• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

štírkův blog

  • Zakladatel vlákna DeletedUser10159
  • Vytvořeno

DeletedUser10159

Guest
Ahoj

Založím si blog o tom jak dospívám jelikož jsem prďola :D.Jinak jsem byl celýýýýýýý dny nemocný což byl otrava:-!.Dokonce mi už chyběla ta škola kterou říkám mučírna!Zrovna v mátě berem dělení se zbytkem:-/.Docela je to dobrý ale mám strach do budoucna.Pořád nechápu % a jestli se do nenaučím do předu tak v 4.třídě v matice budu mít asi trochu problémy:-O.Ale nebudu se přece zaobírat něčím co bude až za dlouhou dobu;).Člověk by se neměl zaobírat budoucnosti ani minulostí ale přítomnosti.no zejtra už jdu zas do školy:(.No musím vydržet 3 dny a mám prázdniny:D.I když už je duben a ještě zbívají 2 měsíce a mám 2 měsíce prázdnin:cool:.V pátek nebo v čtrvtek jsem koukal na televizní noviny a už sami říkaly že ty školy jsou pro děti nudné a měly by jí zlepšit.Jenže učivo nejde zlechčit když zrovna my máme asi skoro nejtěší jazyk na světě:hmm.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
,když nebudeš myslet na budoucnost dopadneš, jako já, nechtělo se mi učit a tak teď zápasím s gramatikou, věř, že teď jde učení hůř a když někde napíši slovo, byť mi program vlnkuje chyby, všechny mi neukáže a tak napíši klidně větu ....
podporuji s výrou a vůbec nevím, že se to bere výr - sova, vírou - věřit, pak byť píši chytře , nevypadám tak a tak užívej si přítomnosti, ale mysli na budoucnost
 

DeletedUser10159

Guest
Ahoj

Joooooooo už jsou prázdniny :cool:!A budeme šibat ženský.Velikonoce mám rád,děti dostanou sladkosti za šibání.Velikonoce mám rád i,protože můžu naflákat mamce pěkně přes prdel :cool:!A na Velikonoce bude pěkné počasí.Doufám že zas někoho nestratím,protože na velikonoce jsem už stratil 3 zvířata :(.Protože na Velikonoce skoro pokaždé prší Ale já tomu říkám že bohové buď pláčou nebo jsou na WC :D.Včera byla škaredá středa,a dnes je zelený čtvrtek.Jinak Grepolis Velikonoce jsou nejlepší ;).Akorát barevné vejce je těžký najít :-/.Na Aprila jsme udělali žertík ve škole paní učitelce.Žert byl udělanej že jsme jí změnily rozvrh hlídání :D.Ve škole jsme zasadily zasenici a během 2 dnů nám to vyrostlo,asi tak 28 cm což je hodně :-O.
 

DeletedUser10159

Guest
Ahoj

Po dlouhý době se to vše změnilo i na fóru.Už je květen a prázdniny se blíží:cool:.Jen škoda, že jsem na fóru přestaly chodit lidi např.Angela,*kulich*,RITABEN a polikok.Trochu mi chybí ti lidi.Ale vidím že tu zas jsou nový lidi.Vidím že salupos má další čárku reputace to mu blahopřeji.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru