• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

štírek-stavba hradeb

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser10159

Guest
Náčelník
Správce
Špeh
Výzkumník
Obyvatele
Byl podzim, díky tomu, že rod postavil statek, tak mají dostatek potravy. Vesničané byli šťastní a vojákům se dobře útočilo a bránilo. Jenže přišel někdo. Náčelníků viděl jsem celou armádu jezdců a blíží se k nám. Myslím že dorazí až za 9 dny.
Tak dám na povel vojákům, aby cvičili a jedli a aby byly připraveni. Ale náčelníků, naše armáda je moc slabá.
Mám nápad. Jaký? Postavíme hradby a za hradbama by mohli ukrýt lučišníci a jezdci, aby je nemohli zabít. No je otázkou času, kolik dní nám to bude trvat. Máme na to jenom 9 dny. Tak to rychle vyhlašte! Nástup! Svolal jsem vás, že k nám jedou jezdci. Pomoc, pomoc za chvíli je po nás, pomoc. Uklidněte se, ale zase náš výzkumník vymyslel jak nás ubránit tím, že postavíme hradby a musíme bránit všichni. Budete ozbrojení a teď hned běžte do práce. Ano správce. Tak a začaly stavět hradby, když už měly jenom 2 dny, tak to měly skoro hotové. Na zbývající den už měly hradby. Všichni obyvatele se šli ozbrojit s oštěpem s mečem a štítem, taky si vzaly luk a šípy. Tak byly už na místě. Náčelník se postavil jako první. Za můj rod za mého bratra. Do nich!!! Tak začaly bojovat. Nakonec město zvítězilo a zase obyvatelé začaly zase sekat dřevo, chytat ryby a taky sázet. Špeh, výzkumník, správce a náčelník se zchromáždili a všichni výzkumníkovy děkovali. Náčelník řekl výzkumníkovi: Od teďka jsi moje pravá ruka a příští nasledovník.
 

DeletedUser10159

Guest
je to trochu lepší než ta etapa kterou jsem poprvé napsal?
 

DeletedUser

Guest
Nechci nic říkat ( psát ) , ale nemáš to stejné jako moje dílo ze 3. etapy? -_-
 

DeletedUser10159

Guest
jejda promiň já jsem si mislel že to eště nikoho nenapadl já jsem na tvo je nekoukál promiň příště už se to nestane
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru