• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Žádné úkoly?

DeletedUser

Guest
Zdravím, hraji na světě Delfy a stala se mi taková věc.
Začal jsem hrát včera 24.8. První den jelo všechno bez problémů, akorát po zkušenostech z minulého světa se mi zdálo, že mi od úkolu cca, kdy se vylepšuje na úroveň 2 Andromeda nepřibývají nové úkoly. Neřešil jsem to a hrál jsem dál, dělal jsem to co jsem měl udělat, ale najednou už mi zbývaly poslední 2 úkoly. Říkal jsem si, že toto je vážně divné. Jeden z nich byl vystavět akademii na úroveň 10 a druhý vydrancovat 10.000 surovin z cizích měst. Postavil jsem akademii tedy na úroveň 10. Nic? Žádný nový úkol. Rozhodl jsem se splnit i ten poslední úkol a když jsem přijmul odměnu, kolonka s úkoly, která bývá v levém horním rohu zmizela.
Nějaký bug? Je samozřejmě hloupost, abych s 1350 body mohl mít splněné všechny úkoly.

Pokusím se přidat screen, kde je vidět, že mám pouze 1350 bodů a nemám na výběr žádné úkoly. Rady?
 

Přílohy

  • grep.jpg
    grep.jpg
    39,7 KB · Zobrazení: 9

DeletedUser

Guest
Povedlo se mi to vyřešit. Stačilo se přihlásit z mobilu a pak se přihlásit z počítače, teď už tam ty úkoly znovu mám.
 

DeletedUser

Guest
Když už jsme u těch úkolů, měl bych ještě něco. Tentokrát se nejdedná o bug, ale neporozumněl jsem jednomu úkolu.

Rychlejší výstavba města

Od určité úrovně trvá rozšíření budovy velmi dlouho. Za nějaké to zlato si ovšem můžete najmout další dělníky a zkrátit tak dobu výstavby na polovinu. Myslím, že budu schopen přesvědčit několik dělníků, aby pro vás tentokrát pracovali zdarma.

Klasicky když kliknu u úkolu na ,,pokračovat" nasměruje mě to, abych přepl vesnici do stavebního režimu a pak mi šipka ukazuje na vylepšení úrovně senátu, kliknu na zvýšení úrovně senátu a šipka mi pořád ukazuje na zvýšení úrovně senátu o další úroveň, mám tedy ve stavebním slotu 2× výstavbu senátu, ale šipka pořád ukazuje na rozšíření o další úroveň. Když najedu na stavební slot, zkrácení stojí zlaté.
 

DeletedUser12720

Guest
Když už jsme u těch úkolů, měl bych ještě něco. Tentokrát se nejdedná o bug, ale neporozumněl jsem jednomu úkolu.

Rychlejší výstavba města

Od určité úrovně trvá rozšíření budovy velmi dlouho. Za nějaké to zlato si ovšem můžete najmout další dělníky a zkrátit tak dobu výstavby na polovinu. Myslím, že budu schopen přesvědčit několik dělníků, aby pro vás tentokrát pracovali zdarma.

Klasicky když kliknu u úkolu na ,,pokračovat" nasměruje mě to, abych přepl vesnici do stavebního režimu a pak mi šipka ukazuje na vylepšení úrovně senátu, kliknu na zvýšení úrovně senátu a šipka mi pořád ukazuje na zvýšení úrovně senátu o další úroveň, mám tedy ve stavebním slotu 2× výstavbu senátu, ale šipka pořád ukazuje na rozšíření o další úroveň. Když najedu na stavební slot, zkrácení stojí zlaté.
Také se mi to stalo ve světě knósos.
U mě stačilo vypnout průvodce. Úkoly naštěstí nezmizely.
 
Nahoru