• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

2. sv. válka a military

DeletedUser6172

Guest
....já myslel jiného finského snajpra....Teemu Selänne...684 zářezů v nhl....))
 

DeletedUser

Guest
a pusu mu pokud vím zničila výbušnina, ale to je v zásadě jedno:)
 

Thasoss

Grepolis tým
Že by ho zranil odstřelovač výbušninou? Co jsem četl (a donutil jsi mě se pro jistotu kouknout na vícero zdrojů), tak to byla kulka do čelisti.
 

DeletedUser

Guest
Kdo ví kde je pravda, já to zase znám tak že byl zasažen tříštivou kulkou :) ... Ale jak říká Sultán, je to celkem jedno :)
 

DeletedUser

Guest
nehádám se:) nemusle ho výbušninou trefit odtřelovač, je fakt že jsem to nikdy neověřovala pokud zdroje tvrdí kulku tak kulku.. důležité je to co dělal, proč to dělal a jak se k tomu stavěl...
 

DeletedUser

Guest
A jak se tak dívám, když nikdo nedává tak dám další otázku :)
Copak je to za drobečka ?? ;)
[SPOIL]
9876.jpg
[/SPOIL]
 

DeletedUser231

Guest
Jako bych neříkal, že nejsem na tu novodobou techniku :-/ Nějaké nápovědy? :)
 

DeletedUser

Guest
Samohybná houfnice, armádu už poznej podle obrázku a pak jen bádej :)
 

DeletedUser

Guest
Dříve sovětská, dnes ruská ... to je správně :) ale označení PAL-159 už ne ;)
 

DeletedUser

Guest
no tak lidi bolševici tak moc samohybných houfnic taky neměli:) trocha snahy a ani nepotřebujete google:) ráži to má jen o kouske menší než PAL-159
 

DeletedUser

Guest
Tak tedy já to prozradím, jedná se o samohybné dělo 2S19 MSTA.

Pokud někdo chce tak ať zadá hádanku ;)
 
Nahoru