• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

2. sv. válka a military

DeletedUser

Guest
Je to česká flinta.. nejnovější ze zbrojovky v Uherském Brodě.. nemam tucha jak se jmenuje:)
 

DeletedUser40

Guest
Ve zbraních se vůbec nevyznám, protože mne to vůbec nebaví, ale teď mi stojí kamarád za zády a směje se tomu, o čem tady diskutuje. Protože nejnovější flinta ze Zbrojovky v Uherském Brodě se jmenuje Scorpion Evo A1. Jestli to je správně, nevím, ale ten kamarád má uherskobrodskou zbrojovku hned za domem.
:D
 

DeletedUser

Guest
nn tak je druha nejnovější.. je to útočná puška která má nahradit flintu vz. 58.. armáda jich asi 8000 koupí:)
 

DeletedUser

Guest
Jj, je to česká flinta.
A Joniku ten Škorpion není jenom EVO A1 ale Scorpion EVO III A1:D
Tady je jeho obrázek a viděl jsem i video........3 plný zásobníky dal jeden borec dávkou za 11 SEKUND!!!!!!:-O
A tady ještě dotyčný Škorpion:)
[SPOIL]
CZ_SCORPION_EVO_3_A1.png
[/SPOIL]
 

DeletedUser40

Guest
Jak už jsem napsal, něčím podobným se vůbec nezajímám, ale kamarádovi rád přetlumočím. :)
 

DeletedUser

Guest
To fakt nikdo nevíte co je to za zbraň???:(
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
vždyť sem Ti to psal:) jmeno nehledam musí Ti stačit že vím o co jde:)
 

DeletedUser

Guest
CZ 805 Bren! Tu ted' používá armáda že?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Pokud sem umístíš odkaz na obrázek obsahující přímo název toho autíčka tak to moc těžká hádanka teda není:) Ale tu pušku jsi poznal dokonale:)
 

DeletedUser

Guest
Jj CZ 805 BREN...........bohužel ho zatím armáda nemá ve výzbroji;), protože se teprve vyrábí:)

A zůstaňme chvíli ještě u moderních zbraní, poznává někdo tuto potvoru?????:p
0c978a970c_19178577_o2.jpg
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ano, ano a ještě jednou ano je to Falcon:):)
A tuto zbraň někdo poznává??????:p
pkm-003-exp_mount-01.jpg
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
To je Zajcev:) Vasilij Zajcev:) Jeho příběh proslavil film Nepřítel před Branami:) perfektní film:) No příště nechám hádat jiné:D
 
Nahoru