• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

3. Kdo je nejlepšejší? Minibrainstorming

DeletedUser5567

Guest
Pojďme si něco zkusit. Na klasických světech se nejlepší aliance pozná snadno, postaví divy, vyhraje svět. (Aneb na poražené se historie neptá). U nás to tak jednoduché nemáme.

Proto bych chtěl, abychom se vyjádřili my, co máme zkušenosti, víme co se děje, protože to máme z první ruky, ale klidně i ti, co s Achillem (ať už nebo ještě) nemají co dočinění (ale ne že budete střílet naslepo, Berušky tu nemáme). Snažte se být prosím co možná objektivní, nezatahujte do toho historii z jiných světů, slušní, respektujte se navzájem, zvažte co všechno si myslíte, že dělá alianci dobrou nebo dokonce výbornou a napište to sem. Zároveň ale když už to sem fláknete, neopičte se zbytečně po ostatních. I když budete mít s někým totožný názor, zkuste k tomu něco přidat, tady DPH neplatíte.

A jak by to mělo vypadat? Udělejte si žebříček dejme tomu pěti (i méně, ale ne více, prosím) aliancí. Porovnejte je, seřaďte je za sebou a zkuste svoji volbu nějak rozumně (inteligentně, vtipně-ideálně oboje najednou) odůvodnit. Proč zrovna ta vaše aliance je ta nejlepší, i když si zbytek světa myslí, že jste velká (středně velká, mála) banda lamek.

Můj názor a zároveň příklad:
1)Bezejmenní - jistěže jsme nejlepší!!! Jestli nevedem nějakou statistiku, tak jen proto, že je nás málo, což je naše největší výhoda
2)Hospoda - stylem hry jsou mi nejbližší, co jsem měl čest poznat, vysoce profesionální. A přitom se dokáží pořád bavit.
3)Ztracení - holt vedou svět, jsou největší silou a zjevně jim to pořád dobře šlape
4)hmm, Titáni - sice neznám, ale jedou dobře. A je jich skoro jak rusáků.
5)Tullamorre- Sice už mají nějak moc lidí, ale tak sakra je to jednou dobrý pití, ne?

Nebo napište jen pořadí a pár řádků pod to jako shrnutí:
Nejlepší jsme my, protože jsem tam já; druhá hospoda, jinak bych neměl kde trávit pátky; ztracení sice bloudí po 45, ale už si našli cestu i ke mě;CAPS LOCK; pár lidí, hodně muziky


Omezte se jen na jeden příspěvek/uživatel/týden jinak by se nám tu mohlo snadno stát, že tu vzniknou hádky. (Čímž prosím moderátory, aby na to minimálně ze začátku dohlídli a bez milosti mazali druhé, až n-té příspěvky, které budou navíc).

A hlavně to berte s nadhledem! Snažte se to shrnout, ale zároveň i trochu pobavit ostatní. A nepiště to zbytečně dlouhý. Mimochodem aliancí není ani padesát (což je první oficiální informace o dění na našem světě na blogu).
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9242

Guest
Já mám pořadí trochu jiné:
1) Hospoda - malá parta, ale velký přístup a jak psal John-ka vysoce profesionální, vidět jejich plán útoků je lahůdka.
2) Ztracení - dobře organizovaní (snad mají služby i v noci)
3) Bezejmenní - jsme dobří, jsme hraví, ale někdy příliš demokracie škodí
4) Hvězdičky - jsou jako pták fénix, znovu a znovu vstávají z popela, fandím jim
a pak jsou všichni ostatní
 

DeletedUser5503

Guest
1) Bezejmení ve všech ukazatelích, kromě ÚB. Asi moc free, ale mě to vyhovuje
2) Hospoda - super hráči a asi i dost dobrá parta
3) Ztracená válcují množstvím a nahoře se pár velmi schopných též najde
4) Bratrstvo
a potom už to nerozlišuji
 

DeletedUser9039

Guest
tak aby nehodnotili jen ti od vás :)
1) Ztracení - (jasně, jsem od nich)...chaos je mi vlastní. Ano je nás hodně a jedeme i v noci, ale někdy bych raději aby nás bylo jen pár. Jinak super lidičky.
2) - 3) Bezejmenní a Hospoda - jste si velmi podobní. Je vás pár a dokážete divy :)
4) Bratrstvo - je zde pár schopných hráčů
 

DeletedUser

Guest
Každej tady píše svoje názory, tak já napíšu jak to ve skutečnosti je :D:D:D

1) Ztracená legie
...
...
...
328) Bezejmenní
...
...
...
642) Hospoda


Ne, teď ale vážně :))) Je to těžké určit, je jedno která aliance má kolik hráčů protože co si budem povídat, v každé ali je pár tahounů kteří jedou a ostatní se vezou

Každopádně když bych měl objektivně určit první pozici, tak jsou to asi Bezejmenní, páč táhnou svět od začátku v malém počtu a kam se dostali!!!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5002

Guest
hmm
1. Ztracenci, to je asi bez debat. Nejklidnější lokalita, hráči z mnoha serverů včetně BN, takže kvalita je zajištěna a minimálně u některých jedinců o tom nepochybuji a je jich celkem dost. Ty horší jim průměr tolik nekazí :)

2.Normálně bych asi dal NT, ale jelikož nabraly UBU a to jsou až na vyjimky lamy, tak tím u mě klesly a na druhé místo dám nás :) BN

3.Dále bych dal Spojenectví AI a Aigis, jelikož i když mají boje všude možně, mám je celkem rád, mají jasnou koncepci a nehrajou si na mistry světa, ale prostě hrajou.

4.Zde dám Hospodu. To už je jen z principu. Myslím, že aktuálně jsou silnější než jiné další aliance. Možná hrajou dobře, některé z nich i znám, ale více jim nedám.

5.Bezejmenný , ale to je ještě větší princip, protože došly aliance. Bezzubí jsou odsouzený k zániku, či budou hrát do posledního, což mi přijde totéž. Né že by byli tak špatný, ale spíše tou nesnašenlivostí k všemu co je či by mohlo být lepší než oni. Prostě nesnesou konkurenci.

PS:Kam se bezejmenný dostaly? Do háje, pouze je tam pár od nich tvý kamarádi, tak je podporuješ. Nedokázaly se za celou dobu vypořádat ani s námi a dokonce nám zaslaly návrh na DoN, které samozřejmě neprošlo, i když chvíli to vypadalo, že už mají rozum a chtějí, tak ve skutečnosti se chtěli jen chránit, nic jiného je nezajímalo. Pokud od nich vymažeme dva hráče, tak jako by nebyly. Byl by to průměr. Aldo i Inkfarktem mají dohromady třetinu jejich útočných bodů. Na to že si držely počet okolo 30 tak to moc o zbytku aliance nevypovídá. Prostě průměr s několika individualitami.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Nejdriv, dikiy za oto tema - super napad .o))

1) ZL - pro nasi silu, partu lidi, ktera se zde sesla i z jinych svetu a to i z nepratelskch ali, kde se ukazalo, ze i nepratele muzou stat na jedne strane a rozumet si. Vim, ze kdykoliv budu potrebovat, vzdy se najde dostatek hracu, kteri pomuzou. Ano mame tu nekolik tahounu, ale i v obrane je sila a ali ji potrebuje.

2) Hospoda, BZMN - opravdu je jedno kolik hracu v ali, je i s malem se da udelat dobra a pekna hra a o tom to je a o to tu bezi. Stejne jako u nas, tahouni, obranci a lamy ( to posledni se u nas nevyskytuje .o))

A kdo je uplne nejlepsi? No preci nase ali ZL, jenze chapu, ze toto se da hodnotit jen tezko a proto tu mame zebricek a ten to opet ukazuje jasne .o)) a to ne jen v zebricku alianci.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser8027

Guest
1) my :) je to tu docela fajn klub - musím říci, že v lepší ali jsem se vší úctou k předchzím angažmá nebyl
2) bezejmenní a hospoda - taky ví jak se hraje :)
3) BN má jádro kvalitních hráčů, většina z nich co jsem mohl poznat jsou i fajn lidé
4) nechci podcenit ani ty týmy co neznám, nepochybuji o tom že tu lamky už takřka vymřely a jen tu a tam sem omylem zabloudí...

p.s. pro firsta: Ano M45 je opravdu klidné místo - tak jsme to naplánovali a tak jsme si to tu zařídili.
 

DeletedUser9146

Guest
Zdravím všechny a přidám tedy taky názor
Žebříček jako takovej nemám...všude se najdou dobří hráči i špatní..pochopitelně kdybych žebříček měla-první my=Hospoda :)
pak Bezejmenní a Ztracení
Ale na žebříčky nehraju..hra mě baví a je mi fuk kdo je na jakým místě
Spíš bych chtěla vyzvednout dvě aliance,které tady z pochopitelných důvodů nezazněli..jsou to Legie Zkázy a Tullamore-v těchto dvou aliancích jsou někteří hráči před kterýma smekám,protože i přesto,že od začátku jsou tlačení a rozebíraní-pořád se snaží držet,hrajou dál a komunikujou na úrovní a berou hru s nadhledem
A o tom tahle hra je,,,urážet a restartovat apod. umí každej blb,ale hráč kterej přestojí mraky útoků a hraje dál-to je pro mě hráč s velkým H
 

DeletedUser6936

Guest
tak tedy přidám taky své málo:)

můj žebříček začíná samozřejmě Ztracenou legií- hrál jsem už na pár světech, ale nijak výrazněji, ale to co je za partu lidí v legii, to jsem netušil že jde v obyčejné hře. Za sebe můžu říct, že jsem tam potkal lidi, které snad můžu nazvat přáteli a se kterými už sdílíme i sociální sítě i telefony...

na druhém místě bezejmenné(hospodu)- hospoda je v závorce, protože mi připadají hodně podobní a jsou propleteni přátelskými vazbami. ale osobně je zatím neznám. a k bezejmenným jen to, že v takovém počtu to táhnout-klobouk dolů, ale čeho si vážím nejvíc, že to jsou zřejmě normální lidi, co si chcou hru užít, což soudím z občasné komunikace s některými.

pak bych mohl jmenovat ali co neznám, ale nebudu..

a někde v dáli za nimi jsou BN, o kterých mám názor, že jsou to převlékači kabátů, kudy vítr tudy plášť.(firste nereaguj prosím, tohle jsme si vyříkali v osobce).. je to samo názor vytvořený díky pár jedincům, ale chování jejich "vůdce" mě bohužel utvrdilo...

paradoxně nejpěkněji to napsala jejich hráčka megahuk, a pod její příspěvek bych se určo podepsal:)))
 

DeletedUser9146

Guest
moment ale já jsem Hospoda...ne BN...s Firstem bych nechtěla mít společnýho ani ň
 

DeletedUser6936

Guest
aha, špatně jsem četl, ale to nic nemění na souhlasu s tvým pohledem na hru:))
za tvé přeřazení se pokorně omlouvám:)
 
Tak první místo je jasný Ztracená legie,jedna ze dvou nejlepších ali na grepolisu ve kterých jsem hrál.
2)tullamorre - stačí jedno jméno a o této ali nepochybuju
3)Aigis - pár super hráčů o které nemám strach
4)Legie Zkázy - taktéž pár superhráčů co znám a nemám o ně strach
5)Strážci scrin - určitě nepřijdou o žádné město

Zbytek neznám,takže asi průměrný ali.
 

DeletedUser

Guest
technicka: petou, nespletla sis světy?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5002

Guest
Původně jsem myslel, že tohle budou objektivní blogy, ale opět jsem něčemu naivně věřil :) Místo toho se tu chatuje a jen vychvaluje a zkresluje se. Ale co čekat, když bloger ze zoufalství volá svět o pomoc proti mě.

Pak tedy za sebe taky dodám dodatek.
Není tu lepší aliance než BN, jsou tu lepší hráči co hrajou jinde, ale lepší aliance ne.
Navíc pokud tu všichni vychvalujete bezejmenné, tak my s nimi bojujeme od začátku hry, pouze je to rozdělené na celé m55 a nepřišly jsme na ně se zázemím, jako ZL, kteří se tam jen cpou a betonují, stejně tak, jako jsme bojovaly se všemi. Měli jsme být my u Vás a vy u Bezejmenných. Pak by jste vy nebyli a bezejmenný by byla top aliance :)
ZL je velká směska, jsou tam i dobří hráči, ale ani oni nedokážou ovládnout celí svět a pokud si to myslí, jsou naivní. Pokud něco ovládáte, tak jen proto, že my Vám to dovolujeme :) Změníme parametry a uvidíme jak se Vám bude dařit.

Zelenáčův dodatek...... Obhajuje mi to, že je to rozvraceč aliancí. Stejně tak to udělal na thetě, když oslovil naše top hráče a ty s ním někteří šly, ale můžu říci, že většina ne, či rychle skončily. Následně tady rozvrátil na začátku tu jednu alianci té bohyně :) Opět jeho tah, když se jednou ráno probudil a odebral všem práva :) Spousta hráčů u nich i kvůli němu skončila a já se jim ani nedivím.Takže o tom, že on mi bude říkat, my jsme si to tak udělali a tak to máme .... To se dá přirovnat na nás. Přišly jsme sem, ohnuly jsme si svět podle nás a budeme tu až do konce, ne do dalšího přeběhnutí, kde by nás chtěli Víš Zelenáči, To je rozdíl než přijít sem, všechno zkazit, ale z nutnosti a potřeby před zničením se sloučit do jedné aliance co vznikla a pak se prohlásit za spasitele......

Ale víš jak to je, aliance vznikají, zanikají a až zanikne ta tvá, zase budeš tam kde vždycky...... :) Když zanikne BN, stále jsme přátelé a tak to je už tři roky.

To je pro mě nejlepší aliance.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser231

Guest
Přátelé a kolegové!

Pokud i nadále chcete pokračovat v nesmyslném hádání se o to, kdo je víc a kdo méně a kdo má lepší to či ono tak si rovnou můžete sbalit svých pět švestek koupit si jízdenku a dát si někde v parku sraz. Tak si rozbijte budky ale prosim vás, už se proberte a chovejte se jako dospělí lidé! Ano, zde na fóru nikdo nevidí jak vypadáte či kolik vám je let ale dle vyjadřování a vystupování si tu na vás uživatelé udělají obrázek rychle. Někteří si ho již udělali a moc hezky nevypadá, viď Firste.
Takže opakuji! Pokud budete nadále pokračovat v OT a vulgaritách můžete udělat pápá!
 

DeletedUser

Guest
hmm
1. Ztracenci, to je asi bez debat. Nejklidnější lokalita, hráči z mnoha serverů včetně BN, takže kvalita je zajištěna a minimálně u některých jedinců o tom nepochybuji a je jich celkem dost. Ty horší jim průměr tolik nekazí :)

2.Normálně bych asi dal NT, ale jelikož nabraly UBU a to jsou až na vyjimky lamy, tak tím u mě klesly a na druhé místo dám nás :) BN

3.Dále bych dal Spojenectví AI a Aigis, jelikož i když mají boje všude možně, mám je celkem rád, mají jasnou koncepci a nehrajou si na mistry světa, ale prostě hrajou.

4.Zde dám Hospodu. To už je jen z principu. Myslím, že aktuálně jsou silnější než jiné další aliance. Možná hrajou dobře, některé z nich i znám, ale více jim nedám.

5.Bezejmenný , ale to je ještě větší princip, protože došly aliance. Bezzubí jsou odsouzený k zániku, či budou hrát do posledního, což mi přijde totéž. Né že by byli tak špatný, ale spíše tou nesnašenlivostí k všemu co je či by mohlo být lepší než oni. Prostě nesnesou konkurenci.

PS:Kam se bezejmenný dostaly? Do háje, pouze je tam pár od nich tvý kamarádi, tak je podporuješ. Nedokázaly se za celou dobu vypořádat ani s námi a dokonce nám zaslaly návrh na DoN, které samozřejmě neprošlo, i když chvíli to vypadalo, že už mají rozum a chtějí, tak ve skutečnosti se chtěli jen chránit, nic jiného je nezajímalo. Pokud od nich vymažeme dva hráče, tak jako by nebyly. Byl by to průměr. Aldo i Inkfarktem mají dohromady třetinu jejich útočných bodů. Na to že si držely počet okolo 30 tak to moc o zbytku aliance nevypovídá. Prostě průměr s několika individualitami.

Firste Ty jsi lama :) jak muzes takovou kravinu napsat???? nechapu.........
Utocnic- 1 aldo 6 infarkt 10 john-ka 12 ja-angel 18 lišáček 21 jorg 24 bygoo 25 Traget72 28 Mandoralen vsichni bezejmeni
Od vas je v prvni 30 jen deranto -14 a kde jsi ty ???? 95 First :) no to je uspech neni ti to trapny?????

Obranci 1 ja-Angel 2 aldo 3 john-ka 9 xenicka 16 Traget72 19 Lišáček 20 Mandoralen 28 Shone opet bezejmeni
Od vas v prvi tricitce je jen 25 poky 7 a opet kde jsi ty???? First 119 opet potlesk :)

Celkove hodnoceni
Bezejmeni- 1 Aldo 3 john-ka 6 ja-Angel 11 infarkt 13 Lišáček 21 Traget72 24 Mandoralen 29 Bygoo 30 xenicka
a opet slava na tve strane........deranton 20 a first???? fiiiiHa 103 :) krasa
Nechapu co ti dava duvod se o nas otirat????????????

Jinak me hodnoceni na prvnim miste Tri aliance Hospoda u Mikese vs Ztracena legie vs bezejmeni
Na druhem miste par hracu z tve ali .........
A na tretim ten zbytek co ani poradne neznam.......
Pro me je cti bojovat s hraci jako Pawlig ivanius dona Xfan a jeste par dalsich i kdyby to melo znamenat muj konec ale porad chovam ke vsem uctu a slusne snimi komunikuju aj pres to ze jsme nepratele a rekl bych ze i tak jsme pratele........
 
Nahoru