• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

2. sv. válka a military

DeletedUser

Guest
Ted jsem se podíval na mapu, a koukám, že jsem trochu přestřelil, takže radši takhle:)

Někde u Afriky? Nebo na druhou stranu?
 

DeletedUser6172

Guest
díky za tip:) sice jsi vedle, ale tip se cení:)
soustřeďte se na to co se mohlo stát v místě označeném červeným bodem:) to Vás povede..:)
malá nápověda... Johny se netrefil o více než 10 000Km..

----že by místo přistání letu MH370 společnosti Malaysia Airlines....tak jsme nakonec našli....
 

DeletedUser

Guest
Zamire nedávej lidem falešné naděje:) týká se to druhé světové války:) nicméně letadla s tím mají dost společného:)
Johny co do události jsi se Pearlem Harborem přiblížil, ale jsi pořád na druhé straně světa:) a Afrika je taky kus jinde:)
 

DeletedUser

Guest
proč zrovna vladivostok? do ruska je to z toho místa sice relativně blízko, ale do vladivostoku zas docela daleko
 

DeletedUser

Guest
s takovou nápovědou to už bylo hodně lehké:) takže prosím popsat celou větou co se tam stalo:) ať lidi nemusej googlit slovo Tirpitz:)
 

DeletedUser

Guest
Jaj:) víte správně oba dva, ale proč to trošku nerozvinete:) přeci neni ostuda se informovat:) já jsme si to přesné místo taky nepamatoval z dokumentů, ale musel jsme googlit abych našel přesné informace:)
tak někdo pokračujte, koho zajímají podrobnosti o tom co se stalo si je sám rád najde:)
 

DeletedUser

Guest
Tak dobře, po dlouhé době to tu oživím :) ... Dokáže mi někdo říci jak se jmenoval tento pán a čím se proslavil ?? :)
11.png
 

DeletedUser

Guest
Jak na něj koukám, tak myslím, že se proslavil jako voják... To asi nemáte na mysli, nicméně, víc ze sebe nedostanu... Strýčka Google nemusím, tak bych byl rád, kdyby třeba byla maličká nápověda :p:D:)

Díky Díky
 

Thasoss

Grepolis tým
Jé, sledovat to tu pořádně (ne to jen probloudit pro kontrolu) a ne až po zamirovým příspěvku, tak rovnou řeknu, kdo to je... ;)
 

DeletedUser

Guest
Jj, Zamir má pravdu ... Přezdívalo se mu "Bílá smrt" a pokud někdo chce, tak nám může povědět i jeho pravé jméno ;)
Jinak pokud Zamir chce, tak nám může přichystat nějako hádanku :)
 

Thasoss

Grepolis tým
Simo Häyhä, finský odstřelovač. Ten obličej mu takhle zničila střela od ruského odstřelovače.
 

DeletedUser

Guest
Jen bych o něm chtěl doplnit, že během Zimní války zlikvidoval 505 rudoarmějců s pomocí odstřelovačské pušky a dalších 219 z nich zabil pomocí samopalu :)
 
Nahoru