• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

2. sv. válka a military

DeletedUser

Guest
Podle mně jo.

Kdo pozná tyto zbraně?
sten_web_picture.JPG

Bren%20Machine%20Gun.jpg
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Horní je myslím Sten Mk 3.
A dolní je kulomet BREN (byl vyvinut z našeho kulometu vz. 26):)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Mno, podle této fotky to zas až tak dobře nejde poznat:-/,.......ale podle toho že jsou to spojenečtí vojáci a leží na pláži, tak to bude buď Den D- vylodění v Normandii nebo vylodění v Sicílii:cool:
 

DeletedUser

Guest
Vzhledem k tomu že je to napsané v názvu obrázku tak se dá snadno zjistit že je to vylodění na Iwo Džimě.
 

DeletedUser

Guest
Hmmmmmmm:-/.....podle tééééééé kóóóóty vzádu mě to mohlo napadnóóót:)
A Sultáne, nechci být rejpal, ale nepíše se to Iwo Džima ale Iwo Jima:p
 

DeletedUser

Guest
sakra! chci své pc! a nahodím pár foteček ;)

ale co se týče letadel, mám dva miláčky- spita a ....

TA152-dora9_1.jpg


...a TA- 152
 

DeletedUser

Guest
Pro danny: to vipadá na Fockewulfa, ale podle takových neuměle kreslených obrázků se to dobře nedá poznat, radši dávejte fotky;)

Pro tethys: hmmmmmm........tak to fakt nevím, já jsem spíše na evropské bojiště.........ale když jsem tedy blízko Okinawi, tak si zkusím tipnout......že by Guadalcanal?????:?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ani Guadcanal :p
Ostrov, který byl dobyt se nikdy nepoužil k prospěch US army. Měl se dobývat 3 dny... protáhlo se to na 2 měsíce. Už ví někdo? :cool:
 

DeletedUser

Guest
Tak to zkusím naposled a pak se asi nechám podat:)............hmmmm......že by Filipíny???????:hmm
 
Nahoru