chtělo by to zapracovat na pravopise, co jen ti znalosti stačí (nebo se o tom s někým poradit... ale za mnou nechoď, abych ti to opravoval :) nemohu, pomáhal bych ti) a pokusit se o něco složitějšího. :) Proti ostatním takto nebudeš mít moc šancí... a do konce etapy je ještě spousta času. Zkus nad tím ve svém volném čase ještě zapracovat a pak mi finální verzi svého příběhu poslat přes SZ, abych to mohl nahradit touto.
Pokud samozřejmě budeš chtít. Nicméně snaha se cení :)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
hlavně čárky ve větách, jinak se blbě chápe text a při čtení se dusíme :)
číst text tahem a čekat na čárku co oddělí větu, jsem bez kyslíku
 

DeletedUser9897

Guest
Dodělej čárky, možná to ještě prodluž a bude to Ok. ;)
 

DeletedUser10159

Guest
Hm, budu upřímný... chtělo by to zapracovat na pravopise, co jen ti znalosti stačí (nebo se o tom s někým poradit... ale za mnou nechoď, abych ti to opravoval :) nemohu, pomáhal bych ti) a pokusit se o něco složitějšího. :) Proti ostatním takto nebudeš mít moc šancí... a do konce etapy je ještě spousta času. Zkus nad tím ve svém volném čase ještě zapracovat a pak mi finální verzi svého příběhu poslat přes SZ, abych to mohl nahradit touto.
Pokud samozřejmě budeš chtít. Nicméně snaha se cení :)
dobře ale nebudu to měnit ale budu eště upravovat ano?
 

Thasoss

Grepolis tým
Je čistě na Tobě, jak se svým příběhem naložíš dál. :) To, co jsem psal výše, je pouze můj názor, doporučení a co pro Tebe mohu udělat... nic víc. ;)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru